Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Consiliere achizitie auto

Consiliere achizitie auto Ai o suma fixa de bani si nu stii ce masina ti s-ar potrivi perfect ? Aici afli Raspunsul. Ai prins un pont despre o masina si nu stii daca merita ? Tot aici afli raspunsul. Ai orice intrebare legata de achizitionarea unei masini ? Aici e locul unde o pui

Reply
 
Thread Tools
Old 28-06-09, 16:59   #31
DarkJEDI

Stage 5
 
DarkJEDI's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 897
Member of:
[FORD]
Default Re: BMW 320D vs. VW Passat vs. Ford Mondeo

http://www.whatcar.com zice tot ce vrei sa stii de masinile alea.
DarkJEDI is offline   Reply With Quote
Old 28-06-09, 18:24   #32
Grigman

Stock
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 6
Default Re: BMW 320D vs. VW Passat vs. Ford Mondeo

Salut, parerea mea este sa mergi pe passat, este o masina foarte fiabila daca ai grija de ea iar motorul de 131 CP cu 6+1 nu te face de ras si daca mai simti nevoie de putere ii pui un chip si o duci la 170 de cai. Eu am 20 de ani si intr-o saptamana, sper sa achizitionez unul...131000 km (reali) motorul de 131 CP 6+1 masina a fost facuta la comanda, este full numai ca nu are piele lucru care sincer ma incanta si toata afacerea face cam 6000 (dar este de la o cunostina de la munca). Nu trebuie sa asculti de gurile lumi pt ca fiecare lauda masina care ii place...trebuie sa te hotarasti ce iti place tie si pe aia sa o iei.

Numai bine !
Grigman is offline   Reply With Quote
Old 29-06-09, 18:36   #33
Life4SpeeD

Stage 2
 
Life4SpeeD's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 23
Default Re: BMW 320D vs. VW Passat vs. Ford Mondeo

Multumesc tuturor, o sa revin cu poze ..
Life4SpeeD is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -