Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Consiliere achizitie auto

Consiliere achizitie auto Ai o suma fixa de bani si nu stii ce masina ti s-ar potrivi perfect ? Aici afli Raspunsul. Ai prins un pont despre o masina si nu stii daca merita ? Tot aici afli raspunsul. Ai orice intrebare legata de achizitionarea unei masini ? Aici e locul unde o pui

Reply
 
Thread Tools
Old 05-12-07, 21:07   #166
phaeton
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
phaeton's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 954
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[SKODA]
Default Re: Ce masina sport sa-mi cumpar?

Quote:
Originally Posted by zarathustra View Post
de ce? nu stii cum arata un rx-8? pentru asta cred ca exista thread-uri, clipuri pe youtube... nu are nimic deosebit masina. in afara de un filtru K&N Typhoon e stock.
stiu cum arata.
eram doar curios, k nu ai o masina chiar asa de banala
trebuie s o prezinti si tu
phaeton is offline   Reply With Quote
Old 07-12-07, 01:05   #167
Bulbucan

Stage 5
 
Bulbucan's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 487
Default Re: Ce masina sport sa-mi cumpar?

Va multumesc tuturor pentru ideile si sugestiile pe care mi le-atzi dat! ... dar sincer multi de aici s-au abatut mult de la subiectul care ma interesa pe mine... k de fapt era thread-ul meu... oricum ms inca odata celoc care mi-au fost de ajutor... si pana la urma nu imi mai iau nici o masina sport... imi tin Octavia 2 RS si o duc pe la 300 CP si imi mai cumpar in locul altei masini sport un BMW X5 sau astept dupa X6 care apare la anu si eu zic k e o optiune mult mai buna pt drumurile si aglomeratia din Romania!!!! Numai bine
__________________
.
>>> BMW X5 3.5d 300 CP AC Schnitzer <<<
<<< BMW 530xd M & TCM 286 CP >>>
<<< Nissan Navara 2.5 dCi 208 CP Remus >>>
... I like tuning .... I like my style ...
& No Speed Limit !
Bulbucan is offline   Reply With Quote
Old 07-12-07, 02:53   #168
draculas


Stage 5
 
draculas's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,079
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Ce masina sport sa-mi cumpar?

mda ! no coment !
draculas is offline   Reply With Quote
Old 07-12-07, 08:31   #169
zarathustra

Stage 5
 
zarathustra's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 550
Default Re: Ce masina sport sa-mi cumpar?

so lock the thread.
zarathustra is offline   Reply With Quote
Old 08-12-07, 18:21   #170
.KOD.

 
.KOD.'s Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 71
Member of:
[4Tuning International]
[Nissan]
Default Re: Ce masina sport sa-mi cumpar?

Quote:
Originally Posted by Bulbucan View Post
Va multumesc tuturor pentru ideile si sugestiile pe care mi le-atzi dat! ... dar sincer multi de aici s-au abatut mult de la subiectul care ma interesa pe mine... k de fapt era thread-ul meu... oricum ms inca odata celoc care mi-au fost de ajutor... si pana la urma nu imi mai iau nici o masina sport... imi tin Octavia 2 RS si o duc pe la 300 CP si imi mai cumpar in locul altei masini sport un BMW X5 sau astept dupa X6 care apare la anu si eu zic k e o optiune mult mai buna pt drumurile si aglomeratia din Romania!!!! Numai bine
Pt. drumurile noastre este cu siguranta f bun dar pt. aglomeratie nu prea cred... oricum e un SUV fantastic... ce o sa alegi benzina sau diesel?
.KOD. is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -