Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Evenimente Auto

Evenimente Auto Saloane tuning, Expozitii, Intalniri, Saloane Auto, Diverse evenimente legate de viteza si extrem.

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 27-06-09, 00:07   #346
IonutzMFF
BMW Driver


Stage 5
 
IonutzMFF's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,438
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
Default Re: 2 Faster More Show - Baia Mare, 31 Mai 2009

Quote:
Originally Posted by marcmarian View Post
Si acuma pt.alta grupa de inteligenti. Ce ar fi insemnat ca pe toti cei care au avut critici la adresa evenimentului organizat de mine si roby,care a fost primul in baia mare unde sa putut vedea ceva, si care a fost platit din banii mei jumatate si restul din incasari,cum era sa-i iau pe toti la amenintari cai dau in judecata,ca cine sant ei sa ma critice, ca ce palmarese au ca de fapt cum isi permit asa ceva ca eu sant buricul pamantului ,ei nu am tacut si am incercat sa invat din critici,si vreau sa vad daca este o SINGURA persoana care imi spune Marian minti.Sant ferm convins ca a doua oara luam toate paginile unde au fost comentarii si incercam sa rezolv problemele. Din pacate asta a fostnu am mai incaput dupa aia de alti PASIONATI.Acuma ca m-am descarcat eu as zice HAI SA DAM MANA CU MANA SI SO FACEM LATA anul viitor ca ne-au luato satmarenii inainte.Ionut daca te-ai suparat,are fiicamea o vorba {ti-a trece pana te vei insura} de 3 ani fierb asa ca poate ma intelege si pe mine cineva.
]
Nu zic ca n'ai undeva dreptate , anul acesta au fost greseli multe intradevar ..lucruri care n'au fost anul trecut si s'au rezolvat acum si invers ce a fost anul trecut nu a fost acum ...normal ca toti invatat din greseli ...Sincer la vreo 10.000 ron NOI in plus cat am platit anul acesta in plus , banii facuti de mine prin firma mea , nu ajutor de la parinti ...nu prea imi mai arde sa organizez . DAM MINA CU MINA doar daca aeroportul scade taxa , asa nu ne ajuta nicidecum in campania impotriva accidentelor auto ...cred ca teoria lui Mircea Man suna asa ..: '' Lasa'i sa faca accidente pe strada , asa sparg mai repede masinile si cumpara altele , de acolo iese ciubuc '' )) si asa e actionar la mai multe reprezentante
__________________
RRR Grup Baia Mare
IonutzMFF is offline  
Old 27-06-09, 00:27   #347
RinSpeed Z B G

Stage 3
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 81
Member of:
[RENAULT]
Default Re: 2 Faster More Show - Baia Mare, 31 Mai 2009

marian daca tot te gasesc pe aici si vad ca ai si un logan vreau sa te intreb daca esti cumva si pe forumul logan club? nu de alta dar vreau sa facem cumva si sa punem de o intalnire undeva in baia mare pt proprietarii de logan si pasionatii de masini. nush daca ai fost la vre-o intalnire de genu si as vreau sa facem una si in baia mare. cu respect ceaoo
RinSpeed Z B G is offline  
Old 28-06-09, 18:27   #348
marcmarian

Stage 4
 
marcmarian's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 199
Default Re: 2 Faster More Show - Baia Mare, 31 Mai 2009

Nu stiu cum naiba se face ca peste tot in tara,in lume,si unde mai vreti voi se organizeaza evenimente de acest gen,mai mult de atat un pic de sprijin primesc si de la autoritati,numai la baia mare daca nu este aproape imposibil,este foarte greu sa poti organiza asfel de evenimente.Atata lume pasionata,atatia baieti care multi dintre ei fac eforturi mari financiare pt.asi imbunatatii performantele masini,ca la urma sa bati tara asta in lung si lat sa te poti da undeva si tu cateva ture cu masina. Poate nu santem nici noi destul de interesati,sau nu stim inca exact la ce usa sa batem.
marcmarian is offline  
Old 29-06-09, 10:44   #349
RinSpeed Z B G

Stage 3
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 81
Member of:
[RENAULT]
Default Re: 2 Faster More Show - Baia Mare, 31 Mai 2009

bine pt inceput putem sa facem o intalnire de asta mai simpla cum sa zic sa ne adunam o trupa de baieti si sa dam o tura 2 prin oras si pe sfarsit sa ne intalnim in ceva parcare daca trebuie luam si tichet de parcare sa nu ne de-a astia amenda ca nu avem tichet
RinSpeed Z B G is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -