![]() |
Ce imi recomandati???
dispun de 2000 de euro si vreau sa imi cumpar o masina buna ce imi recomandati sa cumpar din cele 4 tipuri de masini si de ce?
|
Re: Ce imi recomandati???
Peugeot 206 e mai frumos ca aspect dar sa ai grija cu puntea spate sa nu aibe probleme.
|
Re: Ce imi recomandati???
Quote:
|
Re: Ce imi recomandati???
Iti recomand Golf 3, deoarece este o masina comuna pe strazile patriei deci gasesti piese peste tot . As alege e30 dar daca nu gasesti una bine intretiunta, varsta isi va spune cuvantul.
|
Re: Ce imi recomandati???
Numai din masinile prezentate mai sus esti dispusi sa cumperi?
|
Re: Ce imi recomandati???
Quote:
|
Re: Ce imi recomandati???
Quote:
|
Re: Ce imi recomandati???
mai strange vreo 500E si mai cauta si altceva daca vrei o masina mai noua, stiu pe cineva care de la 4.500E anul trecut a lasat pana la 3200E un ford focus benzina ca sa-l poata vinde. Eu zic sa nu te complici cu masini de 15-18 ani daca vrei masina buna cum spui. Daca vrei ceva de plimbat de colo pana colo si sa nu iti pese de ea alege golful
|
Re: Ce imi recomandati???
Quote:
https://forum.4tuning.ro/attachment.p...8&d=1171395087 https://forum.4tuning.ro/attachment.p...5&d=1247870490 https://forum.4tuning.ro/attachment.p...7&d=1247870490 |
Re: Ce imi recomandati???
Quote:
|
Re: Ce imi recomandati???
Quote:
|
Re: Ce imi recomandati???
upupup
|
Re: Ce imi recomandati???
Vad ca in semnatura ta, nu apare si optiunea Peugeot 206 :D. Daca nu te deranjeaza si nu sunt indiscret, pot intreba de ce?... In cazul unui diesel, m-as gandi serios la Peugeot. :D
|
Re: Ce imi recomandati???
Quote:
|
Re: Ce imi recomandati???
i-ati astra f diesel,da-le drq de golfuri ca e plin de ele...
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:54. |
- Copyright 2026 4Tuning