22-04-08, 21:56
|
#16
|
|
BMW Driver
  Stage 5
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,438
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [4Tuning International]
|
Re: Tragedie in Satu Mare
Quote:
Originally Posted by juana_man
nu stiu de ce vorbesti la plural????dc ne cataloghizezi si p noi?? ai vazut tu ca am facut NOI prostii???exact oamenii care merg la REAL sa se rupa in figuri is aia care din pacate nu mor ci ne omor pe noi,pe copii nostrii pe prieteni, cunostinte si asta din teribilism deoarece asa au fost invatati de acasa de parinti frustrati care in goana dupa bani nu au avut timp pentru educatia copiilor si asa zis" sai inchida gura" la copii le dau masini sub cur si devin mari raiseri in sens.greata si dispretu fata de acesti teribilisti ma face sa nu mai am cuvinte civilizate si prefer sa inchei aici cu comentarii despre ei.
PS.toata lumea stie sa organizeze legale si tuning show-uri dar nu am auzit si vazut niciodata o campanie anti accidente.
STOP TERIBILISMU, VIATA ARE PRIORITATE
|
Showul din Baia Mare se numeste '' Controleaza viteza , alege viata'' si exact campanie impotriva accidentelor este
|
|
|
30-06-08, 20:31
|
#17
|
|
No Limits racing team Member
 Stage 5
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,286
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [No Limits racing team]
|
Re: Tragedie in Satu Mare
https://www.youtube.com/watch?v=gipaOxPETm4
Dumnezeu sa-l odihneasca,ai plecat prea repede dintre noi,sper acolo unde esti sa-ti fie mai bine.....dormi in pace....nu-mi vine sa cred nici acuma....pacat..
__________________
|
|
|
30-06-08, 21:13
|
#18
|
Stage 3
Join Date: Sep 2007
Posts: 87
Member of: [No Limits racing team]
|
Re: Tragedie in Satu Mare
Quote:
Originally Posted by raul_rebelul2005
|
Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!
Raul, nu-l cunosc pe Dani dar are niste prieteni la mine in curte,venea vara si se distrau, parea baiat de treaba, linistit,.... nu stiu ce sa zic....
De fapt nici nu stiu exact ce s-a intamplat... poate imi poti explica?
|
|
|
30-06-08, 23:51
|
#19
|
|
No Limits racing team Member
 Stage 5
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,286
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [No Limits racing team]
|
Re: Tragedie in Satu Mare
Viteza ucide,asta s-a intamplat......a dat intr-un cap de pot la peste 140km.....
|
|
|
01-07-08, 01:34
|
#20
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2007
Posts: 410
Member of: [Opel]
|
Re: Tragedie in Satu Mare
Imi pare sincer rau pentru acest baiat, nu l-am cunoscut da din auzite a fost foarte de treaba si a fost foarte sociabil.
Dumnezeu sa il odihneasca in pace.
__________________
|
|
|
13-05-09, 22:05
|
#21
|
|
VW Driver
 Stage 5
Join Date: Apr 2007
Posts: 813
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [VW]
|
Re: Tragedie in Satu Mare
In aceste clipe de grea incercare, cuvintele sunt de prisos... Dumnezeu sa-i odihneasca sufletul in pace, iar ingerii sa-i fie mereu alaturi !
Sincere condoleantze familei Tamasan...
Un bun prieten Tamasan Marius s-a stins azi in urma unui accident grav in jurul orei 18:00.. pe str. Dariu pop conducand o motoreta (suzuki
tl1000s) a intrat in coliziune cu 2 masini....
Dumnezeu sa-l odihneasca in pace !
Szatmar.ro are niste poze... atasez si eu cateva...  (
Last edited by W35T; 14-05-09 at 07:05.
Reason: detaliu*
|
|
|
13-05-09, 23:03
|
#22
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2007
Posts: 410
Member of: [Opel]
|
Re: Tragedie in Satu Mare
Dumnezeu sa-i odihneasca sufletul in pace.
|
|
|
14-05-09, 08:12
|
#23
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,628
|
Re: Tragedie in Satu Mare
R.I.P. !
|
|
|
14-05-09, 10:30
|
#24
|
Stock
Join Date: May 2009
Posts: 2
|
Re: Tragedie in Satu Mare
Quote:
Originally Posted by Razvan_SM
Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!
Raul, nu-l cunosc pe Dani dar are niste prieteni la mine in curte,venea vara si se distrau, parea baiat de treaba, linistit,.... nu stiu ce sa zic....
De fapt nici nu stiu exact ce s-a intamplat... poate imi poti explica?
|
Vorbesti de Dany Alec?(eu sunt sora lui)
|
|
|
14-05-09, 10:43
|
#25
|
Stock
Join Date: May 2009
Posts: 2
|
Re: Tragedie in Satu Mare
  
Quote:
Originally Posted by W35T
In aceste clipe de grea incercare, cuvintele sunt de prisos... Dumnezeu sa-i odihneasca sufletul in pace, iar ingerii sa-i fie mereu alaturi !
Sincere condoleantze familei Tamasan...
Un bun prieten Tamasan Marius s-a stins azi in urma unui accident grav in jurul orei 18:00.. pe str. Dariu pop conducand o motoreta (suzuki
tl1000s) a intrat in coliziune cu 2 masini....
Dumnezeu sa-l odihneasca in pace !
Szatmar.ro are niste poze... atasez si eu cateva...  (
|
Dumnezeu sa il ierte si sa il odihneasca in pace.
Sincere condoliante familiei si sunt alaturi de ei in aceste clipe grele si in fata unui adevar greu de acceptat.
Cu doar cateva saptamani in urma in 26.03.2009 am pierdut si eu un frate (Dany Alec) in urma unui accident de motocicleta si stiu prin ce trece familia in acete momente tragice.
|
|
|
14-05-09, 14:02
|
#26
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2008
Posts: 3,411
Member of: [DACIA] [2 Roti]
|
Re: Tragedie in Satu Mare
R.I.P stiam motorul si auzisem ca era foarte violent, foarte agresiv ma refer la putere ... in fine, Dumnezeul sal odihneasca in pace
|
|
|
16-05-09, 16:39
|
#27
|
|
No Limits racing team Member
 Stage 5
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,286
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [No Limits racing team]
|
Re: Tragedie in Satu Mare
urat ce s-a intamplat,dumnezeu sa-l odihneasca......
|
|
|
19-05-09, 23:31
|
#28
|
Stage 3
Join Date: Nov 2008
Posts: 84
|
Re: Tragedie in Satu Mare
Quote:
Originally Posted by xyz_aivmt
  
Dumnezeu sa il ierte si sa il odihneasca in pace.
Sincere condoliante familiei si sunt alaturi de ei in aceste clipe grele si in fata unui adevar greu de acceptat.
Cu doar cateva saptamani in urma in 26.03.2009 am pierdut si eu un frate (Dany Alec) in urma unui accident de motocicleta si stiu prin ce trece familia in acete momente tragice.
|
Dani mi-o fost prieten, nu ne cunosteam de mult .. dar era un super baiat.. cand am auzit ca o cazut.. am crezut ca si-o fi rupt mana sau ceva.. si cand am ajuns la spital, am auzit ca e mult mai grav.
Dumnezeu sa-i odihneasca pe toti..
|
|
|
16-07-09, 12:48
|
#30
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,628
|
Re: Tragedie in Satu Mare
Quote:
Originally Posted by zeck
|
pe "soferi" din astia nu-i vezi concurand la o etapa de Rally Sprint unde sunt si adversari  .....
|
|
|
|
|