Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc.

FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc. Colectia de filme

Reply
 
Thread Tools
Old 27-06-09, 19:03   #61
yo_tipu

Stage 3
 
yo_tipu's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 96
Default Re: Maşina arde, lumea se plimbă!

tinea pe dracu la masina, erau banii si munca lui care sa dus pe apa pu..sambetei.
o masina ce ia foc la motor greu se mai stinge mai ales cu stingatoare de juma de kill...

iar cei care o ard aiurea ca poate nu sia facut revizia, ia mai dava-n.... creca voi stiti starea fiecarui cablu din masina si o stiti mm cu mm, 99% dintre noi care au masina si au si peste 18ani(cred ca suntem 100 maxim pe forumul asta) nu au timp sa faca revizia tehnica la masina in fiecare zi.

romanii vor ramane o specie de ratati, pana si tiganii se ajuta intre ei mai des ca noi.
__________________
m-am saturat....
yo_tipu is offline   Reply With Quote
Old 27-06-09, 19:20   #62
Alex30

Stage 5
 
Alex30's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 2,417
Member of:
[DACIA]
[4Wheels]
Default Re: Maşina arde, lumea se plimbă!

Quote:
Originally Posted by yo_tipu View Post
tinea pe dracu la masina, erau banii si munca lui care sa dus pe apa pu..sambetei.
o masina ce ia foc la motor greu se mai stinge mai ales cu stingatoare de juma de kill...

iar cei care o ard aiurea ca poate nu sia facut revizia, ia mai dava-n.... creca voi stiti starea fiecarui cablu din masina si o stiti mm cu mm, 99% dintre noi care au masina si au si peste 18ani(cred ca suntem 100 maxim pe forumul asta) nu au timp sa faca revizia tehnica la masina in fiecare zi.

romanii vor ramane o specie de ratati, pana si tiganii se ajuta intre ei mai des ca noi.

Off: Ai dreptate la faza cu tiganii nu ai vazut daca te certi sau te bati cu un tigan a doua zi te asteapta in fata blocului sau in fata casei 20 sa iti ia gatu' . ( ma refer la tigan adica tigan nu orice om care este mai negru...+ ca sunt si rromi foarte de treaba)


On: Se mai intampla...saracu om nu stia ce sa mai faca
__________________
Alex30 is offline   Reply With Quote
Old 27-06-09, 20:43   #63
El3ctr0n
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
El3ctr0n's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 429
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Maşina arde, lumea se plimbă!

bai stati mai asa...numai vorbiti urat de saraci oameni....au dat si ei cat au putut...din cate am vazut eu.....soferu sice ca s-au consumat 6 extinctoare...si nimic...cum puteti sa zicetzi ca nu au ajutat....
__________________
BMW E39 528i 200hp---+>>>>urmeaza Visul tuturor bmw-istilor The M5---OPEL ASTRA 1,7 DTI 75hp
WV POLO 1,2i 65hp
El3ctr0n is offline   Reply With Quote
Old 27-06-09, 21:26   #64
Alex30

Stage 5
 
Alex30's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 2,417
Member of:
[DACIA]
[4Wheels]
Default Re: Maşina arde, lumea se plimbă!

Quote:
Originally Posted by El3ctr0n View Post
bai stati mai asa...numai vorbiti urat de saraci oameni....au dat si ei cat au putut...din cate am vazut eu.....soferu sice ca s-au consumat 6 extinctoare...si nimic...cum puteti sa zicetzi ca nu au ajutat....
Degeaba a folosit 6 daca le-a dat pe rand! Trebuiau sa dea 5-6 oameni in acelasi timp si poate aveau sanse. Asa putea omu sa dea si 100 unu dupa altu' ca degeaba
Alex30 is offline   Reply With Quote
Old 28-06-09, 00:30   #65
b0gdan_max
VW Driver

Stage 4
 
b0gdan_max's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 227
Member of:
[VW]
Default Re: Maşina arde, lumea se plimbă!

dupa cum a zis si pagubitul ca a incercat cu vreo 6 extinctoare si nu a reusit sa stinga. problema a fost ca le-a folosit pe rand. daca sareau toti cu cele 6 extinctoare deodata mai aveai o sansa, dar putini sunt care se incumeta sa se apropie de o masina in flacari, nu ai certitudinea ca nu o sa zbori bucatzi in aer odata cu rezervorul masinii....
__________________
din explozie de cauciuc te-ai nascut, din explozie de cauciuc o sa mori...
b0gdan_max is offline   Reply With Quote
Old 28-06-09, 10:10   #66
Sonny™
BMW Driver

Stage 5
 
Sonny™'s Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 4,864
Member of:
[2 Roti]
[Old School Cars]
[DreamWorks Club]
[Competitor CNCA]
[BMW]
[SKODA]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Maşina arde, lumea se plimbă!

e aiurea chestia asta am asistat si eu la un incendiu la mine in oras dar era focul mult mai mic tot de la motor incepuse, dar daca apuci sa incerci sal stingi 2-3 oameniatunci cand e mic ai sanse dar cum saracul om a fost lasat singur sa foloseasca 6 extinctoare....ce sai faci?asta e romania in care traim....si pompieri au avut o interventie de zile mari, cand a ajuns focul in spate la portbagaj atunci sau gandit si ei sa apara sa o stinga....tara noastra draga
__________________
Sonny™ is offline   Reply With Quote
Old 28-06-09, 22:40   #67
WILD_CAT

Stage 5
 
WILD_CAT's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 369
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Hyundai]
Default Re: Maşina arde, lumea se plimbă!

no comment...mie sila de tot ce ma inconjoara.
WILD_CAT is offline   Reply With Quote
Old 29-06-09, 10:32   #68
FantaZm

Stage 3
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 80
Default Re: Maşina arde, lumea se plimbă!

Saracu om ... ti-e scarba de tara in care traiesti !
Doamne Fereste !
FantaZm is offline   Reply With Quote
Old 29-06-09, 12:35   #69
CyberCSX
Banned

Stage 5
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,237
Default Re: Maşina arde, lumea se plimbă!

Nu vreau sa atac pe nimeni direct dar chiar îmi pun întrebarea, oare de ce în România iau foc masinile din senin, mai ales astea vechi?
CyberCSX is offline   Reply With Quote
Old 01-07-09, 00:46   #70
Tweety_rzw
VW Driver

Stage 5
 
Tweety_rzw's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 2,554
Member of:
[VW]
[Opel]
Default Re: Maşina arde, lumea se plimbă!

Până vin pompierii români a ars maşina în totalitate,proştii ,inapţi nu ai ce să le ceri ţara lu' Papură Vodă !
Tweety_rzw is offline   Reply With Quote
Old 02-07-09, 16:48   #71
fe_billy92
Opel Driver

Stage 5
 
fe_billy92's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 458
Member of:
[Fanatik MotorSport]
[Opel]
[SEAT]
[RENAULT]
[VW]
[FORD]
[MERCEDES]
[DAEWOO]
Default Re: Maşina arde, lumea se plimbă!

Pacat de masina....rusine celor care doar s`au uitat...si doar au admirat peisajul.....Dupa parerea mea, de vina sunt piesele sh si improvizatiile la partea electrica
fe_billy92 is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -