Go Back   Forum 4Tuning > Curse > LifeStyle & (I)legale & intalniri

LifeStyle & (I)legale & intalniri top speed, cerculete, fum, semafoare, stradute dosnice, parcari, vise - viata de noapte

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 27-03-04, 20:00   #511
mad_oviddiu

Stage 4
 
mad_oviddiu's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 194
Default

am o idee.......... daca nu e buna va rog sa nu-mi sariti in cap !!!!!

eu ma gandeam ca, pt a fi siguri ca ne intalinm intr-un loc in care nu vin gaborii \"pt ca asa au aflat pe forum\" sa vorbim cu adminii forumului si sa incercam sa cream un topic parolat ( topic in care sa postam tot ceea ce tine de intalinre ora, loc etc) ..... si parola sa o primeasca toti utilizatorii seriosi si eventual cei ce se dovedesc a fi seriosi prin PM...


ce ziceti ..............????
mad_oviddiu is offline  
Old 27-03-04, 22:49   #512
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,665
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default

Prea rea nu e ideea, dar nici prea realizabila... Ar trebui sa schimbam parola zilnic, ca este imposibil sa nu se afle.

Stai tu calm, ca stiu eu ce inseamna persoane serioase...
Hondarul is offline  
Old 27-03-04, 23:20   #513
tekno

Stage 5
 
tekno's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of:
[Old School Cars]
Default

eventual sa dea acces doar la anumite IP-uri...
tekno is offline  
Old 27-03-04, 23:40   #514
mad_oviddiu

Stage 4
 
mad_oviddiu's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 194
Default

Quote:
Originally Posted by \"Hondarul\"
Prea rea nu e ideea, dar nici prea realizabila... Ar trebui sa schimbam parola zilnic, ca este imposibil sa nu se afle.

Stai tu calm, ca stiu eu ce inseamna persoane serioase...


cum o dai tot nu e bine.......... si daca dam pe PM doar la \"cei de incredere\" se afla...................

atunci dati si voi niste idei ............... oricum nu pre se poate face in asa fel incat sa nu \"rasufle\" deloc dar oricum.......... cat de putin acolo...
cat despre persoanele serioase.......... ce sa zic?! sunt si nu prea pe aici pe forum



hai sa incercam altceva.............

de acum in colo , in fiecare seara cand facem curse si nu numai, sa dea cineva telefon de la public la politie si sa dea alarma de curse falsa..... adica noi facem cursa pe DN1 si dam alarma ca e cursa in berceni......
si sa-i exarsperam pe fraieri cu cate 5-6 telefoane pe seara in care zicem locatii diferite (in nici un caz cea reala)...................pana se satura de telefoane........si atunci poate nu o sa mai puna botu la orice baba nebuna..........
da asta presupune cate 3-4 telefoane pe seara de luni pana duminica.....

s-ar putea sa reusim sa ii ametim
mad_oviddiu is offline  
Old 28-03-04, 09:31   #515
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,665
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default

Mad Ovidiu, noi ne cunoastem ???? O spun cu mare respect, adica daca ne-am vazut la curse, sau daca ai venit... Sa vezi cum sta treaba cu militzia... Nu e chiar asa usor, sa vezi...

Ci vediamo domenica in H...
Hondarul is offline  
Old 28-03-04, 19:04   #516
viviesp

Stage 5
 
viviesp's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,442
Member of:
[4 Speed Squad]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Fiti voi siguri ca cei care au alte interese decat cele comune cu ale noastre, nu stau ei sa se intereseze atata in stanga si dreapta cum sa ajunga in H sa se intalneasca cu noi.
STIU SIGUR UNDE TREBUIE SA AJUNGA... SI CAND !!!!
Parerea mea e ca cei care s-au interesat pana acum pe forum sunt oameni cinstiti !
viviesp is offline  
Old 28-03-04, 19:18   #517
tekno

Stage 5
 
tekno's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of:
[Old School Cars]
Default

da' mah...
da orice strain poate veni, shi sa intrebe ce shi unde... de unde shti ca e om cinstit?
tekno is offline  
Old 28-03-04, 19:22   #518
MC Mate

Stage 5
 
MC Mate's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 3,358
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Nissan]
Default

Poate stiti sau poate nu stiti,exista cineva din politie care monitorizeaza acest forum zi si noapte (dati-mi un semn si o sa facem o cheta sa va trimitem un o punga de cafea) ,cand se face ceva nu se va anunta pe forum,se va anunta pe forum unde ne intalnim sa stam de vb.Plecarile se aranjeaza acolo.O parte din noi stim ca exista masina de filaj in H si uni stim si care e.Asa ca cei care punem suflet in chestia asta si facem asta din paiune ne vedem acolo.
P.S. cand aveti o idee buna nu o exprimati pe forum veniti si exprimati-o la fata locului.
MC Mate is offline  
Old 28-03-04, 20:54   #519
mad_oviddiu

Stage 4
 
mad_oviddiu's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 194
Default

hondare........ nu ne cunoastem personal, in schimb eu te stiu pe tine din vedere de la curse...... am mai venit cu indianu...
repect!!
mad_oviddiu is offline  
Old 28-03-04, 21:05   #520
BogdanCMS
Guest
 
Posts: n/a
Default

Sorry vineri am shters putina cam brusc.Sper ca nu v-atzi suparat pe mine.Chestia e ca acu' ceva timp mi-au facut shi mie dosar,dar asta n-ar fi fost nimic daca nu ar fi aflat taica-miu de la o cunostinta din politie de miscarea mea si a iesit nasol.Vin la intalniri,vin la legale,dar la ilegale nu ma mai duc.
PT CEI DIN POLITIE CARE NE URMARESC FORUMUL:
IN LOC SA PIERDETZI TIMPUL SA VA CHELTUITZI FONDURILE SI ASHA DE *** PE NISHTE BIETZI PASIONATZI MAI BINE ATZI PUNE MANA SA DATZI IAMA IN DROGATZI,VIOLATORI,CRIMINALI,BISHNITZARI SI ALTE PERSOANE CU ADEVARAT CRIMINALI.AAA,DA' STAI PUTZIN...AIA VA DAU SPAGA SA-I LASATZI IN PACE,NOI NU...MDA...PAI CU CAT TRE' SA COTIZAM,IA BAGATZI SHI VOI O SUMA!STATZI SI FRECATZI MENTA DEGEABA PRIN H IN LOC SA-I BAGATZI LA RACOARE PE AIA CARE SPARG APARTAMENTE SI MASHINI NOAPTE DE NOAPTE.CRED CA DACA AR FI SA SE FACA O RAZIE S-AR GASI LUCRURI FURATE IN APARTAMENTELE POLITZAILOR OFERITE DE HOTZI DREPT SPAGA SI CASETOFOANE FURATE PE MASINILE LOR.MA MIR CA ACEST SPECIMEN DE OAMENI A CAROR CULTURA RIVALIZEAZA IN LIPSA CU ACEEA A UNUI URANGUTAN STIE SA FOLOSEASCA CHESTIA AIA MARE SI ALBA CU TASTATURA LEGATA DE EA.STOP RUBBING MINT,GO DO SOME REAL WORK!(pt domnu agent supervizator care a incurcat engleza cu rusa sa stii ca nu te-am injurat de mama!)
Idee:un forum special in care trebuie sa te inregistrezi separat,pt logare sa ti se ceara un cod care va fi distribuit prin mail,codul sa se schimbe in fiecare saptamana,sa se faca o lista cu adrese de mail la fatza locului vineri in H numai cu persoanele care vor fi stiute ca de incredere.Spre ex,daca nu credetzi ca eu sunt de incredere,ma putetzi exclude fara sa ma supar.Pe forum se pot stabili locurile de intalnire,de liniutze,samd.
Doar o idee personala!
Numai bine!
 
Old 28-03-04, 23:14   #521
tekno

Stage 5
 
tekno's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of:
[Old School Cars]
Default

bogdan... nush ce sa zic... nu e prea bine ca se povesteshte pe net lcoul in care se desfashoara cursele... cel ami bine ar fi sa se stabileasca prin telefon... ori sa va intalnitzi undeva ziua... fara mult tam-tam shi sa va hotaratzi ce facetzi...
peace... shi bafta!

PS
a dat garda peste voi vineri?
__________________
tekno is offline  
Old 31-03-04, 10:30   #522
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

ne-au anuntat doi gardieni de acolo ca cica vine garda , :P si am mers sa stam pe bancute in parc a fost super misto , era o dacie acolo care tot dadea rateuri cred ca a dat vreo 30 cat am stat eu pe acolo la revelion ala nu mai trebuie sa isi ia pocnitori , mda... raspunsul e .. nu nu a venit garda cel putin cat am stat eu pana pe la 11 nu a venit garda
__________________
EvLSant0S is offline  
Old 31-03-04, 13:44   #523
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,665
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default

Tu care erai mai EvilSantos ????
Hondarul is offline  
Old 31-03-04, 20:46   #524
aicad

Stage 5
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 719
Member of:
[REDACTOR 4TUNING]
Default

da ce treaba are garda cu noi in parcare ?
s-a intamplat ceva ? vreau sa stiu si eu.
aicad is offline  
Old 31-03-04, 21:10   #525
gion

Stage 2
 
gion's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 28
Default

Totusi cum putem face ca sa afle lumea cand se mere,la ce ora??Miercurea mai vine lumea,sau doar in uikend?
gion is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -