Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > 4TuningDAY Revenge Oradea

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 06-06-06, 20:45   #256
D O G

Stage 4
 
D O G's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 206
Member of:
[Midnight Racers]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: 4TuningDAY REVENGE

Quote:
Originally Posted by D O G
"DUSMANII MOR CA NE DESCURCAM MAI BINE...."
A, era sa uit... NO OFFENCE.... akimoto - peace never fear!
D O G is offline  
Old 06-06-06, 21:13   #257
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re: 4TuningDAY REVENGE

DOG-ule ... RESPECT ! Ai ramas acelasi ... singurul de care nu mi-a parut rau ca m-a invins pe pista si singurul caruia i-a parut rau cand am avut eu probleme desi el castiga . Inca o data - RESPECT.

Akimoto ... se pare ca tu esti cel care o smotoceste. Speedster stock are 199.4 cai . Cam cu un Lambo ar fi echitabil dupa parerea ta ?! Se da la D ca acolo ii e locul (talon) , se da la E daca bate la D. Se da la F cu NX activ . Gogule , probleme mah ? Problema nu este la ce grupa se da ... problema voastra este ca le castiga . Tu probabil nu te dai pt cupe ci pt a te face de ras . E FIX problema ta .
__________________

RENAULT Clio RS 197

SMART ROADSTER

AUDI A3 SPORTBACK
Lucian is offline  
Old 06-06-06, 22:04   #258
glaw

Stage 2
 
glaw's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 43
Default Re: 4TuningDAY REVENGE

Akimoto, toti stim ca ai o masina extraordinara si frumoasa si merge bine, dar chiar trebuie de fiecare data sa faci show cand iti gasesti nasul? Si faza de la Cluj cu contestatiile interminabile... mai accepta si tu ca sunt si masini care te pot invinge. Repet, tot respectul pentru masina ta, dar nu poti lua tot.
glaw is offline  
Old 07-06-06, 00:57   #259
mutzu

Stage 5
 
mutzu's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 2,242
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: 4TuningDAY REVENGE

Quote:
Originally Posted by DaBotta
AKIMOTO tot nu mi-ai zis ce masinuta ai
Expresul de Tokyo
mutzu is offline  
Old 07-06-06, 10:55   #260
Piry
TIME SQUAD Member

Stage 5
 
Piry's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 3,105
Member of:
[TIME SQUAD]
Default Re: 4TuningDAY REVENGE

Quote:
Originally Posted by glaw
Akimoto, toti stim ca ai o masina extraordinara si frumoasa si merge bine, dar chiar trebuie de fiecare data sa faci show cand iti gasesti nasul? Si faza de la Cluj cu contestatiile interminabile... mai accepta si tu ca sunt si masini care te pot invinge. Repet, tot respectul pentru masina ta, dar nu poti lua tot.
========== nu te mai baga ca nu-l cunosti pe omu asta, nu e asa cum zici si cum crezi. te rog frumos.....cand nu stii nu vorbii.

pe scurt, depune si tu efort pe care il depun majoritatea care au investitii in masina si sa vezi dupa aia cum ii sa pierzi o cursa care nu-i corecta sa vad ce senzatii o sa ai atunci.

in rest eu ca si SPECTATOR mi-a placut 4tuning DAY, masini multe femei putine vreme naspa.

ps: avertisment- vb frumos te rog Piry !!!!

Last edited by Hondarul; 07-06-06 at 12:33.
Piry is offline  
Old 07-06-06, 14:30   #261
Ciky

Stage 5
 
Ciky's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 833
Member of:
[DACIA]
Default Re: 4TuningDAY REVENGE

io zic ca akimoto a mers beton,mashina lui este superrrrr,iar tu lucian de ce n-ai venit sa ne aratzi ce potzi?speedsteru' a trisat shi cu asta basta!!!!!!!!!!!!
__________________
Beat me if you can!!!!!!!!!
Ciky is offline  
Old 07-06-06, 14:36   #262
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re: 4TuningDAY REVENGE

Speedsteru' a demonstrat, in nenumarate randuri, ca zboara! La Craiova, la Bucuresti, la Constanta; nu mai are nimic de demonstrat, pentru ca cine l-a vazut in actiune, stie ce poate, si asta FARA NOS!
__________________
DelSol D13Z6
Gabi is offline  
Old 07-06-06, 14:41   #263
Ciky

Stage 5
 
Ciky's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 833
Member of:
[DACIA]
Default Re: 4TuningDAY REVENGE

Quote:
Originally Posted by Gabi
Speedsteru' a demonstrat, in nenumarate randuri, ca zboara! La Craiova, la Bucuresti, la Constanta; nu mai are nimic de demonstrat, pentru ca cine l-a vazut in actiune, stie ce poate, si asta FARA NOS!
no bine,voi l-atzi vazut de mai multe ori live decat mine,poate ai dreptate,nu shtiu!de fugit fuge super bine,ce-i drept!
Ciky is offline  
Old 07-06-06, 14:52   #264
smoKey

Stock
 
smoKey's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 6
Default Re: 4TuningDAY REVENGE

ASTEPT POZEE!!!cand puneti poze??? am fost akolo, a fost foarte frumos, pakat cu vremea
smoKey is offline  
Old 07-06-06, 14:53   #265
zetemte

Presedinte Insomnia Racing

Stage 5
 
zetemte's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 1,332
Member of:
[Moderators]
[Insomnia]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: 4TuningDAY REVENGE

Poate intro un sfersit o sa vada lumea ca regulamentul ESTE GRESIT! Cum poate sa fie masina cu TURBO si RWD si NITRO in acelasi grupa cu N/A si FWD?
zetemte is offline  
Old 07-06-06, 14:57   #266
ZoliaT
Administrator

Stage 5
 
ZoliaT's Avatar
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 3,316
Member of:
[Observator 4tuning]
[REDACTOR 4TUNING]
[PARTICIPANT CURSE]
[Echipa de sprijin]
Default Re: 4TuningDAY REVENGE

Quote:
Originally Posted by smoKey
ASTEPT POZEE!!!cand puneti poze??? am fost akolo, a fost foarte frumos, pakat cu vremea
poze,filme ... tot ce vrei

https://forum.4tuning.ro/196-4tuningday-revenge-oradea/18539-poze-and-filme.html
ZoliaT is offline  
Old 07-06-06, 18:20   #267
akimoto

Stage 5
 
akimoto's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 1,515
Member of:
[Moderators]
[RR]
Default Re: 4TuningDAY REVENGE

Quote:
Originally Posted by zetemte
Poate intro un sfersit o sa vada lumea ca regulamentul ESTE GRESIT! Cum poate sa fie masina cu TURBO si RWD si NITRO in acelasi grupa cu N/A si FWD?
in sfarsit un om care stie ce vorbeste !!
de restu' m-am lamurit...nici macar nu merita sa-mi pierd vremea sa dau reply-uri
numa' bine
akimoto is offline  
Old 07-06-06, 19:40   #268
Dj_Sotty

Stage 4
 
Dj_Sotty's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 235
Default Re: 4TuningDAY REVENGE

deci cine n`are NITRO sa`si puna!!! sa nu mai fie dezavantaje pe viitor!!!
Dj_Sotty is offline  
Old 07-06-06, 19:48   #269
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re: 4TuningDAY REVENGE

Hai sa le dam in cap celor care indraznesc sa modifice motoarele . Zetemte .... acea RWD cu turbo si NOS ce avea la baza 200 cai s-a dat in grupa cu un 4WD cu turbo fara NOS ce are la baza 300 cai. Ce nu este echitabil ? Sau tocmai tu care ai NOS pe masina nu stii cat poti castiga din asta ?

Ciky tu al cui esti ? Cum iti permiti sa acuzi pe cineva ca a trisat ? Eu nu am venit pt ca nu e gata masina . Chiar te interesa ? Cate participari ai la legale ?
Lucian is offline  
Old 07-06-06, 22:07   #270
zetemte

Presedinte Insomnia Racing

Stage 5
 
zetemte's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 1,332
Member of:
[Moderators]
[Insomnia]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: 4TuningDAY REVENGE

Da, pentru masina cu TURBO si RWD, un concurent cu 4x4 si TURBO este mai normal decit pentru FWD si N/A ... Pentru mine si pentru majoraritatea Europei asta este LOGIC!
Uitati-va la King of Europe! In alte tarii! Daca ii aratam regulamentul nostru o sa rada ...

Zic chiestia asta in general ... nu are legatura cu ce vorbiti voi, adica akimoto, tu etc ... Eu zic asta ca paranteza ... si zic de 3 ani, de cind am fost la prima cursa in Romania ...
zetemte is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -