Go Back   Forum 4Tuning > Car Styling > Tuning Design - Virtual Tuning > Virtual Tuning 2D > Concursuri > Virtual 4Tuning League

Reply
 
Thread Tools
Old 23-08-13, 13:00   #31
UndergroundDesigns

Stage 5
 
UndergroundDesigns's Avatar
 
Join Date: Feb 2013
Posts: 361
Default Re: Votare Runda 1 V4TL

Quote:
Originally Posted by cannonball View Post
Underground pe tine te depaseste lucrarea asta si iti inteleg comentariul.
@ fear : Ma asteptam pana la urma la un comentariu ca al tau dar nu de la tine care zici ca mai stii si brush.
Daca ati fi dat mai multa atentie detaliilor ati fi vazut ca nu e c/p. Aveti wip-uri la mine pe topic.
Zici tu ca ma depaseste?Hmm da intradevar ai mai multa experienta in cea ce inseamna VT dar spre nefericirea ta nu ma depaseste asa de mult iti las si o poza sa vezi cam cu cat ma depasea.Intradevar am selectii colturoase oboseala cateodata isi spune cuvantul.Acuma ce ar fi sa ii dam deoparte pe toti astialalti care sunt la inceput ?Chiar nu inteleg deloc comentariul tau noi ne-am dat cu parerea.Daca intradevar nu era C/P masiv puneai poze cu evolutia si atat trbuia sa fie comentariul tau nici de cum ce ai scris tu acolo.


Underground
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	runda 1 silvia s15.jpg
Views:	42
Size:	800.2 KB
ID:	2840897  
__________________

Last edited by UndergroundDesigns; 23-08-13 at 13:04.
UndergroundDesigns is offline   Reply With Quote
Old 23-08-13, 13:02   #32
s0r1n

Stage 5
 
s0r1n's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 446
Default Re: Votare Runda 1 V4TL

Quote:
Originally Posted by UndergroundDesigns View Post
Zici tu ca ma depaseste?Hmm da intradevar ai mai multa experienta in cea ce inseamna VT dar spre nefericirea ta nu ma depaseste asa de mult iti las si o poza sa vezi cam cu cat ma depasea.
Cu mult
s0r1n is offline   Reply With Quote
Old 23-08-13, 13:05   #33
UndergroundDesigns

Stage 5
 
UndergroundDesigns's Avatar
 
Join Date: Feb 2013
Posts: 361
Default Re: Votare Runda 1 V4TL

As fi curios sa vad ce lucrari faceai tu la inceput, chiar foarte curios.
UndergroundDesigns is offline   Reply With Quote
Old 23-08-13, 17:18   #34
Skelter

Stage 5
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 349
Default Re: Votare Runda 1 V4TL

Haideti sa ne intoarcem totusi la votare.
Sa voteze toata lumea care a intrat pe aici si a lasat reply ca sa se termine mai repede.
Skelter is offline   Reply With Quote
Old 23-08-13, 18:32   #35
cannonball
Virtual Tuner

Stage 5
 
cannonball's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 578
Member of:
[Virtual Tuning]
Default Re: Votare Runda 1 V4TL

Quote:
Originally Posted by UndergroundDesigns View Post
As fi curios sa vad ce lucrari faceai tu la inceput, chiar foarte curios.
Nici pe departe atat de bune ca ale tale dar ideea era alta ca daca vedeam o masina peste nivelul meu nici prin cap nu-mi trecea sa o comentez de rau , mai ales ca atunci cand am inceput sa fac eu vt erau unii pe aici cu niste comentarii atat de dure ca nu stiu cati dintre voi incepatorii de acum ati mai fi continuat.
Cat despre lucrarea ta chiar imi place , mai ales ca faci vt de putin timp dar parerea mea (si sunt cat se poate de obiectiv) e ca tot nu se ridica la standardele lucrarii mele.Indiferent ce crezi tu sau ce crede lumea de pe aici masina mea(partea de caroserie) e brush curat , n-am adaugat reflexii sau copiat texturi din alte parti , am crezut ca se va observa asta din wip'uri dar se pare ca "reaua credinta" a dominat spiritul de observatie al unora.

Si adevarat vorbeste Skelter dati cu votul ala odata indiferent daca mai sunteti sau nu in concurs.
__________________
cannonball is offline   Reply With Quote
Old 23-08-13, 19:46   #36
dany2good4u

Stage 5
 
dany2good4u's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 904
Member of:
[BMW]
Default Re: Votare Runda 1 V4TL

conflictul asta mai are putin si ajunge in ziar...cand e vorba de cearta sunt toti prezenti,la votat abia jumatate din cei inscrisi...

editmul a dovedit ca nu e c/p masiv,e fullbrush,acum trecem peste,il depunctam la creativitate si gata.
__________________


O masina te duce dintr-un loc in altul,o masina buna te duce dintr-una intr-alta
dany2good4u is offline   Reply With Quote
Old 23-08-13, 21:44   #37
UndergroundDesigns

Stage 5
 
UndergroundDesigns's Avatar
 
Join Date: Feb 2013
Posts: 361
Default Re: Votare Runda 1 V4TL

Quote:
Originally Posted by cannonball View Post
Nici pe departe atat de bune ca ale tale dar ideea era alta ca daca vedeam o masina peste nivelul meu nici prin cap nu-mi trecea sa o comentez de rau , mai ales ca atunci cand am inceput sa fac eu vt erau unii pe aici cu niste comentarii atat de dure ca nu stiu cati dintre voi incepatorii de acum ati mai fi continuat.
Cat despre lucrarea ta chiar imi place , mai ales ca faci vt de putin timp dar parerea mea (si sunt cat se poate de obiectiv) e ca tot nu se ridica la standardele lucrarii mele.Indiferent ce crezi tu sau ce crede lumea de pe aici masina mea(partea de caroserie) e brush curat , n-am adaugat reflexii sau copiat texturi din alte parti , am crezut ca se va observa asta din wip'uri dar se pare ca "reaua credinta" a dominat spiritul de observatie al unora.

Si adevarat vorbeste Skelter dati cu votul ala odata indiferent daca mai sunteti sau nu in concurs.
Eu in comentariul meu am spus ca Cred ca este C/P nu am zis direct pentru ca nu am cum sa fac afirmatia asta pentru ca nu am de unde sa stiu .Normal ca nu se ridica la standardele tale pentru ca e o lucrare de begginer pe mine atat ma deranjat modul in care ai spus-o.


Toate cele bune Underground!
UndergroundDesigns is offline   Reply With Quote
Old 24-08-13, 21:32   #38
Ca$$

Stage 5
 
Ca$$'s Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 760
Member of:
[Moderators]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
Default Re: Votare Runda 1 V4TL

Grupa 3

complexitate -> Masina 2
creativitate -> Masina 2
executie -> Masina 1
efect -> Masina 1
realism -> Masina 1

=> 3 - 2 pt Masina 1


Grupa 4

complexitate -> Masina 1
creativitate -> Masina 1
executie -> Masina 1
efect -> Masina 1
realism -> Masina 1

=> 5 - 0 pt Masina 1
__________________
REMINDER : CHOP ARE MADE TO BE COMMENTED. NOT JUST TO BE VIEWED AND IGNORED. GOOD / BAD COMMENTS DOESN'T MATTER, AS LONG AS YOU SAY YOUR OPINION
Ca$$ is offline   Reply With Quote
Old 24-08-13, 21:35   #39
Ca$$

Stage 5
 
Ca$$'s Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 760
Member of:
[Moderators]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
Default Re: Votare Runda 1 V4TL

Grupa 3: castigatoare masina 1
Grupa 4: castigatoare masina 1
Grupa 7: castigatoare masina 1

imediat fac si etapa 2
Ca$$ is offline   Reply With Quote
Old 25-08-13, 00:30   #40
dany2good4u

Stage 5
 
dany2good4u's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 904
Member of:
[BMW]
Default Re: Votare Runda 1 V4TL

Quote:
Originally Posted by Ca$$ View Post
Grupa 3: castigatoare masina 1
Grupa 4: castigatoare masina 1
Grupa 7: castigatoare masina 1

imediat fac si etapa 2
numai 3 grupe din 8...dezamagitor
ps:am avut rezultate bune grupa asta) (tinand cont ca am nimerit cu tine,sunt multumit de mine)
dany2good4u is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -