Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Hunedoara / Deva

Reply
 
Thread Tools
Old 26-02-08, 12:09   #241
driver_xs

Stage 5
 
driver_xs's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 616
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: Hunedoara - Accidente

chiar daca as fi in coma alcoolica as fi constient sa nu ma urc la volan

Last edited by driver_xs; 26-02-08 at 12:11.
driver_xs is offline   Reply With Quote
Old 26-02-08, 12:35   #242
SpYk3
Dacia Driver

Stage 5
 
SpYk3's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 2,076
Member of:
[DACIA]
Default Re: Hunedoara - Accidente

nu toti sunt ca tine sau ca mine sau ca oricare altul de aici ...sunt si inconstienti
SpYk3 is offline   Reply With Quote
Old 26-02-08, 15:05   #243
BAD-GUY

Stage 5
 
BAD-GUY's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 774
Default Re: Hunedoara - Accidente

Quote:
Originally Posted by driver_xs View Post
chiar daca as fi in coma alcoolica as fi constient sa nu ma urc la volan
NU,atunci nu mai esti constient de ceea ce faci,si daca ai si pe cineva langa tine care sa te provoace in momentu ala...,sunt sanse foarte mari sa te urci la volan,ideal e sa eviti sa ajungi in asemenea situatii mai ales cand ai cheile de la masina la tine.
__________________
I shall not fear death when it finally greets me.
BAD-GUY is offline   Reply With Quote
Old 26-02-08, 18:11   #244
shumyfi

Stage 4
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 258
Default Re: Hunedoara - Accidente

is si de aia care se pot abtine sau sa se bat cand is beti da pe aia nui baga nimeni in seama
shumyfi is offline   Reply With Quote
Old 06-03-08, 00:02   #245
mitza_27tyc
VW Driver

Stage 5
 
mitza_27tyc's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 492
Member of:
[VW]
[MERCEDES]
Default Re: Hunedoara - Accidente

Unde nu-i cap vai de picioare!!!
mitza_27tyc is offline   Reply With Quote
Old 06-03-08, 17:43   #246
Bik3rBoy

Stage 5
 
Bik3rBoy's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,238
Default Re: Hunedoara - Accidente

foarte bine spus,....
Bik3rBoy is offline   Reply With Quote
Old 07-03-08, 23:36   #247
driver_xs

Stage 5
 
driver_xs's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 616
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: Hunedoara - Accidente

azi, 7 martie, pe la vreo 18:00 un accident in care a fost implicat un scuter in sensu giratoriu de langa biserica din ceangai. scuteru era rasturnat la iesirea din sens spre simeria. rider-u nu cred ca s-a lovit grav dar totusi era inconjurat de multime si de medicii de pe salvare. scuze ca nu am atasat poze, n-am facut ca mi stricat blitz-u
__________________
Big Truck

Last edited by driver_xs; 07-03-08 at 23:41.
driver_xs is offline   Reply With Quote
Old 08-03-08, 11:19   #248
SpYk3
Dacia Driver

Stage 5
 
SpYk3's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 2,076
Member of:
[DACIA]
Default Re: Hunedoara - Accidente

oai urat mii de scuteristi.multi au scutere si nu au nici un act care sa ateste ca au facut ceva cursuri de legislatie sau conducere.plus ca multi dintre ei nici nu au implinit 14 ani.Se baga ca orbii,dai peste ei si tot tu esti de vina ..ii urasc
SpYk3 is offline   Reply With Quote
Old 08-03-08, 11:46   #249
BAD-GUY

Stage 5
 
BAD-GUY's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 774
Default Re: Hunedoara - Accidente

Quote:
Originally Posted by SpYk3 View Post
oai urat mii de scuteristi.multi au scutere si nu au nici un act care sa ateste ca au facut ceva cursuri de legislatie sau conducere.plus ca multi dintre ei nici nu au implinit 14 ani.Se baga ca orbii,dai peste ei si tot tu esti de vina ..ii urasc
Exact,chiar nu au nici un act,nici macar pe scutere,nu vreau sa ma gandesc cand vine caldura cum or sa se plimba in roiuri ,plus ca conduc dupa ureche,habar nu au de regulile de circulatie,se baga in depasiri cum apuca,numa te trezesti cu iei in dreapta ta.
BAD-GUY is offline   Reply With Quote
Old 08-03-08, 12:20   #250
sNap7
Honda Driver

Stage 5
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,566
Member of:
[Honda]
Default Re: Hunedoara - Accidente

Quote:
Originally Posted by BAD-GUY View Post
Exact,chiar nu au nici un act,nici macar pe scutere,nu vreau sa ma gandesc cand vine caldura cum or sa se plimba in roiuri ,plus ca conduc dupa ureche,habar nu au de regulile de circulatie,se baga in depasiri cum apuca,numa te trezesti cu iei in dreapta ta.
Dai peste ei ma daca iti apar in dreapta ta, numa cat sa ii sperii putin nu sa ii omori
sNap7 is offline   Reply With Quote
Old 08-03-08, 13:40   #251
Rafaila

Stage 5
 
Rafaila's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 1,016
Default Re: Hunedoara - Accidente

Quote:
Originally Posted by sNap7 View Post
Dai peste ei ma daca iti apar in dreapta ta, numa cat sa ii sperii putin nu sa ii omori
Da ,dar eu am speriat unul de tot ,si sa ales cu piciorul rupt si eu fara permis din august anu trecut...........SI AI CA AN TREN.......
Rafaila is offline   Reply With Quote
Old 08-03-08, 18:26   #252
clk200kompresor

Stock
 
clk200kompresor's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 9
Default Re: Hunedoara - Accidente

... imi paree rau ca vin cu o veste proasta .... serginio the drifter .... a murit duminica intr-un accident de masina pe panta aceea de la intrare in deva ... multi dintre voi nu stiu accest lucru ... si eu zic sa ii respectam ultimul post pe forum ....el vroia sa ne intalnim in deva in parcare la stadion .... eu sunt pro acestui lucru ..... idiul meu de messenger este dimi18ani va rog sa intrati sa stabilim .... dumnezeu sa il ierte
clk200kompresor is offline   Reply With Quote
Old 08-03-08, 18:40   #253
xxdadixx
BMW Driver

Stage 5
 
xxdadixx's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 6,369
Member of:
[Moderators]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[BMW]
Default Re: Hunedoara - Accidente

Quote:
Originally Posted by driver_xs View Post
azi, 7 martie, pe la vreo 18:00 un accident in care a fost implicat un scuter in sensu giratoriu de langa biserica din ceangai. scuteru era rasturnat la iesirea din sens spre simeria. rider-u nu cred ca s-a lovit grav dar totusi era inconjurat de multime si de medicii de pe salvare. scuze ca nu am atasat poze, n-am facut ca mi stricat blitz-u
Am trecut si eu ieri seara pe acolo, atunci venea a2-a politie. Un logan MCV rosu l-a lovit.
xxdadixx is offline   Reply With Quote
Old 08-03-08, 18:55   #254
Marius3k
Ford Driver

Stage 5
 
Marius3k's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 1,226
Member of:
[FORD]
Default Re: Hunedoara - Accidente

Quote:
Originally Posted by clk200kompresor View Post
... imi paree rau ca vin cu o veste proasta .... serginio the drifter .... a murit duminica intr-un accident de masina pe panta aceea de la intrare in deva ... multi dintre voi nu stiu accest lucru ... si eu zic sa ii respectam ultimul post pe forum ....el vroia sa ne intalnim in deva in parcare la stadion
Quote:
DEVA - Un tânăr de 27 de ani, din Deva, şi-a pierdut viaţa într-un grav accident rutier petrecut sâmbătă, pe DN 7, la ieşire din Deva înspre Arad.

„Bărbatul nu a adaptat viteza la condiţiile de drum, iar într-o curbă la dreapta a pierdut controlul volanului şi a intrat pe contrasens, unde s-a izbit de un TIR”, a declarat subinspectorul Bogdan Niţu, purtător de cuvânt al IPJ Hunedoara. Impactul a fost atât de puternic, încât şoferul autoturismului a decedat pe loc. Din cauza accidentului, circulaţia pe DN 7 a fost blocată mai bine de două ore, şoferii fiind îndrumaţi pe rute ocolitoare. Este al doilea ccident mortal care are loc, în această zonă, în mai puţin de două luni.
No comment! RIP!
Marius3k is offline   Reply With Quote
Old 08-03-08, 18:59   #255
bunilla

Stage 4
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 237
Default Re: Hunedoara - Accidente

CONDOLEANTE ! dece nu ati zis mai repede ?
bunilla is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -