Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   SKODA (https://forum.4tuning.ro/269-skoda.html)
-   -   Important: Inainte de a creea/completa un THREAD (https://forum.4tuning.ro/269-skoda/66128-important-creea-completa-thread.html)

TIR 06-02-08 21:31

Important: Inainte de a creea/completa un THREAD
 
Bun venit pe secţiunea Skoda!

» Este o arie dedicată exclusiv prezentării achiziţiilor personale, vă indrum cand deschideti un nou topic pentru masinile voastre sa o faceţi cat se poate de complet (cu poze, date) in detrimentul intrebărilor de genul: "ce să ii fac", "ce mă sfătuiţi", "cum v-i se pare" ..etc.
» Experienţa , sfaturile si cunostinţele se DISCUTA nu se IMPUN! de aceea haideţi sa dăm dovadă de maturitate in posturi, de discuţii constructive si de indrumări pozitive pentru ceilalţi!
» Exista cinci categorii ale sub-forumului asa că postaţi unde trebuie exact ce aveţi nevoie!
» Orice comentariu care nu este adecvat precum si discuţiile offtopic se vor sterge fără explicaţie!
» Nu folosiţi aberaţii gramaticale de genul sh, tz, ji, k īn loc de ca sau ce, articulaţi cuvintele corect ( copilul, nu copilu, mingi, nu mingii ), etc, folosiţi virgula cānd este cazul, scrieţi cuvintele īntregi ( cineva nu cnv), folosiţi cratima dacă trebuie (dă-mi, nu dămi, voi scrieţi nu voi scrie-ţi), etc.
» De asemenea vă rog să postaţi doar dacă aveţi incă 4-5 secunde īn plus, pentru a nu fi nevoiţi să prescurtaţi toate cuvintele posibile, e o dovadă de respect pentru cei care vă citesc postările.

Succes!


All times are GMT +2. The time now is 03:41.

- Copyright 2026 4Tuning