Quote:
Originally Posted by juana_man
PS.toata lumea stie sa organizeze legale si tuning show-uri dar nu am auzit si vazut niciodata o campanie anti accidente.
STOP TERIBILISMU, VIATA ARE PRIORITATE
|
Sall ... itzi spun si eu o chestie ... A fost organizat de catre Eagle Bikers o campanie sa ne respectam in trafic : ideea a fost sa nu mai fie atatea accidente ... cu 2 sau cu 4 rotzi , multe ori viteza alte ori neatentzia dar si alcoolul .... dar dupa ce se intamla un accident moare un om ... mai condteaza cauza? conteaza ca a murit cineva ...
Multi dintre Satmareni sau sa vb in general "oamenii" nu au intzeles ce vroiam sa demonstram ... multi au fost revoltati ... acuma ce sa le faci

dejaba organizezi tot vor fi din astia care conduc cu mana si nu cu capul
si intradevar ar trebui organiza mai multe evenimente , concursuri de indemanare pt a te manifesta acolo in cadrul concursului ...si nu in trafic

asta este parerea mea