Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Evenimente Auto

Evenimente Auto Saloane tuning, Expozitii, Intalniri, Saloane Auto, Diverse evenimente legate de viteza si extrem.

Reply
 
Thread Tools
Old 26-12-10, 19:10   #586
sirAdrian

Stage 4
 
sirAdrian's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 188
Member of:
[VW]
Default Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

Quote:
Originally Posted by sebastyan2001 View Post
Conteaza pe ce foi era afisu ? Eu cred ca ce scria pe el conta !
Preluam si noi ideea si eu scot la imprimanta foile. Am scos pe A4, dar parca nu e prea vizibil...de aceea am intrebat.
sirAdrian is offline   Reply With Quote
Old 26-12-10, 19:13   #587
sebastyan2001

Stage 5
 
sebastyan2001's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 1,185
Member of:
[DAEWOO]
[Opel]
Default Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

In cazu asta meriti un raspuns ok, foile erau A3 si erau doar pe o masina, ramase de la ultimu meeting, o sa facem altele pt data viitoare.
sebastyan2001 is offline   Reply With Quote
Old 26-12-10, 19:14   #588
sirAdrian

Stage 4
 
sirAdrian's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 188
Member of:
[VW]
Default Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

Am inteles.
Multumesc frumos!
sirAdrian is offline   Reply With Quote
Old 26-12-10, 19:27   #589
midnightk

Stage 4
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 181
Default Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

se baga cineva in Ploiesti pe 31 decembrie?sau pe oricare alta data...din pacate abia azi am aflat de initiativa pe care o salut si o consider binevenita. Pacat insa, ca din pricina lasitatii suntem multi pe net si putini pe strada. Daca se face asa ceva in Ploiesti, contati pe mine + inca vreo 2-3 soferi. Toata stima!
midnightk is offline   Reply With Quote
Old 26-12-10, 19:28   #590
sirAdrian

Stage 4
 
sirAdrian's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 188
Member of:
[VW]
Default Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

midnightk, vezi ca aveti topic -> https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti...enzinarie.html.

Succes!
sirAdrian is offline   Reply With Quote
Old 26-12-10, 19:29   #591
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

Quote:
Originally Posted by sirAdrian View Post
Afisele din geamuri au fost pe foi A3 sau A4?
Pe A3 le-am făcut ...când le-am scos pe A4 erau prea mici ...şi pe A3 se văd foarte bine


Quote:
Originally Posted by morph_e30 View Post
Pt d'astia ca tine e un nimic pt d'astia ca noi e ceva:>
Pentru tine ...anume ce ? Care voi ?
__________________
STEAM - KLawxith
YOUTUBE - ELITE INC.
INSTAGRAM - klawxith666

PHOTOGRAPHY SITE - http://klawxith.wixsite.com/elite-inc

US/RO

Last edited by DTH; 26-12-10 at 19:34.
DTH is offline   Reply With Quote
Old 26-12-10, 19:34   #592
sirAdrian

Stage 4
 
sirAdrian's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 188
Member of:
[VW]
Default Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

Asa este. Eu le-am scos in format A4 si cand am pus pe geamul masinii nu era prea vizibil.

Maine ma duc la un xerox si scot pe A3!

Facem si niste flyere si le impartim oamenilor, rugandu-i ca in data X sa fie alaturi de noi.
sirAdrian is offline   Reply With Quote
Old 26-12-10, 19:40   #593
morph_e30
Dacia Driver

Stage 3
 
morph_e30's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 125
Member of:
[DACIA]
Default Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

Quote:
Originally Posted by MillionDollarBaby View Post
Pe A3 le-am făcut ...când le-am scos pe A4 erau prea mici ...şi pe A3 se văd foarte bine




Pentru tine ...anume ce ? Care voi ?

Ah iar sar toti cu gura pe mine ca postez,vai,deci bai io nu am fost acolo da' am anumite motive si nu stau sa dau explicatii tuturor de ce.Mi'e una nu'mi convenea sa vin cu mana in fund si sa ma uit la astia cum blocheaza benzinaria,Io am vorbit cu anumiti prieteni sa ne strangem in cartier intr'o zi si sa mergem si noi ca voi.
Pana la urma degeaba sustin ideea si incerc sa conving si alti retardati sa se alature cauzei pt ca toti imi dau cu piatra'n cap pt un amarat de post

Multa bafta si sarbatori fericite.

Morph.e30
__________________


<3 E30 & E36
morph_e30 is offline   Reply With Quote
Old 26-12-10, 19:47   #594
roby wws

Stage 5
 
roby wws's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 1,170
Member of:
[Opel]
Default Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

Quote:
Originally Posted by MillionDollarBaby View Post
Pe A3 le-am făcut ...când le-am scos pe A4 erau prea mici ...şi pe A3 se văd foarte bine




Pentru tine ...anume ce ? Care voi ?
nu va mai atacati uni p alti ca nu rez nimik,mai repede batem mie obrazul ca nu am reusit sa vin si am postat aici...mie chiar imi este rusine ca nu am putut veni chiar daca puteam sa lipsesc de la munca

dar sunt alti care nu au posibilitati ,nu au masina ,nu va cunosc,deci care vreti sa participati si nu aveti masini sau nu cunosteti p nimeni postati aici si rez cumva
__________________
Acvarii si acesorii din stoc sau pe comanda
Next step:coming sone
roby wws is offline   Reply With Quote
Old 26-12-10, 19:51   #595
sirAdrian

Stage 4
 
sirAdrian's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 188
Member of:
[VW]
Default Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

Puteti sa imi dati niste idei cu ce ar trebui sa scriem pe flyere? Vrem sa le impartim oamenilor...

M-am gandit la:
" DACA NU MAI PUTETI SUPORTA HOTIA BENZINARIILOR CARE MARESC PRETUL CONSTANT, VA RUGAM SA FITI ALATURI DE NOI IN DATA DE...... IN LOCUL.... PENTRU A PROTESTA IMPOTRIVA ACESTORA!"

...dar mai astept si alte opinii.
sirAdrian is offline   Reply With Quote
Old 26-12-10, 20:00   #596
kalasnikov

Stage 3
 
kalasnikov's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 108
Default Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

Si in Valcea suntem in tratative pt organizarea unei astfel de actiuni.Am pregatit deja munitia:

Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	26122010200.jpg
Views:	83
Size:	710.4 KB
ID:	1796344   Click image for larger version

Name:	26122010201.jpg
Views:	79
Size:	739.4 KB
ID:	1796345  
kalasnikov is offline   Reply With Quote
Old 26-12-10, 20:00   #597
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

Nu ai cu cine in Valcea....cot codac
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 26-12-10, 20:02   #598
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Boicot Benzinărie , 26.12.2010 , ora 15.00 , Fântâna Mioriţa

Acu' o ora am ajuns si eu in Bucale...
Bravo pentru editia secunda. Vad ca iar sunt comentatorii tipici anti - protest. Abia va astept sa va vaitati ca e viata de rahat in Romania!
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 26-12-10, 20:13   #599
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

Quote:
Originally Posted by morph_e30 View Post
Ah iar sar toti cu gura pe mine ca postez,vai,deci bai io nu am fost acolo da' am anumite motive si nu stau sa dau explicatii tuturor de ce.Mi'e una nu'mi convenea sa vin cu mana in fund si sa ma uit la astia cum blocheaza benzinaria,Io am vorbit cu anumiti prieteni sa ne strangem in cartier intr'o zi si sa mergem si noi ca voi.
Pana la urma degeaba sustin ideea si incerc sa conving si alti retardati sa se alature cauzei pt ca toti imi dau cu piatra'n cap pt un amarat de post

Multa bafta si sarbatori fericite.

Morph.e30
Vorbeşti cu prietenii să mergi şi tu ca noi cu ei unde mă rog , din moment ce facem întâlniri ? bună asta , ce facem noi aici este pentru tot BUCUREŞTIUL nu este pe găşti , cartiere etc înţelegi tu ? Şi lumea se ia de tine pentru că postezi fără rost ...dacă vrei să faci ceva atunci strânge-ţi frumos prietenii iar când se fac întâlniri ...participaţi alături de noi , doh Şi dacă susţii că ai atâţia prieteni ...şi vroiai să faci ceva , atunci când s-a făcut întâlnirea din Victoriei şi cea de azi ...de ce n-ai venit cu " prietenii " tăi ? Puteai să vii frumos cu o maşină şi ni te alăturai nouă ...nu este obligatoriu să vii să participi dar dacă tot VREI să te implici măcar FĂ CEVA şi nu mai posta degeaba
Iar dacă nu ai prieteni cu maşini ( pentru tine aşa să ştii ) alţii au venit şi cu scuter , aubobuzul sau tramvaiul ...doar ca să împartă nişte afişe sau să fie prezenţi alături de noi ...cu cât mai mulţi cu atât mai bine ...nu contează mijlocul de transport cât contează numărul de persoane participante ...că din ăia 10 , 20 , 30 , 1000 de prieteni cu , care vorbeşti tu ..trebuie să aibă câţiva maşini şi uite aşa se adună lumea ...

Quote:
Originally Posted by roby wws View Post
nu va mai atacati uni p alti ca nu rez nimik,mai repede batem mie obrazul ca nu am reusit sa vin si am postat aici...mie chiar imi este rusine ca nu am putut veni chiar daca puteam sa lipsesc de la munca

dar sunt alti care nu au posibilitati ,nu au masina ,nu va cunosc,deci care vreti sa participati si nu aveti masini sau nu cunosteti p nimeni postati aici si rez cumva
Nu se atacă nimeni atâta timp cât se postează la subiect nu înafara lui doar ca să îşi mărească numărul de posturi persoana respectivă
Nu au posibilităţi ? MĂI SĂ FIE , dar la curse când ne strângem vin SUTE DE PERSOANE ....şi nu toţi au maşini ...doar vin să se uite ...acum ce ? nu pot ? Hai să fim serioşi ...dacă nu ne cunosc ce ? E greu să vină , bună ...sunt cutărică ...am văzut topicul creat de voi pe forum etc şi vrem şi noi să participăm ...să ajutăm cum putem ...GREU !
DTH is offline   Reply With Quote
Old 26-12-10, 20:21   #600
morph_e30
Dacia Driver

Stage 3
 
morph_e30's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 125
Member of:
[DACIA]
Default Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

Quote:
Originally Posted by MillionDollarBaby View Post
Vorbeşti cu prietenii să mergi şi tu ca noi cu ei unde mă rog , din moment ce facem întâlniri ? bună asta , ce facem noi aici este pentru tot BUCUREŞTIUL nu este pe găşti , cartiere etc înţelegi tu ? Şi lumea se ia de tine pentru că postezi fără rost ...dacă vrei să faci ceva atunci strânge-ţi frumos prietenii iar când se fac întâlniri ...participaţi alături de noi , doh Şi dacă susţii că ai atâţia prieteni ...şi vroiai să faci ceva , atunci când s-a făcut întâlnirea din Victoriei şi cea de azi ...de ce n-ai venit cu " prietenii " tăi ? Puteai să vii frumos cu o maşină şi ni te alăturai nouă ...nu este obligatoriu să vii să participi dar dacă tot VREI să te implici măcar FĂ CEVA şi nu mai posta degeaba
Iar dacă nu ai prieteni cu maşini ( pentru tine aşa să ştii ) alţii au venit şi cu scuter , aubobuzul sau tramvaiul ...doar ca să împartă nişte afişe sau să fie prezenţi alături de noi ...cu cât mai mulţi cu atât mai bine ...nu contează mijlocul de transport cât contează numărul de persoane participante ...că din ăia 10 , 20 , 30 , 1000 de prieteni cu , care vorbeşti tu ..trebuie să aibă câţiva maşini şi uite aşa se adună lumea ...

Deci asta e parerea ta,data viitoare uite asa vin cu mana'n fund doar sa stau si sa ma uit,sa fiu bagatoare in seama cu japca.si plus de asta nu ma dau mare smechera ca am multi tovarasi sau ceva...e problema mea cu cine vin si cu ce vin...plus de asta tu ma fata daca erai asa racita ca mine si aveai deces in familie si o ruda in spital le lasai pe toate balta si sa vi asa e?Si nu,nu sunt scuze.apropo daca veneam ma luai tu cu masina?:X

Nu ma mai lua la ... ca n'am venit,AM AVUT PROBLEME.multumita?

hai pupis:* ca nam chef sa mai continui chestia asta ca oricum nu are legatura cu subiectu principal...daca ai ceva sa imi zici am si mess si telefon si ce vrei tu

Last edited by morph_e30; 26-12-10 at 20:23.
morph_e30 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -