Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Consiliere achizitie auto

Consiliere achizitie auto Ai o suma fixa de bani si nu stii ce masina ti s-ar potrivi perfect ? Aici afli Raspunsul. Ai prins un pont despre o masina si nu stii daca merita ? Tot aici afli raspunsul. Ai orice intrebare legata de achizitionarea unei masini ? Aici e locul unde o pui

Reply
 
Thread Tools
Old 11-10-07, 22:17   #1
ovidiums
Freehand Design Team Member

Stage 5
 
ovidiums's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 477
Member of:
[Freehand Design Usergroup]
Unhappy ajutor cu actele

imi cer scuze daca am greshit sectziunea, insa nu am gasit unde ar avea loc problema mea (poate doar in bancurile cu proshti).

pe scurt, mi s-au furat actele de la mashina- actele sunt de italia, mashina nefiind inscrisa dar se poate inca circula cu ea.
shtie cineva ce e de facut, altceva decat sa duc mashina la dezmembrari?
va rog pe cei ce shtiu cum ash putea sa o scot la capt sa ma consilieze shi pe mine. multzumesc.
ovidiums is offline   Reply With Quote
Old 12-10-07, 13:47   #2
maximilian

Stage 2
 
maximilian's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 28
Default Re: ajutor cu actele

daca masina e pe numele tau le dai furate si iti faci altele dar trebuie sa mergi in italia sa iti faci altele ,daca nu le dai in monitoru oficial si megi cu dovada si asigurarea o ai in geam aia nu ti-o furato sper,
daca nu ai cam incurcato
nasol nasol
ps:data viitoare fa copii dupa acte
maximilian is offline   Reply With Quote
Old 12-10-07, 14:24   #3
ovidiums
Freehand Design Team Member

Stage 5
 
ovidiums's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 477
Member of:
[Freehand Design Usergroup]
Default Re: ajutor cu actele

merci, inseamna ca e groasa rau fiindca asigurarea era la un loc cu celelalte acte.
ovidiums is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -