Salut, am avut un accident recent, frontal, am reusit sa repar masina, in afara airbag-ului de la pasager. Pentru ca ar trebui sa schimb toata plansa sau am inteles ca se poate repara.
Problema este ca imi expira ITP-ul maine si nu imi mai pot permite sa repar si plansa cu airbag-ul si sa fac si ITP-ul + asigurare, pentru ca imi expira in acelasi timp.
Intrebarea este, se poate lua ITP-ul daca am probleme cu airbag-ul ? In rest, totul este in ordine la masina. Multumesc.