Iti recomand Golf 3, deoarece este o masina comuna pe strazile patriei deci gasesti piese peste tot . As alege e30 dar daca nu gasesti una bine intretiunta, varsta isi va spune cuvantul.
Iti recomand Golf 3, deoarece este o masina comuna pe strazile patriei deci gasesti piese peste tot . As alege e30 dar daca nu gasesti una bine intretiunta, varsta isi va spune cuvantul.
mai strange vreo 500E si mai cauta si altceva daca vrei o masina mai noua, stiu pe cineva care de la 4.500E anul trecut a lasat pana la 3200E un ford focus benzina ca sa-l poata vinde. Eu zic sa nu te complici cu masini de 15-18 ani daca vrei masina buna cum spui. Daca vrei ceva de plimbat de colo pana colo si sa nu iti pese de ea alege golful
nu asta as-i vrea...am zis din cele 4...astea sunt modele de imi plac ...
Cam greu sa gasesti din masinile enumerate de tine una buna la 2000 E . F adevarat ce ti a spus si colegu lord_wader , mai pui niste bani si iei una mai noua dar si acolo e loterie ..sau Nissanu meu care tie nu ti place
mai strange vreo 500E si mai cauta si altceva daca vrei o masina mai noua, stiu pe cineva care de la 4.500E anul trecut a lasat pana la 3200E un ford focus benzina ca sa-l poata vinde. Eu zic sa nu te complici cu masini de 15-18 ani daca vrei masina buna cum spui. Daca vrei ceva de plimbat de colo pana colo si sa nu iti pese de ea alege golful
Cam greu sa gasesti din masinile enumerate de tine una buna la 2000 E . F adevarat ce ti a spus si colegu lord_wader , mai pui niste bani si iei una mai noua dar si acolo e loterie ..sau Nissanu meu care tie nu ti place
Vad ca in semnatura ta, nu apare si optiunea Peugeot 206 . Daca nu te deranjeaza si nu sunt indiscret, pot intreba de ce?... In cazul unui diesel, m-as gandi serios la Peugeot.
Vad ca in semnatura ta, nu apare si optiunea Peugeot 206 . Daca nu te deranjeaza si nu sunt indiscret, pot intreba de ce?... In cazul unui diesel, m-as gandi serios la Peugeot.
pentru ca asta ar fii o ultima varianta...dar nush daca gasesc pana in 2000 peugeotdaca ai tu aratai link,poze...