Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Colt Legislativ

Reply
 
Thread Tools
Old 27-12-10, 13:02   #1
alyn12

Stage 1
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 10
Default casanova cu cascheta

salut. am si eu o colega de servici care a fost oprita de un caschetar acum 3-4luni. nu a gasit nimic in neregula si a inceput s flirteze caschetaru. abia dupa 20 minute i-a dat voie s plece timp in care fata ai tot refuza flirturile. de atunci caschetaru o opreste de fiecare data sub pretextu k ai face perchezitie in masina sa vada dak nu cumva detine ceva ilegal,si pana nu o tine el 20-30 min tot incercand sa flirteze,nu pleaca saraca fata. intrebarea mea e: au voie s ai faca perchezitie in masina asa..cand vor bastile lor?
alyn12 is offline   Reply With Quote
Old 27-12-10, 13:14   #2
cangri
Opel Driver

Stage 5
 
cangri's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 2,886
Member of:
[Opel]
Default Re: casanova cu cascheta

DA. Au voie.
Sa filmeze si ea de doua 3 ori si apoi sa faca plangere ca sa nu mai fie cascheta ci somer.
cangri is offline   Reply With Quote
Old 27-12-10, 13:20   #3
ZaNe94

Stage 5
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 725
Default Re: casanova cu cascheta

da colega ta de servici nu are vre-un gagiu sa il plimbe cu masina asteptand sa fie oprita? eventual sa stea gagiul pe bancheta din spate intins, si cand e oprita sa se "trezeasca din somn" si sa iasa si el sa vada ce tot face "don juan de DN987534"
si ala daca ar fi baiat ar lasao in pace indiferent de cat merge ea de legal sa vada fata ca o simpatizeaza nu ca e un bombeu cu insigna si se crede pe undeva prin centru universului.
ps. : am un stil ciudat de a explica... sper ca ai prins tu
ZaNe94 is offline   Reply With Quote
Old 27-12-10, 22:49   #4
alyn12

Stage 1
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 10
Default Re: casanova cu cascheta

al stiu p tipu ala si e cam jegos. odata eram in spatele ei cu masina si cand a oprit-o m-am dus si eu s vad ce si cum si m-am prezentat drept gagicu-su. caschetaru auzind asta a inceput s ma ia peste picior si cu un tupeu jegos sa vorbeasca rastit. l-am dat si eu unpic de morti si i-am sp ca cu prima ocazie cand al prind civil al bag in spital..... de atunci cand ma vede ma ocoleste dar cand mai are ocazia tot o mai opreste pe colega mea....ca vezi doamne l-a pus pe gagicu-su sa se ia de el.....
alyn12 is offline   Reply With Quote
Old 28-12-10, 19:26   #5
ZaNe94

Stage 5
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 725
Default Re: casanova cu cascheta

sal faca de ras poate se lasa, de genul "ma scuzati domnu, dar v-au intrat pantalonii in fund"
ZaNe94 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -