Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Masini de serie

Reply
 
Thread Tools
Old 06-06-07, 20:18   #16
papucoiu

Stage 3
 
papucoiu's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 86
Default Re: Skoda shows off Octavia Scout

Are cineva vre-o idee cand va aparea pe piata acest model?
Ca pe saitul oficial nu zice nimik de genu asta
papucoiu is offline   Reply With Quote
Old 07-06-07, 14:17   #17
Mastermindutz

Stage 3
 
Mastermindutz's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 106
Default Re: Skoda shows off Octavia Scout

pai in marea britanie a aparut deja de ceva timp...a se vedea pe briskoda........la noi este estimat sa vina prin toamna...si eu zic ca e super mashina..eu unu am skoda octavia combi cu pachet de drumuri grele si daca te uiti la ea chiar care aliura de mashina offroad...dar ce sa mai zici cand o vezi cu jentile alea pe 17 cu design super mijto si cu acele bandouri mijto..preturile intradevar vor bate undeva la 19-20k fara tva..eu zic ca e o mashina super si va avea destul d mult succes mai ales la noi in romania unde sunt cautate suv-urile ieftine..din cate am inteles dp briskoda p'acolo mashina va veni in dotare cu faimosul quattro dp audi dar sub numele de 4x4
__________________
2.2 Turbo (ex)
Sk. Octava II 1.8 T
Fiat Bravo 1.4 16V

Viteza este cel mai mare duşman al omului! Dar să nu uităm că cel care fuge din faţa duşmanului e un laş!
Mastermindutz is offline   Reply With Quote
Old 07-06-07, 17:20   #18
papucoiu

Stage 3
 
papucoiu's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 86
Default Re: Skoda shows off Octavia Scout

mersi pt informatie....ma bucur sa aud ca va fi prezent si in romania in curand ca tocmai ar urma achizitionarea unei masini de familie si ar fi o alternativa foarte atractiva.....
papucoiu is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -