![]() |
ajutor cu actele
imi cer scuze daca am greshit sectziunea, insa nu am gasit unde ar avea loc problema mea (poate doar in bancurile cu proshti).
pe scurt, mi s-au furat actele de la mashina- actele sunt de italia, mashina nefiind inscrisa dar se poate inca circula cu ea. shtie cineva ce e de facut, altceva decat sa duc mashina la dezmembrari? va rog pe cei ce shtiu cum ash putea sa o scot la capt sa ma consilieze shi pe mine. multzumesc. :shock: :cry: |
Re: ajutor cu actele
daca masina e pe numele tau le dai furate si iti faci altele dar trebuie sa mergi in italia sa iti faci altele ,daca nu le dai in monitoru oficial si megi cu dovada si asigurarea o ai in geam aia nu ti-o furato sper,
daca nu ai cam incurcato nasol nasol ps:data viitoare fa copii dupa acte |
Re: ajutor cu actele
merci, inseamna ca e groasa rau fiindca asigurarea era la un loc cu celelalte acte.
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:38. |
- Copyright 2026 4Tuning