Quote:
Originally Posted by aly_nutzu07
vreau sa imi iau un golf 4din 97 motor de 2000 benzina gti din italia ma intereseaza cat mar costa taxa de imatriculare si dok pot sa o inscriu
|
GOLF 4 IN ANUL 1997 ???????!!!!!!!!!??????????
SE CONSTRUIAU PE ATUNCI??????