Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > SKODA

SKODA Forum Skoda - dedicat posesorilor de Skoda: Masina mea, Tuning, Anunturi vanzare-cumparare, Zona Tehnica

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 06-02-08, 21:31   #1
TIR

Stage 5
 
TIR's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,120
Member of:
[VW]
[Fiat]
[AUDI]
[SEAT]
[SKODA]
[RENAULT]
Exclamation Important: Inainte de a creea/completa un THREAD

Bun venit pe secţiunea Skoda!

» Este o arie dedicată exclusiv prezentării achiziţiilor personale, vă indrum cand deschideti un nou topic pentru masinile voastre sa o faceţi cat se poate de complet (cu poze, date) in detrimentul intrebărilor de genul: "ce să ii fac", "ce mă sfătuiţi", "cum v-i se pare" ..etc.
» Experienţa , sfaturile si cunostinţele se DISCUTA nu se IMPUN! de aceea haideţi sa dăm dovadă de maturitate in posturi, de discuţii constructive si de indrumări pozitive pentru ceilalţi!
» Exista cinci categorii ale sub-forumului asa că postaţi unde trebuie exact ce aveţi nevoie!
» Orice comentariu care nu este adecvat precum si discuţiile offtopic se vor sterge fără explicaţie!
» Nu folosiţi aberaţii gramaticale de genul sh, tz, ji, k īn loc de ca sau ce, articulaţi cuvintele corect ( copilul, nu copilu, mingi, nu mingii ), etc, folosiţi virgula cānd este cazul, scrieţi cuvintele īntregi ( cineva nu cnv), folosiţi cratima dacă trebuie (dă-mi, nu dămi, voi scrieţi nu voi scrie-ţi), etc.
» De asemenea vă rog să postaţi doar dacă aveţi incă 4-5 secunde īn plus, pentru a nu fi nevoiţi să prescurtaţi toate cuvintele posibile, e o dovadă de respect pentru cei care vă citesc postările.

Succes!
__________________
Fiat 500 Abarth transformation

Last edited by Paul; 09-02-11 at 01:47.
TIR is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -