Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Evenimente Auto

Evenimente Auto Saloane tuning, Expozitii, Intalniri, Saloane Auto, Diverse evenimente legate de viteza si extrem.

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 25-06-09, 19:44   #331
IonutzMFF
BMW Driver


Stage 5
 
IonutzMFF's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,438
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
Default Re: 2 Faster More Show - Baia Mare, 31 Mai 2009

Quote:
Originally Posted by marcmarian View Post
stai linistit ca si premiul cu interiorul de piele de anul trecut,sa dat prin parcare in PECO.Anul tercut nu am comentat nimic,pentru ca a fost prima data,si am zis ca lucrurile vor evolua data viitoare,dar din pacate au involuat.Eu zic daca ai nevoie de cauciucuri sa-ti cumperi ca dupa cum spune acest ionut
(care este principalul organizator),lucrurile il cam depasesc. El stie sa vorbeasca frumos la tv.ce mare show,ce buna organizare,desi nu il intereseaza dacat sa isi umple buzunarele.Pacat ca nu se gaseste si la Baia-Mare cineva cu multa pasiune si multa responsabilitate sa organizeze acest fel de evenimente,pt. ca sant foarte multi pasionati.
Doar pentru ca ai luat o gramada de premii cu loganul nu inseamna ca peste tot vei avea ...Invata sa si pierzi .
Pentru informatia ta , am iesit in minus cu destule zeci de milioane , lucru care ma afecteaza pe mine , nu pe spectatori sau participanti.
Si in ultimul rand ....CINE ESTI TU DE SA COMENTEZI ?? AI VREUN PALMARES CUMVA IN ORGANIZARE , SAU CREZI CA DACA AI LOGAN FACUT DE ALTCINEVA AI DREPTUL SA MA CRITICI PE MINE SAU ORGANIZAREA MEA .
__________________
RRR Grup Baia Mare

Last edited by IonutzMFF; 26-06-09 at 10:50.
IonutzMFF is offline  
Old 25-06-09, 19:49   #332
IonutzMFF
BMW Driver


Stage 5
 
IonutzMFF's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,438
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
Default Re: 2 Faster More Show - Baia Mare, 31 Mai 2009

Quote:
Originally Posted by marcmarian View Post
de minutele care au trecut pana a venit salvarea putea sa depinda viata unui om.Daca pt. tine nu este decat un minus,foarte grav.La fel frauda care se face a doua oara daca pt. tine este ok,la fel de grav.In ce-i priveste pe baimareni sa stii ca sant niste oameni foarte cumsecade,si foarte civilizati asa ca nu stiu al cui comportament lasa de dorit.Faptul ca am curajul sa critic frauda si falsa pasiune pt. aceste evenimente nu cred ca denota un comportament inadecvat.iar "ciumegul cu motocicleta"sa dus pe aeroport ca sa aiba "taranii din baia mare", si taranii ca si tine ce sa vada,asa ca mai gandestete cu comportamentul
SINCER NICI NU MA INTERESEAZA CE CREZI TU . VIZAVI DE TERMENUL FRAUDA , POATE TE TREZESTI CU UN PROCES PENTRU CALOMNIE SI DECLARATII NEFONDATE

Last edited by IonutzMFF; 25-06-09 at 21:25.
IonutzMFF is offline  
Old 25-06-09, 21:26   #333
RinSpeed Z B G

Stage 3
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 81
Member of:
[RENAULT]
Default Re: 2 Faster More Show - Baia Mare, 31 Mai 2009

sincer va spun ca a fost bine si in baia mare si in satumare , in BM nu sau dat gumele pt locul 1 dar nici in SM nu sau dat gumele pt locul 1 , cel putin domul cu audi A5 care a castigat la grupa S6 nu a primit nici-o guma,
bine ca se organizeaza si evenimente de astea ori care ar fi conditiile, pt k daca Ionut se supara sau se lasa de treaba cu organizatul o sa fie ca si cu organizatul de RALLY National pe traseul gutai cavnic adica nimic.
RinSpeed Z B G is offline  
Old 25-06-09, 21:28   #334
IonutzMFF
BMW Driver


Stage 5
 
IonutzMFF's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,438
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
Default Re: 2 Faster More Show - Baia Mare, 31 Mai 2009

Quote:
Originally Posted by RinSpeed Z B G View Post
sincer va spun ca a fost bine si in baia mare si in satumare , in BM nu sau dat gumele pt locul 1 dar nici in SM nu sau dat gumele pt locul 1 , cel putin domul cu audi A5 care a castigat la grupa S6 nu a primit nici-o guma,
bine ca se organizeaza si evenimente de astea ori care ar fi conditiile, pt k daca Ionut se supara sau se lasa de treaba cu organizatul o sa fie ca si cu organizatul de RALLY National pe traseul gutai cavnic adica nimic.
Fratioare , lasa ca sunt altii ca domnul MARC care vor organiza sau ca ISTVAN , pentru mine sincer a fost ultima cursa care o voi organiza .
IonutzMFF is offline  
Old 25-06-09, 21:32   #335
Calin_UKU
Dacia Driver

Stage 5
 
Calin_UKU's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 972
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Racing Syndicate]
Default Re: 2 Faster More Show - Baia Mare, 31 Mai 2009

Ionut acuma nu are rost sa iei in considerare toate vorbele, si la faza cu gumele, naspa din partea celor care au zis ca ofera un set de gume si pe urma s-au tirat ca soarecii
Calin_UKU is offline  
Old 25-06-09, 21:38   #336
RinSpeed Z B G

Stage 3
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 81
Member of:
[RENAULT]
Default Re: 2 Faster More Show - Baia Mare, 31 Mai 2009

Quote:
Originally Posted by marcmarian View Post
doua vorbe as spune si eu. satu mare nota 10 cu felicitari si baia mare 0 in ce priveste organizarea,se vede unde este pus suflet si unde este numai interes.mie personal mie scarba de ce sa intamplat in baia mare pe parte de organizare si sper ca cineva sa puna capat acestor excrocherii.nu vorbesc de faptul ca nu au fost toalete,ca nu au fost cosuri de gunoi,ca biletelesau anuntat la 15lei si acolo au fost 20,ca biletele nu au fost inregistrate(fara serie),ca sau busit masinile intre ele, ca motociclistul saracu a intrat intrun bmw,dar sa nu ai salvare echipata complect pt. interventii asta a pus capac la toate. a stat saracu baiat cu piciorul rupt pe pista pana a venit salvarea din oras si nici aia nu a putut trece de masinile care din prea buna organizare nu a putut intra in aeroport decat foarte tarziu. pentru cine nu stie nu am vrut decat sa dau o replica acestui baietas de bani gata , care a avut multe critici la adresa mea,atunci cand am organizat cu roby de la prostret primul eveniment care a fost cat de cat in baia mare,am avut si noi lipsuri, dar am pus mult suflet.daca am fost prea rau asta e,dar tinand cont ca este la al doilea eveniment trebuia sa fie mult mai bine,asa ca daca vreti sa vedeti ceva din pasiune veniti la satu mare totusi.
inteleg ca ai ceva personal cu ionut nu ca ias lua partea dar daca nu au fost toalete nu au fost pt ca na, cosuri de gunoi nu au fost nici la satu mare nu au fost, treaba cu busiturile din parcare sincer daca te dai smecher in fata altora o incasezi, si treaba cu tipu cu motoreta daca nici un motorist nu a mers pe acolo el sa crezut mai smecher?!.
sincer nu am nimic cu persoana ta doar ca ar fi bine sa nu mai aruncam vb in vant ca la urma urmei cine stie sa se distreze se distreaza.
si treaba cu biletul ca sa scumpit cu 5 lei nu e o problema si sa stii ca a fost marcata stanta de evidenta pe el.
RinSpeed Z B G is offline  
Old 25-06-09, 21:49   #337
IonutzMFF
BMW Driver


Stage 5
 
IonutzMFF's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,438
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
Default Re: 2 Faster More Show - Baia Mare, 31 Mai 2009

Quote:
Originally Posted by RinSpeed Z B G View Post
inteleg ca ai ceva personal cu ionut nu ca ias lua partea dar daca nu au fost toalete nu au fost pt ca na, cosuri de gunoi nu au fost nici la satu mare nu au fost, treaba cu busiturile din parcare sincer daca te dai smecher in fata altora o incasezi, si treaba cu tipu cu motoreta daca nici un motorist nu a mers pe acolo el sa crezut mai smecher?!.
sincer nu am nimic cu persoana ta doar ca ar fi bine sa nu mai aruncam vb in vant ca la urma urmei cine stie sa se distreze se distreaza.
si treaba cu biletul ca sa scumpit cu 5 lei nu e o problema si sa stii ca a fost marcata stanta de evidenta pe el.
Fratioare , toaletele au fost ...cum intrai pe pista mica in stanga , 4 toalete , doar ca lumea sa concentrat pe curse si nu le'au observat
IonutzMFF is offline  
Old 25-06-09, 21:53   #338
RinSpeed Z B G

Stage 3
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 81
Member of:
[RENAULT]
Default Re: 2 Faster More Show - Baia Mare, 31 Mai 2009

Quote:
Originally Posted by IonutzMFF View Post
Fratioare , toaletele au fost ...cum intrai pe pista mica in stanga , 4 toalete , doar ca lumea sa concentrat pe curse si nu le'au observat
sincer nu le-am observat asa cum ai zis tu am fost concentrat pe curse dar sincer iti spun nu a fost o foarte mare problema pt k am avut si io nevoie si am mers un pic pe camp k doar nu se sperie nimeni de un pic de .......................)))))
RinSpeed Z B G is offline  
Old 25-06-09, 22:00   #339
RinSpeed Z B G

Stage 3
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 81
Member of:
[RENAULT]
Default Re: 2 Faster More Show - Baia Mare, 31 Mai 2009

si asa sper ca se incheie discutiile pe aceasta tema cei mai buni sa demonstreze prin o organizare cat mai rapida pt ca abia astept sa mai merg la un pic de distractie , si pt toti proprietarii de logan as vrea sa organizez o intalnire candva si undeva in baia mare cei interesati sa ma anunte si nu numai proprietarii de logan orice masina ai avea esti bine venit sa ne mai dam mari cu ce avem )))) mi sa tot spus ca in maramures este logan care sa il bata pe Z B G asta ramane de vazut, oricum nu prea cred k este acel cineva )))) hai sa fiti cuminiti
RinSpeed Z B G is offline  
Old 25-06-09, 22:27   #340
Jeff

Stage 5
 
Jeff's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 888
Default Re: 2 Faster More Show - Baia Mare, 31 Mai 2009

La Satu Mare s-a dat un singur set de gume pentru locul 1 de la clasa Street AWD, asa cum s-a si promis (Porsche 997 Oradea). Restul concurentilor au intrat deja in posesia premiilor sau sunt pe cale sa le primeasca.
__________________
Romanian Dragracing Site
Jeff is offline  
Old 26-06-09, 00:55   #341
vladpvs

Stage 5
 
vladpvs's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 1,137
Member of:
[VW]
Default Re: 2 Faster More Show - Baia Mare, 31 Mai 2009

Pacat.....un gest foarte urat din partea organizatorilor, mai bine nu promiteau nimic si erai mult mai impacat cu ideea. Ati salvat 4 cauciucuri, si ati pierdut participarea uneia dintre cele mai rapide masini din tara. Felicitarile mele
vladpvs is offline  
Old 26-06-09, 09:15   #342
IonutzMFF
BMW Driver


Stage 5
 
IonutzMFF's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,438
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
Default Re: 2 Faster More Show - Baia Mare, 31 Mai 2009

Quote:
Originally Posted by vladpvs View Post
Pacat.....un gest foarte urat din partea organizatorilor, mai bine nu promiteau nimic si erai mult mai impacat cu ideea. Ati salvat 4 cauciucuri, si ati pierdut participarea uneia dintre cele mai rapide masini din tara. Felicitarile mele
Nu o lua asa , nu putem controla sponsorii , mai ales daca sunt din alte localitatii precum acesta , din Chitila .Noi ne'am facut partea de contract , adica am mediatizat firma respectiva , pe afise , pe net ...in consecinta si noi am luat tzeapa si JEFF
IonutzMFF is offline  
Old 26-06-09, 09:54   #343
brummy
Racing Syndicate Member

Stage 5
 
brummy's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 1,097
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Racing Syndicate]
[Opel]
Default Re: 2 Faster More Show - Baia Mare, 31 Mai 2009

IONUT... nu merge cu ceva amenintari la adresa firmei?? contractul semnat totusi inseamna ceva, nerespectarea unui contract atrage consecinte
brummy is offline  
Old 26-06-09, 21:37   #344
marcmarian

Stage 4
 
marcmarian's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 199
Default Re: 2 Faster More Show - Baia Mare, 31 Mai 2009

Quote:
Originally Posted by IonutzMFF View Post
Doar pentru ca ai luat o gramada de premii cu loganul nu inseamna ca peste tot vei avea ...Invata sa si pierzi .
Pentru informatia ta , am iesit in minus cu destule zeci de milioane , lucru care ma afecteaza pe mine , nu pe spectatori sau participanti.
Si in ultimul rand ....CINE ESTI TU DE SA COMENTEZI ?? AI VREUN PALMARES CUMVA IN ORGANIZARE , SAU CREZI CA DACA AI LOGAN FACUT DE ALTCINEVA AI DREPTUL SA MA CRITICI PE MINE SAU ORGANIZAREA MEA .
eu sant cel care tia dat tie 20de lei pe un bilet facut la xerox si fara serie,anul asta si anul trecut 25 lei fara sa primesc nici atat,iar pentru cultura ta generala care ma asteptam sa fie alta,atat timp cat am platit o suma oricare ar fi ea pt. a putea fii spectator la acest eveniment,am tot dreptul sa te critic pe tine si organizarea ta.Da niste pagini inapoi,si aduti aminte cat de vehement ai fost in critica cu PRO STREET TUNING EVENT,si nu te-am intrebat nici macar cine esti pt. ca fiecare om are dreptul la o parere,ei vezi aici este diferenta dintre noi,si daca tu crezi ca imi pierd vremea scriind cateva randuri pt.ca am si eu un amarat de loganel sau nu stiu ce palmarese,nu faci decat sa imi confirmi ca nivelul tau de inteligenta lasa de dorit.Deci sa sti ca eu sant cel care isi permite sa critice "Maria Ta" oridecate ori vor fii comentarii la evenimentele organizate de tine.Am uitat sa-ti spun ca eu sant cel care scrie,cei care comenteaza sant vreo 80
marcmarian is offline  
Old 26-06-09, 22:23   #345
marcmarian

Stage 4
 
marcmarian's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 199
Default Re: 2 Faster More Show - Baia Mare, 31 Mai 2009

Si acuma pt.alta grupa de inteligenti. Ce ar fi insemnat ca pe toti cei care au avut critici la adresa evenimentului organizat de mine si roby,care a fost primul in baia mare unde sa putut vedea ceva, si care a fost platit din banii mei jumatate si restul din incasari,cum era sa-i iau pe toti la amenintari cai dau in judecata,ca cine sant ei sa ma critice, ca ce palmarese au ca de fapt cum isi permit asa ceva ca eu sant buricul pamantului ,ei nu am tacut si am incercat sa invat din critici,si vreau sa vad daca este o SINGURA persoana care imi spune Marian minti.Sant ferm convins ca a doua oara luam toate paginile unde au fost comentarii si incercam sa rezolv problemele. Din pacate asta a fostnu am mai incaput dupa aia de alti PASIONATI.Acuma ca m-am descarcat eu as zice HAI SA DAM MANA CU MANA SI SO FACEM LATA anul viitor ca ne-au luato satmarenii inainte.Ionut daca te-ai suparat,are fiicamea o vorba {ti-a trece pana te vei insura} de 3 ani fierb asa ca poate ma intelege si pe mine cineva.
]
marcmarian is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -