![]() |
am o intrebare
vreau sa imi iau un golf 4din 97 motor de 2000 benzina gti din italia ma intereseaza cat mar costa taxa de imatriculare si dok pot sa o inscriu
|
Re: am o intrebare
aici masina e radiata pot sa fac ceva f urgent dak poate sa imi rasp cineva ms
|
Re: am o intrebare
Quote:
Ai nevoie de documente de la "motorizazzione,per esportazione" si o aduci pe trailer. Pentru taxa,fa un calcul rapid aici : http://www.automobiletv.ro/specialTaxes.php |
Re: am o intrebare
Quote:
SE CONSTRUIAU PE ATUNCI?????? |
| All times are GMT +2. The time now is 16:42. |
- Copyright 2026 4Tuning