02-06-08, 13:14
|
#136
|
|
4Rally
 Stage 5
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,651
Member of: [Colectionar Machete] [VW] [4Rally] [FOTO]
|
Re: Probleme politice
F  ck them,both of them!!!
|
|
|
02-06-08, 13:31
|
#137
|
|
Dacia Driver
 Stage 5
Join Date: Nov 2007
Posts: 2,076
Member of: [DACIA]
|
Re: Probleme politice
mie imi convine
|
|
|
02-06-08, 19:52
|
#138
|
 Stage 5
Join Date: May 2008
Posts: 4,437
Member of: [2 Roti] [4Rally] [BMW]
|
Re: Probleme politice
daca hada primar nu vad nici un orizont oricum nici unu din cei trei nu este bun schiau nu a facut nimik hada e praf leu am auzit ca are niste legaturi cam dubioase...ne trebuie un tanar sau iuliu winkler poate era mai bun ...ma gandeam sa vin la turu doi da numai am cu cine vota..hunedoareni ve-ti avea primaru pe care il meritati!!!
|
|
|
02-06-08, 20:07
|
#139
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2004
Posts: 774
|
Re: Probleme politice
Quote:
Originally Posted by adrian78bmw
daca hada primar nu vad nici un orizont oricum nici unu din cei trei nu este bun schiau nu a facut nimik hada e praf leu am auzit ca are niste legaturi cam dubioase...ne trebuie un tanar sau iuliu winkler poate era mai bun ...ma gandeam sa vin la turu doi da numai am cu cine vota..hunedoareni ve-ti avea primaru pe care il meritati!!!
|
Cand e vorba sa alegi dintre 3 lucruri proaste,alegi pe cel mai putzi prost ca sa zic asa,din pct. meu de vedere ar fi fost LEU,acuma au ramas cele mai proaste,nici eu nu mai am nici un motiv sa ma prezint la urmatorul turn de scrutin,dar daca ar fi totusi sa ma pronunt in nici un caz HADA.
__________________
I shall not fear death when it finally greets me.
|
|
|
02-06-08, 22:19
|
#140
|
|
BMW Driver
 Stage 5
Join Date: Jul 2004
Posts: 6,368
Member of: [Moderators] [Design Team] [Virtual Tuning] [BMW]
|
Re: Probleme politice
Eu o sa-l votez pe Schiau numa sa nu castige Hada.
|
|
|
02-06-08, 22:41
|
#141
|
|
Dacia Driver
 Stage 5
Join Date: Nov 2007
Posts: 2,076
Member of: [DACIA]
|
Re: Probleme politice
nush voi da eu is curios ce face Hada  ca schiau am vazut ce o facut....nevoie de schimbare fie ea buna sau rea
|
|
|
02-06-08, 22:49
|
#142
|
 Stage 5
Join Date: May 2008
Posts: 4,437
Member of: [2 Roti] [4Rally] [BMW]
|
Re: Probleme politice
pai da ii tot schimbam asta e semnalu pe care putem sal tragem fata de ei..dar orasu tot asa ramane
|
|
|
02-06-08, 22:53
|
#143
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2005
Posts: 933
|
Re: Probleme politice
Schiau nu a fost bun ..no comment, din diferite motive (nu vreau sa le enumar)  Hai sa il votam pe Hada care are o medie de 5 si ceva si care a absolvit post-liceala doar ca sa poata candida la primarie ... Pt prima oara cand merg cu Schiau.
|
|
|
02-06-08, 23:05
|
#144
|
|
Honda Driver
 Stage 5
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,566
Member of: [Honda]
|
Re: Probleme politice
La Deva tot Mircia a ramas
|
|
|
02-06-08, 23:27
|
#145
|
|
BMW Driver
 Stage 5
Join Date: Jul 2004
Posts: 6,368
Member of: [Moderators] [Design Team] [Virtual Tuning] [BMW]
|
Re: Probleme politice
Quote:
Originally Posted by sNap7
La Deva tot Mircia a ramas 
|
Si acum o sa-si sustina marioneta din Hunedoara, nu ca ii face placere sa se afiseze impreuna
|
|
|
02-06-08, 23:35
|
#146
|
|
Honda Driver
 Stage 5
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,566
Member of: [Honda]
|
Re: Probleme politice
Quote:
Originally Posted by xxdadixx
Si acum o sa-si sustina marioneta din Hunedoara, nu ca ii face placere sa se afiseze impreuna 
|
Na bine, iti dai seama ca-l sustine pe americanizatu ala al vostru. Deci l-am auzit pe Hada vorbind odata la televizor si parca era picat din cocotier.
La voi problema se pune altfel dupa cum vad eu, lumea nu-l mai vrea pe Schiau, si atunci singurul viabil era Hada.
__________________
Dura lex, sed lex!
|
|
|
03-06-08, 08:26
|
#147
|
|
AfterDark Racing Member
  Stage 5
Join Date: Mar 2007
Posts: 3,847
Member of: [AfterDark Racing] [FORD] [DACIA] [4Tuning International]
|
Re: Probleme politice
Eu nu ma mai prezint la vot, la primul tur am mers cu PC-ul 'all the way' si am vazut ce a iesit
|
|
|
03-06-08, 09:12
|
#148
|
|
Honda Driver
 Stage 5
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,566
Member of: [Honda]
|
Re: Probleme politice
Eu n-am fost la vot si nici nu-mi pare rau. Primarul din Deva am inteles ca a castigat cu peste 70% dintre voturi, deci ce rost mai avea sa merg si eu ?! F***i sensurile giratorii...
|
|
|
03-06-08, 10:44
|
#149
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2006
Posts: 1,547
|
Re: Probleme politice
L`au `aranjat` pe Leu
|
|
|
03-06-08, 11:14
|
#150
|
|
VW Driver
  Stage 5
Join Date: Jan 2008
Posts: 439
Member of: [Fiat] [AfterDark Racing] [VW] [4Tuning International]
|
Re: Probleme politice
Nu am fost la vot si nici acum nu o sa merg.Daca o sa iasa Hada o sa se intample ceva.CAUZA:Presedintele Consiliului Molot PNL ,Hada PNL(a fost sustinut de molot,fondurile pentru campanie i-au fost alocate tot de el).Spre exemplu,primarul care a fost si este la Hateg(N.Timis)tot in PNL,a primit fonduri pentru canalizari si asfaltari,etc. pe toate satele care apartin de hateg,si-a facut si pentru el vreo 3 vile(GuraZlata,Austria,Hateg) si 4 masini dar a fost fortat de cei de la CJH sa utilizeze fondurile pentru ce trebuie si a si facut.tin sa precizez ca nu era o stransa legatura intre ei doar ca erau din acelasi partid.Iar la noi daca iasa Hada banuiesc ca asa o sa se intample.Daca ramane Schiau o sa fie si mai nasol de cum a fost pana acum.
|
|
|
|
|