Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale masini (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini.html)
-   -   Problema ITP (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini/359604-problema-itp.html)

Halden 11-02-13 09:05

Problema ITP
 
Salut, am avut un accident recent, frontal, am reusit sa repar masina, in afara airbag-ului de la pasager. Pentru ca ar trebui sa schimb toata plansa sau am inteles ca se poate repara.

Problema este ca imi expira ITP-ul maine si nu imi mai pot permite sa repar si plansa cu airbag-ul si sa fac si ITP-ul + asigurare, pentru ca imi expira in acelasi timp.

Intrebarea este, se poate lua ITP-ul daca am probleme cu airbag-ul ? In rest, totul este in ordine la masina. Multumesc.

Budy_ 11-02-13 14:29

Re: Problema ITP
 
Quote:

Originally Posted by Halden (Post 5357619)
Salut, am avut un accident recent, frontal, am reusit sa repar masina, in afara airbag-ului de la pasager. Pentru ca ar trebui sa schimb toata plansa sau am inteles ca se poate repara.

Problema este ca imi expira ITP-ul maine si nu imi mai pot permite sa repar si plansa cu airbag-ul si sa fac si ITP-ul + asigurare, pentru ca imi expira in acelasi timp.

Intrebarea este, se poate lua ITP-ul daca am probleme cu airbag-ul ? In rest, totul este in ordine la masina. Multumesc.

Da,se poate.Lasi si tu o atentie daca face figuri.


All times are GMT +2. The time now is 02:08.

- Copyright 2026 4Tuning