Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Generalitati tuning

Generalitati tuning Tuning, Sfaturi utile, Trend-uri, Noutati, Discutii, Generalitati

Reply
 
Thread Tools
Old 05-05-10, 11:47   #601
ionut_cluj

Stage 5
 
ionut_cluj's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 3,724
Default Re: Top cele mai proaste masini

Bineinteles ca depinde de foarte multi factori. Depinde de ce emotii iti trezeste masina, de exemplu nu as da 20.000 pe un golf, dar as da 20.000 pe o lancia delta, sau la fel, nu as da 20.000 pe un fiat bravo, dar as da 20.000 pe un phaeton...
__________________

Official Porsche hater.
ionut_cluj is offline   Reply With Quote
Old 05-05-10, 11:53   #602
cavaliere

Stage 5
 
cavaliere's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 475
Member of:
[MERCEDES]
Default Re: Top cele mai proaste masini

Sa revenim la topic ) -> Tata Nano mi se pare ghena
cavaliere is offline   Reply With Quote
Old 05-05-10, 11:59   #603
ionut_cluj

Stage 5
 
ionut_cluj's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 3,724
Default Re: Top cele mai proaste masini

Uite aici e un paradox: mie mi se pare ca Tata Nano e exact ceea ce trebuie sa fie o masina: mijloc de transport. Fara gadgeturi, fara siguranta exagerata (mai riscati si voi din cand in cand, ca e palpitant), fara pretentii de lux sau de-astea. Mie imi place. Nu mi-as cumpara, dar imi place.
ionut_cluj is offline   Reply With Quote
Old 05-05-10, 13:12   #604
cavaliere

Stage 5
 
cavaliere's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 475
Member of:
[MERCEDES]
Default Re: Top cele mai proaste masini

Utila o fi insa nu inseamna ca si buna .Sunt doua concepte diferite dupa parerea mea .
cavaliere is offline   Reply With Quote
Old 05-05-10, 23:50   #605
ApocalypseXL

Stage 3
 
ApocalypseXL's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 112
Member of:
[Honda]
Default Re: Top cele mai proaste masini

Tatsu Nano mi se pare o anti mashina . Decat sa merg cu asha ceva imi iau o Dacie 1300 .

Doamne fereshte cum poti sa spui mai omule ca aia e mashina ?
Automobilul a fost inventat ca sa te duca de la A la B repede . Apoi cu timpul i-am cerut sa faca asta si cu cat mai mult confort , in siguranta si daca se poate si sa atraga zambete de admiratie . Iar in ultimii ani vrem sa mearga si pe aer .

Bai oameni buni daca chestia aia vi se pare mashina inseamna ca o roaba e supercar .
ApocalypseXL is offline   Reply With Quote
Old 06-05-10, 08:28   #606
cavaliere

Stage 5
 
cavaliere's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 475
Member of:
[MERCEDES]
Default Re: Top cele mai proaste masini

Sincer cred ca Tata nano e mai sigura decat Dacia 1300. E ieftina insa nu se poate compara cu ceva de acum 40 de ani.
cavaliere is offline   Reply With Quote
Old 06-05-10, 13:34   #607
ionut_cluj

Stage 5
 
ionut_cluj's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 3,724
Default Re: Top cele mai proaste masini

Quote:
Originally Posted by ApocalypseXL View Post
Tatsu Nano mi se pare o anti mashina . Decat sa merg cu asha ceva imi iau o Dacie 1300 .

Doamne fereshte cum poti sa spui mai omule ca aia e mashina ?
Automobilul a fost inventat ca sa te duca de la A la B repede . Apoi cu timpul i-am cerut sa faca asta si cu cat mai mult confort , in siguranta si daca se poate si sa atraga zambete de admiratie . Iar in ultimii ani vrem sa mearga si pe aer .

Bai oameni buni daca chestia aia vi se pare mashina inseamna ca o roaba e supercar .
Lasa-ma sa cred: nu ai bani de Tata Nano.
ionut_cluj is offline   Reply With Quote
Old 06-05-10, 13:48   #608
apache

Stage 5
 
apache's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 1,150
Default Re: Top cele mai proaste masini

hhaahahahah bine punctat ionut.
apache is offline   Reply With Quote
Old 06-05-10, 14:05   #609
ApocalypseXL

Stage 3
 
ApocalypseXL's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 112
Member of:
[Honda]
Default Re: Top cele mai proaste masini

Quote:
Originally Posted by ionut_cluj View Post
Lasa-ma sa cred: nu ai bani de Tata Nano.


Prima insulta amuzanta pe care o primesc pe 4tuning .
ApocalypseXL is offline   Reply With Quote
Old 07-05-10, 18:02   #610
ionut_cluj

Stage 5
 
ionut_cluj's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 3,724
Default Re: Top cele mai proaste masini

Nu, stii care e faza, ma bucur ca nu te-ai suparat, ca nu asta era intentia.
In general comentarii de-astea, plus garnitura de "e frumos koenigsegg dar prefer bugatti" sunt puse de oameni care ori n-au nicio treaba cu fenomenul, ori inca rup in doua hyundai tiburon la NFS.
ionut_cluj is offline   Reply With Quote
Old 08-05-10, 11:54   #611
lord_wader

Stage 5
 
lord_wader's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 1,379
Default Re: Top cele mai proaste masini

Quote:
Originally Posted by ApocalypseXL View Post
.

cavaliere : Vad ca pot lasa respectul la o parte shi iti pot spune ca eshti tipic prost . Pe langa fatul ca nu ai argumente decente mai shi o exprimare de aurolac . Daca iti pare asa de rau ca nu ai avut bani de altceva nou in afara de Logan vinde-l . In felul asta nu o sa-ti bagi unghia in gat ca ai Logan shi lumea iti spune ca e proasta .
Din cate am observat din posturile tale respectul l-ai cam "lasat demult la o parte" de fapt cred ca de pe la 7ani, "te-a parasit" el , asa ca nu prea l-ai avut niciodata. Daca ar fi dupa mine ti-as da BAN permanent, asa cum probabil o sa se si intample pana la urma fiindca esti genul de om care nu poti sa te abtii si pana la urma o "sa o dai cu mucii in fasole"
Te cred ca nu iti place loganu' dar ce ai vrea sa faca la pretul lui?
lord_wader is offline   Reply With Quote
Old 08-05-10, 17:50   #612
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Top cele mai proaste masini

Am scris si in infr-ul dat, postarile le facem doar cu argumente, nu dam cu parul ca ne luam la revedere de la forum...
si inca o treaba: limba romana scrisa corect nu e optionala.
aleks is offline   Reply With Quote
Old 08-05-10, 21:12   #613
vacaroz

Stage 5
 
vacaroz's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 2,016
Member of:
[VW]
Default Re: Top cele mai proaste masini

lastun
vacaroz is offline   Reply With Quote
Old 09-05-10, 12:02   #614
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Top cele mai proaste masini

Quote:
Originally Posted by vacaroz View Post
lastun
nu ca n-ar fi evident, dar tocmai scrisesem deasupra, nu postam doar ca sa afisam un numar in plus la contoar...
aleks is offline   Reply With Quote
Old 22-05-10, 01:25   #615
dj74cam

Stage 2
 
dj74cam's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 48
Arrow Re: Top cele mai proaste masini

Despre Dacia Nova 1.6 GT ce parere aveti din 1998?
dj74cam is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -