imi cer scuze daca am greshit sectziunea, insa nu am gasit unde ar avea loc problema mea (poate doar in bancurile cu proshti).
pe scurt, mi s-au furat actele de la mashina- actele sunt de italia, mashina nefiind inscrisa dar se poate inca circula cu ea.
shtie cineva ce e de facut, altceva decat sa duc mashina la dezmembrari?
va rog pe cei ce shtiu cum ash putea sa o scot la capt sa ma consilieze shi pe mine. multzumesc.