arata intr-un mare fel....bafta in continuare cu frantuzoaica si respect celor din CSR face-ti minuni mai oamenilor
scz ptr post dublu dar mi-a facut fitze netu asta X(...rog un moderator sa stearga primul post sau sa le uneasca
Multumim ruffy facem si noi ce putem :P ....in continuare am vopsit jantele negru lucios cu buza polishata ... ceva poze ( haionul mai trebuie rectificat pe ici colo si merge la vopsit ).....apoi urmeaza bara spate
Multumim ruffy facem si noi ce putem :P ....in continuare am vopsit jantele negru lucios cu buza polishata ... ceva poze ( haionul mai trebuie rectificat pe ici colo si merge la vopsit ).....apoi urmeaza bara spate