Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini

Discutii generale masini Discutii generale despre masini : Colt Legislativ, Taxa Inmatriculare, Intrebari-Raspunsuri, Recomandari, Accidente

Reply
 
Thread Tools
Old 03-07-06, 19:50   #16
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: service dacia in constanta

ce ti-au raspuns cei de la vocea clientului .. posteaza-ne si noua mailurile ...
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 03-07-06, 19:53   #17
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: service dacia in constanta

ti-am zis k cei de la pieteshti nu shtiu ce se intampla aici ... in fine e bine k s-a intamplat ... de obicei .. dupa ce dai mail la astia la vocea clientului te cauta in baza de date .. cu tot ... informatii despre mashian si te suna sa mai vb cu ei .. sa alea alea .. sa le confirmi daca s-au remediat ...


era vocea.clientului .. sau ceva de genu mailu .. oricum in 24 de ore max trebuiau sa iti raspunda
__________________
Nu sunati , ies eu din cand in cand

Psycho is offline   Reply With Quote
Old 07-07-06, 14:21   #18
p3rv3r5ul

Stage 5
 
p3rv3r5ul's Avatar
 
Join Date: Jul 2003
Posts: 1,194
Default Re: service dacia in constanta

am primit o notificare cum ca adresa nu este corecta bla bla. faza cea mai tare e alta. mi-am facut programare la garantie, miercuri la 10, am luat si o amenda pana acolo si dupa 4 ore de asteptare in soare, mi-au schimbat.............UN SURUB!!!
p3rv3r5ul is offline   Reply With Quote
Old 09-07-06, 11:10   #19
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: service dacia in constanta

http://www.dacia.ro/servicii-pentru-...cea-clientului


Scrie la mailu` asta .. faci cum vrei .. eu am incercat sa te ajut .. treaba ta ...










Vocea Clientului

Răspunde la toate întrebările legate de gama de produse şi servicii Dacia.
Vocea Clientului este la dispoziţia clienţilor Dacia, de luni până vineri între orele 8.00–20.00 şi sâmbata între orele 8.00 -16.00 , pentru a răspunde oricăror întrebări legate de gama de produse şi servicii Dacia: caracteristici tehnice, preţuri, modalităţi de finanţare, reţea de dealeri şi unităţi service agreate, acţiuni comerciale ale perioadei în curs, noi produse aflate în dezvoltare.
Pentru întrebări sau sugestii despre produsele şi serviciile noastre, ne puteţi contacta la:
şi în scris pe adresa Automobile Dacia, Str. Uzinei nr 1, Mioveni, jud. Arges Veţi fi contactat de unul din Consilierii Client în maxim 48 de ore.
Pentru a afla in premieră despre noile produse şi servicii oferite de Dacia, completează formularul alăturat sau trimite un e-mail pe adresa vocea.clientului@daciagroup.com cu subiectul "Abonament".
var WRP_SECTION='servicii-pentru-clienti'; var WRP_SUBSECTION='vocea-clientului'; if(wreport_ok == 1){ wreport(WRP_SECTION,WRP_SUBSECTION,235719); }
*Nume:

*Prenume:

Telefon:

*Email:

Mobil:

Fax:


Adresa:


*Subiect:

*Mesaj:
Scrie mesajul tau
Psycho is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -