Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Evenimente Auto

Evenimente Auto Saloane tuning, Expozitii, Intalniri, Saloane Auto, Diverse evenimente legate de viteza si extrem.

Reply
 
Thread Tools
Old 17-09-08, 17:17   #46
HotWheels

Stage 4
 
HotWheels's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 201
Default Re: 4TuningTIME IASI - 27 septembrie 2008 - parcarea Providenta

Quote:
Originally Posted by VaLeX View Post
....................... ?
Nu se dau Valex. Nu stiu de unde a reiesit asta, ca si in ziare a aparut. Doar proba de indemnare.
HotWheels is offline   Reply With Quote
Old 17-09-08, 17:19   #47
ZyZ
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
ZyZ's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 743
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[Old School Cars]
Default Re: 4TuningTIME IASI - 27 septembrie 2008 - parcarea Providenta

Fisele pot fi predate mie sau oricarui membru Old School Motorsport, si nu, nu se vor tine liniute. Va fi o proba de indemanare contratimp, apoi un show de burn-uri si cerculete.
__________________
VW Scirocco 16V Turbo. I live my life one quarter mile at a time. Nothing else matters. For those 10 seconds or less, I'm free...
ZyZ is offline   Reply With Quote
Old 17-09-08, 19:21   #48
T u p 3 u
VW Driver

Stage 5
 
T u p 3 u's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 556
Member of:
[VW]
Default Re: 4TuningTIME IASI - 27 septembrie 2008 - parcarea Providenta

pakt k nu stam la iasi.
T u p 3 u is offline   Reply With Quote
Old 17-09-08, 19:29   #49
Klez

Stage 3
 
Klez's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 119
Default Re: 4TuningTIME IASI - 27 septembrie 2008 - parcarea Providenta

Sal`tare lume. Imi cer scuze ca acesta este primul mesaj trimis si nu unul de prezentare... dar asta e mai urgent

As vrea mai multe detalii in ceea ce priveste sectiunea de Off-Road. Am inteles ca e doar aspect/tehnic, dar pret pe intrare este? Suntem cativa care am vrea sa ne adunam cu tractorasele pe acolo si cine stie, poate mai pe seara ne vom intinde pe cont propriu la o namoleala pe vrun deal sau pe fundul unui iaz.

Masinile trebuiesc sa fie curate, polisate si lustruite? Sau nu are rost sa ne mai obosim
Are rost sa trimitem listele cu modificari sau se vad de la sine? Eventual oferim si o consiliere in domeniu :P.
Asteptam un raspuns ca sa stim cum sa procedam.
Cu respect,
Vladimir (SV)
Klez is offline   Reply With Quote
Old 17-09-08, 21:00   #50
mazdaCUF

Stage 2
 
mazdaCUF's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 67
Default Re: 4TuningTIME IASI - 27 septembrie 2008 - parcarea Providenta

Quote:
Originally Posted by Klez View Post
Sal`tare lume. Imi cer scuze ca acesta este primul mesaj trimis si nu unul de prezentare... dar asta e mai urgent

As vrea mai multe detalii in ceea ce priveste sectiunea de Off-Road. Am inteles ca e doar aspect/tehnic, dar pret pe intrare este? Suntem cativa care am vrea sa ne adunam cu tractorasele pe acolo si cine stie, poate mai pe seara ne vom intinde pe cont propriu la o namoleala pe vrun deal sau pe fundul unui iaz.

Masinile trebuiesc sa fie curate, polisate si lustruite? Sau nu are rost sa ne mai obosim
Are rost sa trimitem listele cu modificari sau se vad de la sine? Eventual oferim si o consiliere in domeniu :P.
Asteptam un raspuns ca sa stim cum sa procedam.
Cu respect,
Vladimir (SV)

nu trebuiesc neaparat spalate sau polishate, daca vreti veniti direct din padure cu ele:P doar sunt de off-road , nu?:d
mazdaCUF is offline   Reply With Quote
Old 17-09-08, 22:33   #51
ZyZ
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
ZyZ's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 743
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[Old School Cars]
Default Re: 4TuningTIME IASI - 27 septembrie 2008 - parcarea Providenta

Ia te rog legatura cu oricare dintre noi, cei din OSMS, trimite-ne niste poze cu masinile pe care vreti sa le bagati la event, si spune-mi cate locuri vreti.
ZyZ is offline   Reply With Quote
Old 17-09-08, 22:46   #52
mihay

Stage 3
 
mihay's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 165
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: 4TuningTIME IASI - 27 septembrie 2008 - parcarea Providenta

Salutare baeti salutare de departe tare desi sunt umpic oftopic sper ca nu se supara nici un operator. Oricum ce vroiam sa va spun e multa multa multa bafta cu organizatul acum pe ultima suta de metri!!! Imi pare rau ca nu sunt si eu printre voi sa va ajut si nici nu am sa am cum sa ajung la event dar la anu........Oricum sper sa iasa peste asteptarile voastre in bine normal si aveti grija de voi si ce sa mai zic alceva mie dor de voi mocolate etc


cu respect Crystynod
__________________
NOD
mihay is offline   Reply With Quote
Old 17-09-08, 22:51   #53
Klez

Stage 3
 
Klez's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 119
Default Re: 4TuningTIME IASI - 27 septembrie 2008 - parcarea Providenta

Quote:
Originally Posted by ZyZ View Post
Ia te rog legatura cu oricare dintre noi, cei din OSMS, trimite-ne niste poze cu masinile pe care vreti sa le bagati la event, si spune-mi cate locuri vreti.
No offence... dar weekendu` asta este MMOF... (Maramures Off-Road...) Asta inseamna ca 90% din cei ce se intorc de acolo, vor avea masinile in service weekendul viitor. Poze? Depinde ce poze vrei sa trimit. Masinile sunt de teren, majoritatea sunt fabricate intre '80 - '90, nu e nici una stock, ne-taiata, ne-zgariata, ne-lovita. Inca nu pot sa fac o lista cu cine vin fiindca nu stiu cati vor mai avea masinile functionale. Sunt sigur ca vor veni multi pe care nu-i cunosc. Cel mai bine ar fi sa ne adunam toti Sambata dimineata la locul de intalnire si sa vedem ce si cum facem.
Klez is offline   Reply With Quote
Old 18-09-08, 09:22   #54
B39738

Stage 5
 
B39738's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 1,215
Member of:
[Streetline-CCC]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: 4TuningTIME IASI - 27 septembrie 2008 - parcarea Providenta

intrebare:as vrea sa ma inscriu la indemanare cu un peugeot 206, care din pacate nu este inca inmatriculat (nu am apucat sa fac lucrul asta).ma pot inscrie in concurs? vin cu masina pe platforma,oricum...
__________________
Šjure: MY RENAULT5 AND MY KADETT TURBO WERE STATUS SYMBOLS, THEY WERE SYMBOLIZING ME BEING POOR.

www.completechip.ro
www.anulare-dpf.ro
B39738 is offline   Reply With Quote
Old 18-09-08, 09:57   #55
ZyZ
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
ZyZ's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 743
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[Old School Cars]
Default Re: 4TuningTIME IASI - 27 septembrie 2008 - parcarea Providenta

In privinta masinilor de off-road, problema se pune de locuri rezervate pentru expunere. Daca poti sa-mi dai macar aproximativ un numar al masinilor, ar fi super. Daca nu, va astept dimineata pe 27 cu masinile si o rezolvam pe loc. Preferabil ar fi sa aduceti masinile asa cum au iesit din probe, si vom incerca sa le expunem intr-un spatiu specific, "natural". Va fi postata in curand o fisa de preinscriere, ca sa ne organizam mai bine. In alta ordine de idei, rog pe cei care vor sa expuna masinile sau sa participe la DBdrag sa-mi trimita poze ale masinilor si o descriere a modificarilor pe rebel_the_psycho@yahoo.com.
ZyZ is offline   Reply With Quote
Old 18-09-08, 09:58   #56
B39738

Stage 5
 
B39738's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 1,215
Member of:
[Streetline-CCC]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: 4TuningTIME IASI - 27 septembrie 2008 - parcarea Providenta

radu, vin cu 206-le sau nu?
B39738 is offline   Reply With Quote
Old 18-09-08, 10:16   #57
corraptor_evo
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
corraptor_evo's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 845
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default Re: 4TuningTIME IASI - 27 septembrie 2008 - parcarea Providenta

Quote:
Originally Posted by B39738 View Post
intrebare:as vrea sa ma inscriu la indemanare cu un peugeot 206, care din pacate nu este inca inmatriculat (nu am apucat sa fac lucrul asta).ma pot inscrie in concurs? vin cu masina pe platforma,oricum...
Poti sa vii, nu-i problema. Sa fie doar in stare tehnica corespunzatoare (ceea ce nu cred ca se pune problema la tine)!
corraptor_evo is offline   Reply With Quote
Old 18-09-08, 10:33   #58
B39738

Stage 5
 
B39738's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 1,215
Member of:
[Streetline-CCC]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: 4TuningTIME IASI - 27 septembrie 2008 - parcarea Providenta

masina e din 2005 si e ca noua.cunosc un baiat la peugeot care mi-a pus-o la punct....
B39738 is offline   Reply With Quote
Old 18-09-08, 10:39   #59
ZyZ
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
ZyZ's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 743
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[Old School Cars]
Default Re: 4TuningTIME IASI - 27 septembrie 2008 - parcarea Providenta

Dragos, ai pm.
ZyZ is offline   Reply With Quote
Old 18-09-08, 11:58   #60
catalin_chow

Stage 2
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 57
Default Re: 4TuningTIME IASI - 27 septembrie 2008 - parcarea Providenta

o sa fie si standuri cu accesorii auto?
catalin_chow is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -