Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Evenimente Auto

Evenimente Auto Saloane tuning, Expozitii, Intalniri, Saloane Auto, Diverse evenimente legate de viteza si extrem.

Reply
 
Thread Tools
Old 22-12-10, 00:41   #151
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

Quote:
Originally Posted by KENZO View Post
PREZENT!!!!
Şi eu dar aştept confirmarea de la Santos dacă e să mă apuc de ceva Apropo ...dacă e cānd ai timp vreau să vorbesc ceva cu tine
__________________
STEAM - KLawxith
YOUTUBE - ELITE INC.
INSTAGRAM - klawxith666

PHOTOGRAPHY SITE - http://klawxith.wixsite.com/elite-inc

US/RO
DTH is offline   Reply With Quote
Old 22-12-10, 00:42   #152
bau88g3
VW Driver

Stage 4
 
bau88g3's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 205
Member of:
[VW]
Default Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

Protestul este inca valabil la ora si data stabilita in locatia cunoscuta de toti cei care au citit acest topic!!!!Sper sa reusim ceva si in caz ca nu vom face nimic macar murim cu constiinta impacata stiind ca am incercat!!!!Bafta tutror si ne vedem acolo!
bau88g3 is offline   Reply With Quote
Old 22-12-10, 06:40   #153
Guwy
Banned

Stage 5
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 2,809
Default Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

Quote:
Originally Posted by EvLSant0S View Post
nope, mai grav, am realizat cati apropiati de fapt sunt niste... uhm.. cum sa le zic fara sa-i jignesc.... uhm ... curve ?
Ohoooo cati dastia n-am si eu ... fara numar , le-am spus sa mearga la protest si a zis ca pe ei Ii doare in pl ca ei au bani ( le-am zis si eu ca in stilul asta in care merge tara asta nu vor mai avea mult timp ) .
Exact ce va ziceam eu mai sus ... daca nu iesim in strada toate categoriile de oameni ( saraci , bogati ) nu rezolvam nimic , chiar daca ai bani de ce sa dai statului si altor straini aiurea ( OMV-UL , ROMPETROLUL , LUKOIL , AGIP , MOL nici una dintre aceste benzinarii nu au patroni romani ) cand poti face altceva cu banii aia sunt banii tai munciti , furati nu conteaza .
Va imaginati cati bani am bagat Bulgarilor la PIB ? Din 2007 a inceput nebunia cu inmatriculatul la Bulgari si daca va uita-ti atent cam 20 - 30 % din masinile dupa strada sunt inmatriculate in Bulgaria ( FOARTE BINE , DE CE SA FACEM PL MARE STATULUI ROMAN CU TAXELE LUI MAI MARI DECAT IN ORICE TARA ) .
Apropo sa va povestesc ceva : am avut un 528i e39 din 2000 , euro 3 si m-am dus sa-mi iau numere rosii , la care gaborul ma verifica atent la toate actele si imi spune : " vei avea probleme mari cu masina asta la inmatriculare " la care eu il intreb de ce ? fiindca doar proprietarul trecut pe carte poate venii sa inmatriculeze masina asta , iar eu Ii spun ca am contract de vanzare - cumparare cu el , iar el imi spune " nu conteaza , tu nu ai voie " pana la urma m-a enervat si i-am spus adevarul , CINE CREZI CA INMATRICULA MASINA ASTA IN TARA ASTA DE ... CREZI CA AM 3000 DE EURO SA Ii ARUNC PE GEAM , MA DUC LA BULGARI SI BAG BANI IN BUGETUL LOR DACA STATUL ROMAN ESTE PROST SI ARE ASEMENEA TAXE , la care el imi spune " crezi ca acolo zboara cainii cu , covrigi in coada du-te si inmatriculeaz-o acolo , sa vezi cand vei ramane fara ea " am luat actele si nici buna ziua nu i-am mai spus de nervi ce aveam pe ei .
Dupa 1 saptamana ma duc la Bulgari ( la Ruse ) cu un prieten bun care cunostea multa lume acolo , Ii dau masina , actele si 700 de euro unui prieten de-al prietenului meu si ma duc la o cafenea , dupa 3 - 4 ore a venit cu masina inmatriculata ( numere , itp , asigurare ) si m-am dus cu el sa-mi faca procura si contractul de vanzare - cumparare .
Le-am tradus si acolo spune : CESIONEZ CATRE : ............. URMATOARELE DREPTURI : SA CONDUCA SI SA STAPANEASCA AUTOTURISMUL ............... , CU NUMARUL DE INMATRICULARE ............... , CU NUMAR SASIU ..................... SI NR MOTOR ........... , ATAT IN TARA CAT SI PESTE HOTARE .
SA MA REPREZINTE IN FATA TUTUROR AUTORITATILOR DE STAT , ADMINISTRATIVE , COMUNALE , FINANCIARE , KAT , AUTORITATILOR VAMALE , POLITIA DE FRONTIERA IN LEGATURA CU FOLOSIREA SI CONDUCEREA MIJLOCULUI DE TRANSPORT DESCRIS MAI SUS .
SA MA REPREZINTE IN FATA TUTUROR COMPANIILOR DE ASIGURARE , SA INAINTEZE PRETENTII SI SA PRIMEASCA DESPAGUBIRILE DE ASIGURARE .
SA CESIONEZE CATRE TERTE PERSOANE DREPTURILE CONFORM PREZENTEI PROCURI .
Ce alte drepturi aveam in + daca inmatriculam masina in tara noastra si plateam 3000 de euro ? Taxele acelea imense , radare , ce anume ? Pe mine nu ma incalzeste ca scrie numele meu pe un talon .
Mai bine am platit 700 de euro si am exact drepturile care ma intereseaza pe mine , sa nu mai vorbim de taxele pe care le-as fi avut daca o inmatriculam la noi in tara .
Dupa care mi-am luat un Audi Cabrio 2.600 cmc dar inmatriculat ( ce tare am fost ) : impozit 900 lei pe an si asigurare 760 lei pe an .
Pana la urma l-am vandut si pe asta ca nu il mai puteam intretine corespunzator si nu am vrut sa imi bat joc de ea era o masina destul de greu de intretinut , nu am loc de munca ( MULTUMIM IAR STATULUI , DACA NICI LA 21 DE ANI NU GASESTI UN LOC DE MUNCA BUN , ATUNCI IL VEI GASII LA 60 LA 2 METRII SUB PAMANT ) si prin urmare nici bani .
Asa am ajuns sa renunt usor , usor ( momentan ) la ce imi este mai drag pe lumea asta masinile si motocicletele din cauza GUVERNULUI P..I am ajuns sa imi i-au o masina de PENSIONARI ( LOGAN DCI masina care nu credeam vreodata ca o sa-mi iau ) sa imi permit , sa merg cu el unde am nevoie si sa il intretin corespunzator .
Nu mi-a placut niciodata sa imi bat joc de o masina , indiferent ce masina am avut .
Guwy is offline   Reply With Quote
Old 22-12-10, 07:01   #154
sharpe

Purtator cuvant MR Craiova

Stage 5
 
sharpe's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 397
Member of:
[Midnight Racers]
[BMW]
Default Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

WTF?!?!?!?!!?
ce s-a intamplat cu eventul de pe facebook,mie imi spune c-a fost "cancelled"?
la Craiova se intampla "minunea" orice ar fi
sharpe is offline   Reply With Quote
Old 22-12-10, 07:11   #155
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

Quote:
Originally Posted by sharpe View Post
WTF?!?!?!?!!?
ce s-a intamplat cu eventul de pe facebook,mie imi spune c-a fost "cancelled"?
la Craiova se intampla "minunea" orice ar fi
Uite-l aici : Protest Īmpotriva Taxei Auto - Event pe FaceBook
DTH is offline   Reply With Quote
Old 22-12-10, 07:44   #156
yneedlove

Stage 5
 
yneedlove's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 770
Default Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

Quote:
Originally Posted by Guwy View Post
Ohoooo cati dastia n-am si eu ... fara numar , le-am spus sa mearga la protest si a zis ca pe ei Ii doare in pl ca ei au bani ( le-am zis si eu ca in stilul asta in care merge tara asta nu vor mai avea mult timp ) .
Exact ce va ziceam eu mai sus ... daca nu iesim in strada toate categoriile de oameni ( saraci , bogati ) nu rezolvam nimic , chiar daca ai bani de ce sa dai statului si altor straini aiurea ( OMV-UL , ROMPETROLUL , LUKOIL , AGIP , MOL nici una dintre aceste benzinarii nu au patroni romani ) cand poti face altceva cu banii aia sunt banii tai munciti , furati nu conteaza .
Va imaginati cati bani am bagat Bulgarilor la PIB ? Din 2007 a inceput nebunia cu inmatriculatul la Bulgari si daca va uita-ti atent cam 20 - 30 % din masinile dupa strada sunt inmatriculate in Bulgaria ( FOARTE BINE , DE CE SA FACEM PL MARE STATULUI ROMAN CU TAXELE LUI MAI MARI DECAT IN ORICE TARA ) .
Apropo sa va povestesc ceva : am avut un 528i e39 din 2000 , euro 3 si m-am dus sa-mi iau numere rosii , la care gaborul ma verifica atent la toate actele si imi spune : " vei avea probleme mari cu masina asta la inmatriculare " la care eu il intreb de ce ? fiindca doar proprietarul trecut pe carte poate venii sa inmatriculeze masina asta , iar eu Ii spun ca am contract de vanzare - cumparare cu el , iar el imi spune " nu conteaza , tu nu ai voie " pana la urma m-a enervat si i-am spus adevarul , CINE CREZI CA INMATRICULA MASINA ASTA IN TARA ASTA DE ... CREZI CA AM 3000 DE EURO SA Ii ARUNC PE GEAM , MA DUC LA BULGARI SI BAG BANI IN BUGETUL LOR DACA STATUL ROMAN ESTE PROST SI ARE ASEMENEA TAXE , la care el imi spune " crezi ca acolo zboara cainii cu , covrigi in coada du-te si inmatriculeaz-o acolo , sa vezi cand vei ramane fara ea " am luat actele si nici buna ziua nu i-am mai spus de nervi ce aveam pe ei .
Dupa 1 saptamana ma duc la Bulgari ( la Ruse ) cu un prieten bun care cunostea multa lume acolo , Ii dau masina , actele si 700 de euro unui prieten de-al prietenului meu si ma duc la o cafenea , dupa 3 - 4 ore a venit cu masina inmatriculata ( numere , itp , asigurare ) si m-am dus cu el sa-mi faca procura si contractul de vanzare - cumparare .
Le-am tradus si acolo spune : CESIONEZ CATRE : ............. URMATOARELE DREPTURI : SA CONDUCA SI SA STAPANEASCA AUTOTURISMUL ............... , CU NUMARUL DE INMATRICULARE ............... , CU NUMAR SASIU ..................... SI NR MOTOR ........... , ATAT IN TARA CAT SI PESTE HOTARE .
SA MA REPREZINTE IN FATA TUTUROR AUTORITATILOR DE STAT , ADMINISTRATIVE , COMUNALE , FINANCIARE , KAT , AUTORITATILOR VAMALE , POLITIA DE FRONTIERA IN LEGATURA CU FOLOSIREA SI CONDUCEREA MIJLOCULUI DE TRANSPORT DESCRIS MAI SUS .
SA MA REPREZINTE IN FATA TUTUROR COMPANIILOR DE ASIGURARE , SA INAINTEZE PRETENTII SI SA PRIMEASCA DESPAGUBIRILE DE ASIGURARE .
SA CESIONEZE CATRE TERTE PERSOANE DREPTURILE CONFORM PREZENTEI PROCURI .
Ce alte drepturi aveam in + daca inmatriculam masina in tara noastra si plateam 3000 de euro ? Taxele acelea imense , radare , ce anume ? Pe mine nu ma incalzeste ca scrie numele meu pe un talon .
Mai bine am platit 700 de euro si am exact drepturile care ma intereseaza pe mine , sa nu mai vorbim de taxele pe care le-as fi avut daca o inmatriculam la noi in tara .
Dupa care mi-am luat un Audi Cabrio 2.600 cmc dar inmatriculat ( ce tare am fost ) : impozit 900 lei pe an si asigurare 760 lei pe an .
Pana la urma l-am vandut si pe asta ca nu il mai puteam intretine corespunzator si nu am vrut sa imi bat joc de ea era o masina destul de greu de intretinut , nu am loc de munca ( MULTUMIM IAR STATULUI , DACA NICI LA 21 DE ANI NU GASESTI UN LOC DE MUNCA BUN , ATUNCI IL VEI GASII LA 60 LA 2 METRII SUB PAMANT ) si prin urmare nici bani .
Asa am ajuns sa renunt usor , usor ( momentan ) la ce imi este mai drag pe lumea asta masinile si motocicletele din cauza GUVERNULUI P..I am ajuns sa imi i-au o masina de PENSIONARI ( LOGAN DCI masina care nu credeam vreodata ca o sa-mi iau ) sa imi permit , sa merg cu el unde am nevoie si sa il intretin corespunzator .
Nu mi-a placut niciodata sa imi bat joc de o masina , indiferent ce masina am avut .
Stai calm prietene , eu am peste 21 de ani , si de 6 luni de zile , am o colectie impresionanta de ziare, de la vanzator la sofer , de la spalator auto la electrician , am gasit doar pe salariu de 100-150 euro , sau replica mea favorita VA SUNAM NOI ... asa ca nu mai fi suparat degeaba , daca ai sti catzi sunt ca noi....oho...si de la 01-01-2011 inca catzi.....

Ma bag si eu , mi-am vandut masina care mi-am dorit-o din copilarie ...un amarat de ursuletz E30.. pt ca nu imi permiteam nici sa il conduc in fiecare zi, cu atat mai putin sa il intretin....

ITI MULTUMESC DOMNULE BASESCU....ITI MULTUMESC DOMNULE BOC... sa aveti toata viata voastra banii nostrii , problemele noastre , viata noastra, traiul nostru de k.k.t ... sa iti de-a Dumnezeu BASESCULE sa traiesti cu banii mei... si sa vrei sa iti intemeiezi o familie .... dar cu ce... in m.m.v de criminali... de nenorociti... de hotzi...

Eu pt o greseala a sortzii, pt o neatentie de 2 secunde, fara nici un fel de rea vointza... platesc si acum de 3 ani prin tribunale , iar astia fura pe fatza cu tupeu...si sunt liberi... ala de a furat o paine si un salam a luat 7 ani de parnaie.... NU ESTE CORECT ....

"Romania este o tzara superba.... o tzara frumoasa....are insa un mare defect.....
Este locuita !!! "
__________________
Desteptul cedeaza primul , are ceva mai bun de facut....

Nu te pune cu mintea prostului pt ca te va rapune , el are mintea odihnita !!!

Last edited by yneedlove; 22-12-10 at 07:46.
yneedlove is offline   Reply With Quote
Old 22-12-10, 07:59   #157
Guwy
Banned

Stage 5
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 2,809
Default Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

Quote:
Originally Posted by yneedlove View Post
Stai calm prietene , eu am peste 21 de ani , si de 6 luni de zile , am o colectie impresionanta de ziare, de la vanzator la sofer , de la spalator auto la electrician , am gasit doar pe salariu de 100-150 euro , sau replica mea favorita VA SUNAM NOI ... asa ca nu mai fi suparat degeaba , daca ai sti catzi sunt ca noi....oho...si de la 01-01-2011 inca catzi.....

Ma bag si eu , mi-am vandut masina care mi-am dorit-o din copilarie ...un amarat de ursuletz E30.. pt ca nu imi permiteam nici sa il conduc in fiecare zi, cu atat mai putin sa il intretin....

ITI MULTUMESC DOMNULE BASESCU....ITI MULTUMESC DOMNULE BOC... sa aveti toata viata voastra banii nostrii , problemele noastre , viata noastra, traiul nostru de k.k.t ... sa iti de-a Dumnezeu BASESCULE sa traiesti cu banii mei... si sa vrei sa iti intemeiezi o familie .... dar cu ce... in m.m.v de criminali... de nenorociti... de hotzi...

Eu pt o greseala a sortzii, pt o neatentie de 2 secunde, fara nici un fel de rea vointza... platesc si acum de 3 ani prin tribunale , iar astia fura pe fatza cu tupeu...si sunt liberi... ala de a furat o paine si un salam a luat 7 ani de parnaie.... NU ESTE CORECT ....

"Romania este o tzara superba.... o tzara frumoasa....are insa un mare defect.....
Este locuita !!! "
Romania chiar este o tara superba si frumoasa dar noi cu mana noastra am facut-o asa , noi i-am ales ca doar nu s-au ales ei singuri .
Romanul este foarte usor de influentat , se bucura la orice ... sa va dau un exemplu .
Anul trecut 2009 au fost alegerile prezidentiale si dupa cum bine stie toata lumea inainte de alegeri s-au impartit tot felul de lucruri ( galeti de apa , sepci , telefoane mobile , pixuri , tricouri etc. ) in felul acesta ei si-au atras alegatori .
Cand a venit ziua alegerilor hop se oferea cate 50 lei , 100 lei , 50 euro si uite asa s-au dat voturile aiurea , cine era baiat destept lua banii si vota pe cine vroia el ca nu intra nimeni cu tine in cabina sa te controleze , iar acum pierdem 100 de milioane mai mult .
Degeaba il acuzam pe Basescu si pe Boc ca au furat si vandut aproape tot pana la ei , inclusiv ei au vandut , furat ce a mai fost , iar acum cand nu mai este nimic de furat si vandut au trecut la alte fapte care le simtim pe pielea noastra .
Nu sunt numai ei vinovati TOTI SUNT VINOVATI ILIESCU , CONSTANTINESCU , BASESCU ... TOTI .

Last edited by Guwy; 22-12-10 at 08:06.
Guwy is offline   Reply With Quote
Old 22-12-10, 08:14   #158
Marian_nebunu

Stage 5
 
Marian_nebunu's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 4,070
Default Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

Quote:
Originally Posted by trafy-vr6 View Post
Ma dar....e protest ca au scumpit benzina dar voi le faceti un favor..bagati benzina deci platiti...si plus de asta ca sa va deplasati va trebuie benzina...deci iarati bagati

Oricum...multa bafta si sper sa reusiti. Se vede ca sunteti uniti acolo in Bucuresti...
Noi bagam de 10 lei !!! si nu mai baga aia de 2 milioane care stau la coada ...

trafy ce doamne iarta-ma de la tine am pretentii !!!
Marian_nebunu is offline   Reply With Quote
Old 22-12-10, 08:21   #159
Seku

Stock
 
Seku's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 9
Angry Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

mama nene...deci cred ca aia din 89' saracii se rascolesc acuma in mormantu ala..pai sa mai strangi la fel atatia oameni acuma inainte de sarbatori basescu nici cu elicopteru n-ar mai apuca sa fuga


aa uitasem !!! PREZENT
Seku is offline   Reply With Quote
Old 22-12-10, 09:58   #160
Nautilus

Stage 5
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 2,106
Default Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

OMV Petrom a īnţeles mesajul: preţul benzinei a fost redus azi 22 decembrie cu 3 bani/litru:

http://www.petrom.com/portal/01/petr...GMTAwMDAwMA!!/

Deci e absolut necesar să vadă pe buzunarul lor cum stă treaba, ca să nu se limiteze la acest rahat de ieftinire convinşi că ne-au făcut o favoare.

Dacă se putea lipsi toată lumea de maşini vreo 15 zile, ştiind cāt īncasează zilnic fiecare staţie, atunci chiar ar fi simţit ardeiul iute īn punctul sensibil din partea dorsală

~Nautilus
Nautilus is offline   Reply With Quote
Old 22-12-10, 10:40   #161
werwceul

Stage 5
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 1,323
Default Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

3 bani pe litru ii bataie de joc, ei cand scumpesc scumpesc cu 15 bani/litru...si ieftinesc benzina cu 3 bani?
da, intelegeam casa ieftineau cu 1ron/litru...hai ca parca parca.
cand barilul se apropia de 200$ au urcat benzina de la 3,3 ron aproape de 4 ron...
cand barilul a scazut in jur la 80$ benzina s-a ieftinit cu 40 de bani si nu la jumatate cum era normal.
acum barilul nu este nici aproape de 250$ dar ei au scumpit benzina in ideea ca creste si euro )
of of...pacat, mare pacat, dar asta e
werwceul is offline   Reply With Quote
Old 22-12-10, 10:50   #162
catalin266

Stage 5
 
catalin266's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 324
Default Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

lasa-i ma ca astia nu stiu cum sa ne ia bani mai repede, oricum eu os a fiu prezent si pe 24 si pe 31.
catalin266 is offline   Reply With Quote
Old 22-12-10, 10:51   #163
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

Quote:
Originally Posted by Nautilus View Post
OMV Petrom a īnţeles mesajul: preţul benzinei a fost redus azi 22 decembrie cu 3 bani/litru:

http://www.petrom.com/portal/01/petr...GMTAwMDAwMA!!/

Deci e absolut necesar să vadă pe buzunarul lor cum stă treaba, ca să nu se limiteze la acest rahat de ieftinire convinşi că ne-au făcut o favoare.

Dacă se putea lipsi toată lumea de maşini vreo 15 zile, ştiind cāt īncasează zilnic fiecare staţie, atunci chiar ar fi simţit ardeiul iute īn punctul sensibil din partea dorsală

~Nautilus
oare le este frica ? oare si-au dat seama ca au furat prea mult ? oare nu isi dau seama de prostia care au facut`o scumpind carburantii ? oare oare oare asa cred ca se renunta la protest ? no way....
Fortza baieti !!!! forta Santos !!
__________________
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 22-12-10, 10:53   #164
catalin266

Stage 5
 
catalin266's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 324
Default Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

trebuie sa iesim si sa creem putin haos , si poate vom obtine ceva , eu cred ca vom obtine , macar 1 leu sa mai ieftineasca nu 3 bani.
catalin266 is offline   Reply With Quote
Old 22-12-10, 11:27   #165
Guwy
Banned

Stage 5
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 2,809
Default Re: PROTEST - 24.12.2010 ora 14:00 - Pta Victoriei -

Quote:
Originally Posted by catalin266 View Post
trebuie sa iesim si sa creem putin haos , si poate vom obtine ceva , eu cred ca vom obtine , macar 1 leu sa mai ieftineasca nu 3 bani.
Nu trebuie sa facem haos , nu rezolvam nimic cu haosul decat rau ( poate o bataie de la jandarmi , o amenda , un dosar ) ... trebuie sa ne vedem linistiti de treburile noaste exact cum am mai spus fara cercuri , burn-uri sa injuram lumea ca nu iti cresc gradele in fata baietilor daca faci asa ceva vine jandarmeria , politia ne da un sut in cur si ne-au trimis acasa.
Haosul il vom creea la benzinarie cand le vom bloca si legal nu vor avea ce sa ne faca , dar in parcare eu zic sa stam cuminti doar afisele si atat ...

Last edited by Guwy; 22-12-10 at 11:30.
Guwy is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -