Salut !
Vreau sa-mi iau o masina second-hand si vroiam sa ma informez depre actele nesesare.
Cand cumpar o masina din romania, de ce acte am nevoie pentru inscriere si tot tacamul.
Taxa aia care s-a triplat e doar pentru masinile de import?
Scuzati intrebarea dar chiar nu ma pricep la acte...
Va rog lamuriti-ma !