| Generalitati tuning Tuning, Sfaturi utile, Trend-uri, Noutati, Discutii, Generalitati |
05-05-10, 11:47
|
#601
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2007
Posts: 3,724
|
Re: Top cele mai proaste masini
Bineinteles ca depinde de foarte multi factori. Depinde de ce emotii iti trezeste masina, de exemplu nu as da 20.000 pe un golf, dar as da 20.000 pe o lancia delta, sau la fel, nu as da 20.000 pe un fiat bravo, dar as da 20.000 pe un phaeton...
__________________

Official Porsche hater.
|
|
|
05-05-10, 11:53
|
#602
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2010
Posts: 475
Member of: [MERCEDES]
|
Re: Top cele mai proaste masini
Sa revenim la topic  ) -> Tata Nano mi se pare ghena
|
|
|
05-05-10, 11:59
|
#603
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2007
Posts: 3,724
|
Re: Top cele mai proaste masini
Uite aici e un paradox: mie mi se pare ca Tata Nano e exact ceea ce trebuie sa fie o masina: mijloc de transport. Fara gadgeturi, fara siguranta exagerata (mai riscati si voi din cand in cand, ca e palpitant), fara pretentii de lux sau de-astea. Mie imi place. Nu mi-as cumpara, dar imi place.
|
|
|
05-05-10, 13:12
|
#604
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2010
Posts: 475
Member of: [MERCEDES]
|
Re: Top cele mai proaste masini
Utila o fi insa nu inseamna ca si buna .Sunt doua concepte diferite dupa parerea mea .
|
|
|
05-05-10, 23:50
|
#605
|
Stage 3
Join Date: Apr 2010
Posts: 112
Member of: [Honda]
|
Re: Top cele mai proaste masini
Tatsu Nano mi se pare o anti mashina . Decat sa merg cu asha ceva imi iau o Dacie 1300 .
Doamne fereshte cum poti sa spui mai omule ca aia e mashina ?
Automobilul a fost inventat ca sa te duca de la A la B repede . Apoi cu timpul i-am cerut sa faca asta si cu cat mai mult confort , in siguranta si daca se poate si sa atraga zambete de admiratie . Iar in ultimii ani vrem sa mearga si pe aer  .
Bai oameni buni daca chestia aia vi se pare mashina inseamna ca o roaba e supercar .
|
|
|
06-05-10, 08:28
|
#606
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2010
Posts: 475
Member of: [MERCEDES]
|
Re: Top cele mai proaste masini
Sincer cred ca Tata nano e mai sigura decat Dacia 1300. E ieftina insa nu se poate compara cu ceva de acum 40 de ani.
|
|
|
06-05-10, 13:34
|
#607
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2007
Posts: 3,724
|
Re: Top cele mai proaste masini
Quote:
Originally Posted by ApocalypseXL
Tatsu Nano mi se pare o anti mashina . Decat sa merg cu asha ceva imi iau o Dacie 1300 .
Doamne fereshte cum poti sa spui mai omule ca aia e mashina ?
Automobilul a fost inventat ca sa te duca de la A la B repede . Apoi cu timpul i-am cerut sa faca asta si cu cat mai mult confort , in siguranta si daca se poate si sa atraga zambete de admiratie . Iar in ultimii ani vrem sa mearga si pe aer  .
Bai oameni buni daca chestia aia vi se pare mashina inseamna ca o roaba e supercar .
|
Lasa-ma sa cred: nu ai bani de Tata Nano.
|
|
|
06-05-10, 13:48
|
#608
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2008
Posts: 1,150
|
Re: Top cele mai proaste masini
hhaahahahah bine punctat ionut.
|
|
|
06-05-10, 14:05
|
#609
|
Stage 3
Join Date: Apr 2010
Posts: 112
Member of: [Honda]
|
Re: Top cele mai proaste masini
Quote:
Originally Posted by ionut_cluj
Lasa-ma sa cred: nu ai bani de Tata Nano.
|
 
Prima insulta amuzanta pe care o primesc pe 4tuning .
|
|
|
07-05-10, 18:02
|
#610
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2007
Posts: 3,724
|
Re: Top cele mai proaste masini
Nu, stii care e faza, ma bucur ca nu te-ai suparat, ca nu asta era intentia.
In general comentarii de-astea, plus garnitura de "e frumos koenigsegg dar prefer bugatti" sunt puse de oameni care ori n-au nicio treaba cu fenomenul, ori inca rup in doua hyundai tiburon la NFS.
|
|
|
08-05-10, 11:54
|
#611
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2007
Posts: 1,379
|
Re: Top cele mai proaste masini
Quote:
Originally Posted by ApocalypseXL
.
cavaliere : Vad ca pot lasa respectul la o parte shi iti pot spune ca eshti tipic prost . Pe langa fatul ca nu ai argumente decente mai shi o exprimare de aurolac . Daca iti pare asa de rau ca nu ai avut bani de altceva nou in afara de Logan vinde-l . In felul asta nu o sa-ti bagi unghia in gat ca ai Logan shi lumea iti spune ca e proasta .
|
Din cate am observat din posturile tale respectul l-ai cam "lasat demult la o parte" de fapt cred ca de pe la 7ani, "te-a parasit" el , asa ca nu prea l-ai avut niciodata. Daca ar fi dupa mine ti-as da BAN permanent, asa cum probabil o sa se si intample pana la urma fiindca esti genul de om care nu poti sa te abtii si pana la urma o "sa o dai cu mucii in fasole" 
Te cred ca nu iti place loganu' dar ce ai vrea sa faca la pretul lui?
|
|
|
08-05-10, 17:50
|
#612
|
General Supervisor
 Stage 5
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of: [Super Moderators] [PARTICIPANT CURSE] [BMW] [MERCEDES] [2 Roti] [ALFA ROMEO]
|
Re: Top cele mai proaste masini
Am scris si in infr-ul dat, postarile le facem doar cu argumente, nu dam cu parul ca ne luam la revedere de la forum...
si inca o treaba: limba romana scrisa corect nu e optionala.
|
|
|
08-05-10, 21:12
|
#613
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2007
Posts: 2,016
Member of: [VW]
|
Re: Top cele mai proaste masini
lastun
|
|
|
09-05-10, 12:02
|
#614
|
General Supervisor
 Stage 5
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of: [Super Moderators] [PARTICIPANT CURSE] [BMW] [MERCEDES] [2 Roti] [ALFA ROMEO]
|
Re: Top cele mai proaste masini
Quote:
Originally Posted by vacaroz
lastun
|
nu ca n-ar fi evident, dar tocmai scrisesem deasupra, nu postam doar ca sa afisam un numar in plus la contoar...
|
|
|
22-05-10, 01:25
|
#615
|
Stage 2
Join Date: May 2010
Posts: 48
|
Re: Top cele mai proaste masini
Despre Dacia Nova 1.6 GT ce parere aveti din 1998?
|
|
|
|
|