credeti ca in autovit gasesc tobe mai ieftine pentru golful II D
tobele din fabrica mi se par depasite si cred ca as mai castiga niste caluti find o evacuare mai mare ....ce spunr-ti?
sau intai sa-i pun un filtru sport?
masina nu are turbosuflanta , dar am vazut ca sunt universale
care ar fi ordinea : filtru , turbo , tobe ?
O ZI BUNA !