Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Bacau > Zona comerciala Bacau - Bazar - Servicii - Talcioc

Reply
 
Thread Tools
Old 01-06-13, 01:41   #1
CONGEL E 30

Stage 1
 
CONGEL E 30's Avatar
 
Join Date: May 2013
Posts: 11
Default CAUT persoana care face transport cu platforma bacau italia

dupa cum scrie in titlu caut persoana fizica eventual firma care se ocupa frecvent cu transport auto bacau italia si invers ,multumesc anticipat
CONGEL E 30 is offline   Reply With Quote
Old 03-06-13, 08:44   #2
nicu201

Stage 1
 
Join Date: Feb 2013
Posts: 12
Default Re: CAUT persoana care face transport cu platforma bacau italia

Salut,daca mai este valabil anuntul,iti pot duce eu masina in italia,la pretul de 550euro(pret fix).Daca te intereseaza oferta mea suna-ma la tel.0760736364.Nicu(Craiova).
nicu201 is offline   Reply With Quote
Old 11-06-13, 10:05   #3
don_eduardo37
Oltcit Driver

Stage 5
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 592
Member of:
[Oltcit]
Default Re: CAUT persoana care face transport cu platforma bacau italia

E cineva in Galbeni, com.Nicolae Balcescu care face Italia cu niste sprinter-uri. Parca aveau si platforma auto . Cel mai bine mergi si intrebi ori la bar-ul Diana, e fix unde intorc autobuzele in sat, ori langa magazinul nou, acolo stau cei care fac transport. Imi scapa numele lor de familie ca sa-ti spun de cine sa intrebi, dar daca intrebi pe careva cine din sat are microbuze si face curse pe italia, imediat dai de ei. Daca mergi incolo, la balcescu stau radarele deseori.
Satul il gasesti relativ usor, iesi din bacau spre adjud, imediat dupa nicolae balcescu la iesirea din comuna e un peco tracorom, acum dezafectat, acolo e o strada la stanga ce ajunge in sat, la lacul de acolo si trece spre gioseni. Ei, o iei pe strada respectiva, treci calea ferata, intri in sat, fix unde e dispensarul si barul Diana e centrul satului, mai merg vreo 100 de metri de acolo si faci stanga imediat pe un drum neasfaltat. acolo mai mergi 50 de metri maxim, pe stanga ai un rand de salcii si in dreapta 2 case si se vede si magazinul nou, ei, fix inainte de magazin, e una din casele alea terminate, s-ar putea sa gasesti pe careva acasa, daca nu-s, intreaba la magazin daca au numarul lor dar poate ai noroc sa gasesti pe careva din cei ce fac curse sa te lamureasca, eu parca tin minte ca anul trecut am vazut o platforma auto trasa langa microbuze acolo pe iarba din fata casei peste drum.
Ai trasat pe harta locatia, gasesti tu restul cum ajungi acolo pe google map daca nu ai gasit
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Clipboard02.jpg
Views:	46
Size:	411.2 KB
ID:	2795380  
__________________
23UNU'. 23ALTU'
Pentru alte optiuni apasati tasta 2
Ford Fiesta mk6 1.4 16v 80hP 2003 https://forum.4tuning.ro/121-masina-m...6-1-4-16v.html
don_eduardo37 is offline   Reply With Quote
Old 11-06-13, 11:52   #4
nicu201

Stage 1
 
Join Date: Feb 2013
Posts: 12
Angry Re: CAUT persoana care face transport cu platforma bacau italia

Salut,iti gasisem o oportunutate,la 350euro,ti-am trimis mesaj cu "suna-ma",te-am si sunat,dar nu mi-ai raspuns in nici un fel.
nicu201 is offline   Reply With Quote
Old 04-07-13, 21:42   #5
CONGEL E 30

Stage 1
 
CONGEL E 30's Avatar
 
Join Date: May 2013
Posts: 11
Default Re: CAUT persoana care face transport cu platforma bacau italia

salut ,nu stiu ce sa zic cu mesajul su suna ma,l ai trimis pe nr de italia? ziceai ca intre 1 si 9 ai cursa spre italia m ar interesa cam cand ca sa stiu cum ma organizez pt mine ar fi ok sa ajunga masina in italia nu luni acum cealalta ,multumesc anticipat (m a tinut incurcat o persoana din roman cu un pret pe care nu l am putut refuza apoi m a sunat sa mi zica ca numai are ce sa aduca innapoi din milano si daca e sa gasesc altceva)
CONGEL E 30 is offline   Reply With Quote
Old 13-08-13, 16:39   #6
bogdanticuoffice

Stock
 
Join Date: Aug 2013
Posts: 2
Default Re: CAUT persoana care face transport cu platforma bacau italia

Quote:
Originally Posted by CONGEL E 30 View Post
salut ,nu stiu ce sa zic cu mesajul su suna ma,l ai trimis pe nr de italia? ziceai ca intre 1 si 9 ai cursa spre italia m ar interesa cam cand ca sa stiu cum ma organizez pt mine ar fi ok sa ajunga masina in italia nu luni acum cealalta ,multumesc anticipat (m a tinut incurcat o persoana din roman cu un pret pe care nu l am putut refuza apoi m a sunat sa mi zica ca numai are ce sa aduca innapoi din milano si daca e sa gasesc altceva)

sunt din targu neamt plec saptamanal spre italia am sprinter lung si platforma daca mai auzi ceva uite nr meu 0752188295
bogdanticuoffice is offline   Reply With Quote
Old 13-08-13, 21:56   #7
CONGEL E 30

Stage 1
 
CONGEL E 30's Avatar
 
Join Date: May 2013
Posts: 11
Default Re: CAUT persoana care face transport cu platforma bacau italia

Quote:
Originally Posted by bogdanticuoffice View Post
sunt din targu neamt plec saptamanal spre italia am sprinter lung si platforma daca mai auzi ceva uite nr meu 0752188295
MULTUMESC,maine sau poimaine te contactez sa vad ce fac ca vroiam so vand
CONGEL E 30 is offline   Reply With Quote
Old 14-08-13, 17:02   #8
bogdanticuoffice

Stock
 
Join Date: Aug 2013
Posts: 2
Default Re: CAUT persoana care face transport cu platforma bacau italia

Quote:
Originally Posted by CONGEL E 30 View Post
MULTUMESC,maine sau poimaine te contactez sa vad ce fac ca vroiam so vand
eu maine dimineata plec spre italia,ma intorc duminica ma poti suna oricum am roaming ul activ.
bogdanticuoffice is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -