Quote:
|
Originally Posted by \"EvLSant0S\"
dupa ce am stat pe nijte recaro intr-un rs4..... i`m recaro all the way.. cum a zis cineva mai sus... imbina sportivitatea cu luxul... super tare...
|
Pentru un RS Recaro...insasi masina e eleganta si puternica...Eu una votez SPARCO (imi place foarte mult si MOMO) I love world rally championship, iar WRC`urile (preferatele mele) sunt in mare proportie dotate cu ekipamente Sparco sau Momo [masini&(co)piloti] , so Sparco rulz!