Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Oradea > Zona comerciala Oradea - Bazar - Servicii - Talcioc

Reply
 
Thread Tools
Old 11-08-07, 03:55   #436
BH09SSS

Stage 5
 
BH09SSS's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 303
Default Re: SOUND IDENTITY HI-FI CENTER DISCUTII PARERI SFATURI PRODUSE

Quote:
Originally Posted by SoundIdentity View Post
da io nu am manopera de schimbat difuzoare la 120 ron!!!!de aia ma stresez
dar chiar daca ai avea la 130ron, tot nu ar trebui sa te stresezi pt ca numai tu stii ce faci sa fie calitate. Degeaba ii explici la un fraier care a primit bani de la mama si de la tata sa isi cumpere masina, iar acum plange ca vrea si boxe, dar nu are bani.
BH09SSS is offline   Reply With Quote
Old 11-08-07, 07:57   #437
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: SOUND IDENTITY HI-FI CENTER DISCUTII PARERI SFATURI PRODUSE

Quote:
Originally Posted by BH09SSS View Post
dar chiar daca ai avea la 130ron, tot nu ar trebui sa te stresezi pt ca numai tu stii ce faci sa fie calitate. Degeaba ii explici la un fraier care a primit bani de la mama si de la tata sa isi cumpere masina, iar acum plange ca vrea si boxe, dar nu are bani.
bine zici...p...a mea are golf 4 si 2 bani in buzunar??? daca mai vrea cineva ceva de bani ieftini sa mearga la electrician sa ii puna boxe ...doar un sfat:un electrician nu e echivalent a unui instalator car audio si io daca lucrez dupa altu taxez mai urat logic nu?ca omu tot bine vrea sa iasa ...dar cine cauta ieftinituri o mai si pateste ...sa nu insir io aici catzi si cate fac dupa alti.....hohohohoooooooo... bafta baietii!!!

am reduceri faine promotii la basuri amplifuri ca acu le e sezonu
__________________

AUTO HI-FI&TUNING CENTER STR.ADY ENDRE NR 45/A VANZARI REPARATII DECODARI SI INSTALARI AUDIO VIDEO
PERSONALIZAM INSTALATII AUDIO CONSTRUIM MASINI DE EXPOZITII SI CONCURSURI LA STANDARDE COMPETENTE
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 02-09-07, 20:51   #438
koozika
Daewoo Driver

Stage 3
 
koozika's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 126
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: SOUND IDENTITY HI-FI CENTER DISCUTII PARERI SFATURI PRODUSE

salut .....as avea o intrebare:P...cam ce suma ar trebuie sa se poate baga ceva sistem care sa contina un subwoofer.....sa aiba si putin bas...nu sa sune amu alarmele la masini doar sa fie placut (nu ma pricep la astea dar un priete are un sub de 250w rms care zic ca mere) deci cam cat ar costa toate (H.U.,amplif,manopera cv set de boxe medii.....
koozika is offline   Reply With Quote
Old 02-09-07, 22:07   #439
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: SOUND IDENTITY HI-FI CENTER DISCUTII PARERI SFATURI PRODUSE

Quote:
Originally Posted by koozika View Post
salut .....as avea o intrebare:P...cam ce suma ar trebuie sa se poate baga ceva sistem care sa contina un subwoofer.....sa aiba si putin bas...nu sa sune amu alarmele la masini doar sa fie placut (nu ma pricep la astea dar un priete are un sub de 250w rms care zic ca mere) deci cam cat ar costa toate (H.U.,amplif,manopera cv set de boxe medii.....
hai sa nu le discutam scriptic vad ca esti oradean hai pana la magazin si le vezi si asculti fizic e cel mai corect ca sa si fii convins
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 02-09-07, 22:09   #440
koozika
Daewoo Driver

Stage 3
 
koozika's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 126
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: SOUND IDENTITY HI-FI CENTER DISCUTII PARERI SFATURI PRODUSE

ii o idee buna:Pcred ca trec intro zi pe la tine...te tudsz magyarul is igaz?
koozika is offline   Reply With Quote
Old 03-09-07, 11:03   #441
BH09SSS

Stage 5
 
BH09SSS's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 303
Default Re: SOUND IDENTITY HI-FI CENTER DISCUTII PARERI SFATURI PRODUSE

Si io, si io tre sa merg p-acolo numai nu stiu cand o sa am timp... si bani cat mai muulti :P )
BH09SSS is offline   Reply With Quote
Old 03-09-07, 22:30   #442
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: SOUND IDENTITY HI-FI CENTER DISCUTII PARERI SFATURI PRODUSE

veniti maaa ca am preturi bune dar va iau toti bani ce aveti la voi decii se merita
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 04-09-07, 10:14   #443
BH09SSS

Stage 5
 
BH09SSS's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 303
Default Re: SOUND IDENTITY HI-FI CENTER DISCUTII PARERI SFATURI PRODUSE

)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))
BH09SSS is offline   Reply With Quote
Old 19-09-07, 00:27   #444
serifu_gun

Stage 2
 
serifu_gun's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 37
Default Re: SOUND IDENTITY HI-FI CENTER DISCUTII PARERI SFATURI PRODUSE

salut.am citit pe aici prin forum si vad ca aveti habar de ce inseamna muzica.eu am o intrebare mai urata:alternatorul.am o honda civic coupe 93 alternatorul ei standard este de 70A,am renuntat la compresorul clima si am montat un alternator de bmw 150A,dar problema e ca trebuire mai mult,cu toate ca pe cel original de honda este montat pe masine.ce imi recomandati?
serifu_gun is offline   Reply With Quote
Old 26-09-07, 17:35   #445
Ciky

Stage 5
 
Ciky's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 833
Member of:
[DACIA]
Default Re: SOUND IDENTITY HI-FI CENTER DISCUTII PARERI SFATURI PRODUSE

2 baterii kinetik
Ciky is offline   Reply With Quote
Old 17-01-08, 20:11   #446
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: SOUND IDENTITY HI-FI CENTER DISCUTII PARERI SFATURI PRODUSE

Quote:
Originally Posted by serifu_gun View Post
salut.am citit pe aici prin forum si vad ca aveti habar de ce inseamna muzica.eu am o intrebare mai urata:alternatorul.am o honda civic coupe 93 alternatorul ei standard este de 70A,am renuntat la compresorul clima si am montat un alternator de bmw 150A,dar problema e ca trebuire mai mult,cu toate ca pe cel original de honda este montat pe masine.ce imi recomandati?
daca mai intri aici as fi curios pentru ce anume iti tre mai mare de 150 a?ce instalatie ai de gand sa proiectezi?
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 26-04-08, 17:02   #447
dani_p

Stage 2
 
dani_p's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 55
Default Re: SOUND IDENTITY HI-FI CENTER DISCUTII PARERI SFATURI PRODUSE

salut imi poti zice si mie ce mi`ai putea oferi pt un opel bertone cabrio din `02(dif schimbate in usi si ceva bas in spate)...am ceva cabluri pt bas trase in spate... si in cati bani...mersi
dani_p is offline   Reply With Quote
Old 02-05-08, 07:49   #448
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: SOUND IDENTITY HI-FI CENTER DISCUTII PARERI SFATURI PRODUSE

Quote:
Originally Posted by dani_p View Post
salut imi poti zice si mie ce mi`ai putea oferi pt un opel bertone cabrio din `02(dif schimbate in usi si ceva bas in spate)...am ceva cabluri pt bas trase in spate... si in cati bani...mersi
scurt si la subiect:
1-daca vrei componente ceea ce inseamna ''babeste'' dif jos si tweter sus schimbat cel mai lezna model 220 ron ...ceva ce e mult ok de pe un cd player daca nu vrei sa le amplifici am un kit la 325 ron foarte placut
2-daca vrei un dif acolo jos care sa aiba si tweteru in el adica dif normal coaxial am de la 135 ron si din 20 in 20 de ron in sus
3-;a ceea ce inseamna bas si amplif voi avea ceva de la 600-650 ron in sus dar ceva ce merita nu blaupunkt ,mnc,sal sau asemenea produse care pentru mine nu da dovada a unui produs ce se p[oate num i car audio....eu propun ground zero,mtx,directed extreme,kikker,alpine

ar trebui sa iti faci un mic timp sa vii la mine la mag si sa vorbim live ... ok?e mai usor pui si tu mana mai asculti una alta
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 02-05-08, 19:55   #449
dani_p

Stage 2
 
dani_p's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 55
Default Re: SOUND IDENTITY HI-FI CENTER DISCUTII PARERI SFATURI PRODUSE

da asa ar fi cel mai bine insa momentan nu sunt in tara si de accea am scris pe forum...am sa trec pe la tine in iulie sper sa nu fii in vacanta
dani_p is offline   Reply With Quote
Old 06-08-08, 21:58   #450
RoboCoop

Stage 4
 
RoboCoop's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 283
Member of:
[RENAULT]
Default Re: SOUND IDENTITY HI-FI CENTER DISCUTII PARERI SFATURI PRODUSE

as vrea un sfat despre ce sistem audio sa imi pun pe megane 2 din 2003 cu sistem audio cabasse auditorium tronic cu magazia de cd in plansa de bord ,vreau sa mi se pastreze comenzile pe volan si afisajul
RoboCoop is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -