Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Evenimente Auto

Evenimente Auto Saloane tuning, Expozitii, Intalniri, Saloane Auto, Diverse evenimente legate de viteza si extrem.

View Poll Results: De ce suma iti permiti sa alimentezi lunar la pretul actual al carburantului?
Pana in 50 RON 11 29.73%
Pana in 100 RON 10 27.03%
Pana in 150 RON 4 10.81%
Pana in 200 RON 12 32.43%
Voters: 37. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 28-12-10, 21:19   #1
brissy08

Stock
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 1
Exclamation Protest pret carburant Buzau

Pe 30 decembrie 2010 sunt anuntate proteste prin mai multe orase. Buzaul ce face? Astept sa vad daca suntem destui. Cred ca intelege toata lumea ca sub 20 masini nu are rost. Eu strang deja metal d-ala maruntel rau. Am imprimanta sa-mi pun of-ul si in scris. Cred ca fiecare dintre voi poate sa faca la fel.
Astazi mi-am facut user. Daca alte intrebari nu m-au convins in ultimii ani sa ma inregistrez aici, uite ca a facut-o pretul actual al carburantului, ca fara el nu mai are sens nici un fel de discutie, nu?
brissy08 is offline   Reply With Quote
Old 30-12-10, 21:22   #2
rover_cabrio

Stage 5
 
rover_cabrio's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 6,899
Thumbs down Re: Protest pret carburant Buzau

ANUNT IMPORTANT !!!


Toata lumea ar trebui sa nu mai alimenteze de la Grupul petrolier OMV-PETROM sau de la cei ce se aprovizioneaza de la acestia : MOL si AGIP !!!

TOTI AR TREBUI SA SCADEM CONSUMUL !!!

RUGAM ca toti cei implicati din Bucuresti si din TARA celelalte orase PARTICIPANTE , sa isi informeze USERII forumui pe care se posteasa , listele de MESSENGER , FACEBOOK etc !!!


NU UITATI !!! TREBUIE sa ii lovim acolo unde ii doare : in PROFIT !!!

INCERCATI pe cat POSIBIL si ....dupe capitalul fiecaruia mai bine faceti un 500 de metri in + si alimentam de la Lukoil si ROMPETROL !!! eventual INCERCAMs a bagam o suma MAI mare sa nu mergem in fiecare zi sa bagam 20-30 lei !!!

IDEAA este sa EVITAM pe cat POSIBIL OMV , PETROM , MOL si AGIP !!!
__________________

anvelope IARNA import Germania Elvetia 13"-22" tel: 0768 885511 , 0762 333322
rover_cabrio is offline   Reply With Quote
Old 04-01-11, 13:29   #3
rover_cabrio

Stage 5
 
rover_cabrio's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 6,899
Smile Re: Protest pret carburant Buzau

ANUNT IMPORTANT !!!

ASTAZI 4-1-2011 , un COLEG deal nostru este invitat la emisiunea "100 minute" pe canalul ANTENA 1 ora 18:00 , in partea a 2 a emisiunii , un INVITAT supriza SI daca va fi timpul necesar se vor face cateva anunturi PUBLICE !!!!

rog frumos cine vrea sa copieze acest anunt si sa le pune pe celelalte situri si forumuri din LOCALITATILE dumneavoastra
rover_cabrio is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -