Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini de serie (https://forum.4tuning.ro/219-masini-serie.html)
-   -   Ce imi recomandati??? (https://forum.4tuning.ro/219-masini-serie/280946-recomandati.html)

SPooKye 02-10-11 18:22

Ce imi recomandati???
 
dispun de 2000 de euro si vreau sa imi cumpar o masina buna ce imi recomandati sa cumpar din cele 4 tipuri de masini si de ce?

5inci 02-10-11 19:08

Re: Ce imi recomandati???
 
Peugeot 206 e mai frumos ca aspect dar sa ai grija cu puntea spate sa nu aibe probleme.

SPooKye 02-10-11 19:09

Re: Ce imi recomandati???
 
Quote:

Originally Posted by 5inci (Post 4619851)
Peugeot 206 e mai frumos ca aspect dar sa ai grija cu puntea spate sa nu aibe probleme.

un sfat bun..mss:)

AlexandruHD 02-10-11 19:22

Re: Ce imi recomandati???
 
Iti recomand Golf 3, deoarece este o masina comuna pe strazile patriei deci gasesti piese peste tot . As alege e30 dar daca nu gasesti una bine intretiunta, varsta isi va spune cuvantul.

5inci 02-10-11 19:27

Re: Ce imi recomandati???
 
Numai din masinile prezentate mai sus esti dispusi sa cumperi?

SPooKye 02-10-11 19:35

Re: Ce imi recomandati???
 
Quote:

Originally Posted by 5inci (Post 4619913)
Numai din masinile prezentate mai sus esti dispusi sa cumperi?

da astea m-ar cam interesa...

SPooKye 02-10-11 19:36

Re: Ce imi recomandati???
 
Quote:

Originally Posted by AlexandruHD (Post 4619899)
Iti recomand Golf 3, deoarece este o masina comuna pe strazile patriei deci gasesti piese peste tot . As alege e30 dar daca nu gasesti una bine intretiunta, varsta isi va spune cuvantul.

asta asa e...:)ms...bmw e30 l-asi lasa la final...

lord_wader 03-10-11 16:14

Re: Ce imi recomandati???
 
mai strange vreo 500E si mai cauta si altceva daca vrei o masina mai noua, stiu pe cineva care de la 4.500E anul trecut a lasat pana la 3200E un ford focus benzina ca sa-l poata vinde. Eu zic sa nu te complici cu masini de 15-18 ani daca vrei masina buna cum spui. Daca vrei ceva de plimbat de colo pana colo si sa nu iti pese de ea alege golful

KAY_ 03-10-11 16:40

Re: Ce imi recomandati???
 
Quote:

Originally Posted by SPooKye (Post 4621804)
nu asta as-i vrea...am zis din cele 4...astea sunt modele de imi plac ...

Cam greu sa gasesti din masinile enumerate de tine una buna la 2000 E . F adevarat ce ti a spus si colegu lord_wader , mai pui niste bani si iei una mai noua dar si acolo e loterie ..sau Nissanu meu care tie nu ti place :lol:

https://forum.4tuning.ro/attachment.p...8&d=1171395087

https://forum.4tuning.ro/attachment.p...5&d=1247870490

https://forum.4tuning.ro/attachment.p...7&d=1247870490

SPooKye 04-10-11 08:33

Re: Ce imi recomandati???
 
Quote:

Originally Posted by lord_wader (Post 4621830)
mai strange vreo 500E si mai cauta si altceva daca vrei o masina mai noua, stiu pe cineva care de la 4.500E anul trecut a lasat pana la 3200E un ford focus benzina ca sa-l poata vinde. Eu zic sa nu te complici cu masini de 15-18 ani daca vrei masina buna cum spui. Daca vrei ceva de plimbat de colo pana colo si sa nu iti pese de ea alege golful

mda...

SPooKye 04-10-11 08:35

Re: Ce imi recomandati???
 
Quote:

Originally Posted by KAY_ (Post 4621881)
Cam greu sa gasesti din masinile enumerate de tine una buna la 2000 E . F adevarat ce ti a spus si colegu lord_wader , mai pui niste bani si iei una mai noua dar si acolo e loterie ..sau Nissanu meu care tie nu ti place :lol:

https://forum.4tuning.ro/attachment.p...8&d=1171395087

https://forum.4tuning.ro/attachment.p...5&d=1247870490

https://forum.4tuning.ro/attachment.p...7&d=1247870490

astea 4 sunt modelele de imi plac:)nisssan sunt si la mine in oras de vanzare la preturi mici si bune masini dar nush nu imi place mie modelul:)

SPooKye 06-10-11 17:46

Re: Ce imi recomandati???
 
upupup

AlexandruHD 06-10-11 18:16

Re: Ce imi recomandati???
 
Vad ca in semnatura ta, nu apare si optiunea Peugeot 206 :D. Daca nu te deranjeaza si nu sunt indiscret, pot intreba de ce?... In cazul unui diesel, m-as gandi serios la Peugeot. :D

SPooKye 07-10-11 17:04

Re: Ce imi recomandati???
 
Quote:

Originally Posted by AlexandruHD (Post 4628575)
Vad ca in semnatura ta, nu apare si optiunea Peugeot 206 :D. Daca nu te deranjeaza si nu sunt indiscret, pot intreba de ce?... In cazul unui diesel, m-as gandi serios la Peugeot. :D

pentru ca asta ar fii o ultima varianta...dar nush daca gasesc pana in 2000 peugeot:-?daca ai tu aratai link,poze...

cata_golf 14-11-11 09:33

Re: Ce imi recomandati???
 
i-ati astra f diesel,da-le drq de golfuri ca e plin de ele...


All times are GMT +2. The time now is 11:54.

- Copyright 2026 4Tuning