Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale masini (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini.html)
-   -   am o intrebare (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini/53722-intrebare.html)

aly_nutzu07 07-10-07 17:16

am o intrebare
 
vreau sa imi iau un golf 4din 97 motor de 2000 benzina gti din italia ma intereseaza cat mar costa taxa de imatriculare si dok pot sa o inscriu

aly_nutzu07 07-10-07 17:18

Re: am o intrebare
 
aici masina e radiata pot sa fac ceva f urgent dak poate sa imi rasp cineva ms

turbojack 08-10-07 03:00

Re: am o intrebare
 
Quote:

Originally Posted by aly_nutzu07 (Post 1137118)
aici masina e radiata pot sa fac ceva f urgent dak poate sa imi rasp cineva ms

Radiata?
Ai nevoie de documente de la "motorizazzione,per esportazione" si o aduci pe trailer.

Pentru taxa,fa un calcul rapid aici : http://www.automobiletv.ro/specialTaxes.php

FIGHET 11-10-07 11:42

Re: am o intrebare
 
Quote:

Originally Posted by aly_nutzu07 (Post 1137113)
vreau sa imi iau un golf 4din 97 motor de 2000 benzina gti din italia ma intereseaza cat mar costa taxa de imatriculare si dok pot sa o inscriu

GOLF 4 IN ANUL 1997 ???????!!!!!!!!!??????????
SE CONSTRUIAU PE ATUNCI??????


All times are GMT +2. The time now is 16:42.

- Copyright 2026 4Tuning