Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Brasov > Zona comerciala Brasov - Bazar - Servicii - Talcioc

Reply
 
Thread Tools
Old 30-04-14, 08:29   #31
skan

Stage 3
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 122
Default Re: Feedback comercial

NU RECOMAND BOSCH CAR SERVIVE DE PE BABA NOVAC.
Am fost chiar ieri la ei sa-mi fac schimbul de ulei. Ei au spus ca au schimbul gratuit si chiar mecanicul mi-a facut programare pentru ora 5. La 5 masina era in curte la ei ca sa constate ca filtrul comandat nu are nici o treaba cu cel de pe masina (era mai mare). Au sunat la Criters care au spus ca au filtrul pe stoc dar ca nu vin pentru atata pana la service. Am vorbit cu cineva care s-a dus si a luat filtrul si a venit cu el la service. "Mecanicul" de acolo care avea o atitudine de zici ca era service-ul lui a inceput sa urle la mine ca" hai ba vine o data filtrul ala?". Filtru pe care ei l-au comandat gresit. In fine, a venit filtrul si il vad pe idiot sub masina, cu cheia pe filtrul si il intreb: te-ai uitat in plasa cu piese ca sa vezi ca este si un tratament de motor? Bine-nteles ca reactia luia fost sa incepe sa tipe si sa-si bage... ca nu mai programeaza el nici o masina la ora 5. Programarea a facut-o chiar el, de altfel. I-am spus frumos ca nu este problema mea treaba asta, la care el imi raspunde: "ce vrei sa spui? Stii ca daca vreau pot sa-ti pun piese-n brate si sa-ti fac vant?" Au fost multe alte peripetii dar nu vreau sa va plictisesc cu detaliile. Ideea este ca nu o mai calc in veci la ei si nu recomand altora sa calce pe acolo.
O zi buna!
skan is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools


- Copyright 2024 4Tuning -