Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc.

FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc. Colectia de filme

Reply
 
Thread Tools
Old 28-11-07, 18:25   #1
ZoliaT
Administrator

Stage 5
 
ZoliaT's Avatar
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 3,316
Member of:
[Observator 4tuning]
[REDACTOR 4TUNING]
[PARTICIPANT CURSE]
[Echipa de sprijin]
Arrow Curse Ilegale in Bucuresti

Curse Ilegale in Bucuresti la PROTV


__________________
| www.4tuning.ro | Masini de vanzare | Bazar Auto | Piese Auto ||
ZoliaT is offline   Reply With Quote
Old 28-11-07, 18:48   #2
Jimmy_slide

Stage 5
 
Jimmy_slide's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 601
Member of:
[MERCEDES]
Default Re: Curse Ilegale in Bucuresti

din moment ce erau pe pantelimon era cam greu sa nu fie prinsi...oricum, mare ghinion
Jimmy_slide is offline   Reply With Quote
Old 28-11-07, 19:36   #3
Tunelord

Stage 5
 
Tunelord's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 571
Member of:
[VW]
[2 Roti]
Default Re: Curse Ilegale in Bucuresti

corect spus...de aceea are nevoie romania de o pista pakat k nu face statu' nimik...tre sa ne implikam noi..
Tunelord is offline   Reply With Quote
Old 28-11-07, 19:39   #4
mark_uss
Xtreme Club Emotion Member

Stage 5
 
mark_uss's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 468
Member of:
[Xtreme Club Emotion]
[PORSCHE]
Default Re: Curse Ilegale in Bucuresti

dc nu noi atunci cine? vb unui mare clasic in viata..
mark_uss is offline   Reply With Quote
Old 28-11-07, 23:37   #5
mishu415

Stage 3
 
mishu415's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 163
Default Re: Curse Ilegale in Bucuresti

TRIST In conditiile astea o sa murim totzi, dak nu face cineva o pista cva,oricum dekt sa mor p strada gabor,mai bine mor tot p starda, dar racer
mishu415 is offline   Reply With Quote
Old 28-11-07, 23:44   #6
mishu415

Stage 3
 
mishu415's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 163
Default Re: Curse Ilegale in Bucuresti

Quote:
Originally Posted by tm_kata View Post
oameni inconstienti...
frate dak tzie nu tzi plac kestiile astea inconstiente fatzi cont p un forum d'al rutierilor, nu p 4tuning
P.S.:nu vreau sa zic k e bine c au facut cei doi, da' pan' la urma e optziunea lor,si trebuie respectata,nu cred k esti in masura sa i critici
Daca n am dreptate astept critici si imi pare rau k am postat
mishu415 is offline   Reply With Quote
Old 29-11-07, 00:46   #7
CJ-01-WOB
Observator 4tuning


Stage 5
 
CJ-01-WOB's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 5,269
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[REDACTOR 4TUNING]
[4Tuning International]
[VW]
[Nissan]
[Mitsubishi]
[Toyota]
[MERCEDES]
Default Re: Curse Ilegale in Bucuresti

Quote:
Originally Posted by mishu415 View Post
frate dak tzie nu tzi plac kestiile astea inconstiente fatzi cont p un forum d'al rutierilor, nu p 4tuning
P.S.:nu vreau sa zic k e bine c au facut cei doi, da' pan' la urma e optziunea lor,si trebuie respectata,nu cred k esti in masura sa i critici
Daca n am dreptate astept critici si imi pare rau k am postat

asa cum ''aia e optiunea lor'' asa si ce a zis km_tata e parerea lui personala care '' trebuie respectata''.
Reveniti la comentariile despre film .
CJ-01-WOB is offline   Reply With Quote
Old 29-11-07, 01:50   #8
dj05dpx
Guest
 
Posts: n/a
Default Re: Curse Ilegale in Bucuresti

Daca asta e cursa ilegala eu sunt popa,alt material de rahat menit sa atraga gurile casca.
  Reply With Quote
Old 29-11-07, 05:46   #9
Alex_VTR

Stage 4
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 248
Member of:
[Street Zone]
Default Re: Curse Ilegale in Bucuresti

Le place sa se laude k au stat cu radaru' si au agatat 2 masini care faceau curse .......da o pista nu ar face frate .. stau la panda cu saracia aia de radar........
Alex_VTR is offline   Reply With Quote
Old 29-11-07, 14:28   #10
TIR

Stage 5
 
TIR's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,120
Member of:
[VW]
[Fiat]
[AUDI]
[SEAT]
[SKODA]
[RENAULT]
Default Re: Curse Ilegale in Bucuresti

Traiasca panda... mie imi spui ca imi fac mai mult veacul prin ***-ul ala de SB... politisti mai nenorociti nu am vazut din orice se agata de tine mai ales daca nu esti din SB...

Ar trebui sa faca o pista sa nu aiva treaba cu noi sa dam cu capul sub noi vorba aia... da nu sa stea la panda ca nenorocitii
__________________
Fiat 500 Abarth transformation
TIR is offline   Reply With Quote
Old 29-11-07, 19:42   #11
Ursake

Stage 3
 
Ursake's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 116
Default Re: Curse Ilegale in Bucuresti

Nebunie, inconstienta cum vor unii sa o numeasca nu cred ca este om care sa nu se fi dat si el la masina de data asta a fost ghinionu meu si se lauda ca eu prins nush ce cursanti au dat pe toate posturile de stiri in ziare ,cine stie ce cursa au surprins ei cred ca asta a fost Cursa Anului ) asa ceva nu o sa mai vedeti , m-au facut vedeta )
Ursake is offline   Reply With Quote
Old 29-11-07, 20:01   #12
-Caz-

Stage 5
 
-Caz-'s Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,311
Member of:
[Opel]
Default Re: Curse Ilegale in Bucuresti

o prostie... cataloghez stirea ca fiind o tampenie... in Romania se utilizeaza aparatul radar doar pentru J A P C A ! CLAR! cu ce ajutau ei tinerii aia daka in momentul filmarii unuia ii exploda un cauciuc si murea... mult mai de folos era daca exista in capatul strazii un politzist si cei doi se potoleau , sau macar daca exista un echipaj , o masina la vedere... nu un logan rosu (AOL) sau unul galben care nu face nimic altceva decat sa ia o shpaga sau un permis !

nu sunt sfant , Doamne fereste, dar nici politzistii nu fac nimic pentru "siguranta si incredere" !

Mergeam o data acasa cu un prieten si in zona "capatul lui 6" statea pe stanga un logan rosu la japca si la 500 m un echipaj pitit dupa gardul unui cimitir . Pe partea mea erau niste gropi si nu am dat in masina , dar pe partea tov meu era asfalt ca`n palma , ... asta nu s-a abtzinut a bagat picioru`n ea ... binentzeles l-a luat radarul (148km/h) dar prostia lor a fost k gaboru de pe echipaj i-a iesit in fatza la 180km/h era sa-l faca pilaf... ca sa vezi minte de tampit.
Conduceti prudent !
__________________
"Take care of your body. It's the only place you have to live." http://www.naturalfit.ro/
-Caz- is offline   Reply With Quote
Old 29-11-07, 20:14   #13
Ursake

Stage 3
 
Ursake's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 116
Default Re: Curse Ilegale in Bucuresti

Pe mine ma-u pandit si au mers in spatele meu de cand am intrat pe pantelimon de cand am esit de pe fundeni si au si ei mi-au zis treaba asta ca au stat in spate mult ca sa nu ma prind si m-au oprit aproape de obor deci e ceva panda si distanta, da asta e
Ursake is offline   Reply With Quote
Old 30-11-07, 06:19   #14
Draqq

Stage 2
 
Draqq's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 57
Default Re: Curse Ilegale in Bucuresti

Quote:
Originally Posted by dj05dpx View Post
Daca asta e cursa ilegala eu sunt popa,alt material de rahat menit sa atraga gurile casca.
sry de offtopic
sarumana parinte
Draqq is offline   Reply With Quote
Old 30-11-07, 06:27   #15
Draqq

Stage 2
 
Draqq's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 57
Default Re: Curse Ilegale in Bucuresti

Quote:
Originally Posted by Stressjr_Speeddemon View Post
dai in masa de idioti agarici cu bask nici sa conduk nu stiu dak nimeresc pe vrunu fara nr tot bucurestiu ii alearga ala face 5 ture aia debia pleak dp loc idiotii stau la cersit dupa garduri langa cimitir las k vine vara sa vezi k mai alearga ei dupa motoare si ursuleti prin bucuresti
Dc nu incerci cu mine. Daca dai de unu mai tinerel asa la vro 22 de ani ca mine care, a fost ca voi inainte si va intelege si care a constientizat pericolul curselor ilegale ai sanse minime sa scapi. Si la motoare ai dreptate e greu de prins, chiar daca il alerg cu motorul, dar daca face vro manevra grasita il compatimesc. Eu am cazut cu motorul meu personal la 40 km/h (asta din cauza unei proaste, care nu a vazut indicatorul de cedeaza) si am stat in spital vro 2 zile. Gandeste-te daca cade la 120 ce pateste. NU doresc nimanui sa i se intample asta, dar uni si-o cauta singuri.
Draqq is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -