Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Satu Mare

Reply
 
Thread Tools
Old 07-04-07, 11:25   #151
attilaboot

Stage 4
 
attilaboot's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 288
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Cel mai bun vopsitor

Quote:
Originally Posted by crz_sm View Post
Cunosc multi vopsitori, am numere de telefon de la inca o gramada, dar inca nu am gasit ce vreau.

Car tuning (cultura modificarii masinii aftermarket) se refera si la vopsea. As vrea sa vad ceva interesant. Nu aerograf si desene. Doar o masina vopsita foarte bine.

Deci? Ma poate ajuta careva?
La noi in atelier se vopseste pot sa zic cel mai bine. Vopsele Max Mayer Aquamax. Si foarte important, avem si cabina de vopsit (Cuptor)
http://www.carpinter.uw.hu
Dupa sarbatori poti sa faci o vizita.......
attilaboot is offline   Reply With Quote
Old 07-04-07, 11:29   #152
attilaboot

Stage 4
 
attilaboot's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 288
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: firme de tuning & stuff din sm

la CRX se da reducere ptr vopsit

Last edited by juana_man; 13-04-07 at 09:09.
attilaboot is offline   Reply With Quote
Old 09-04-07, 20:23   #153
crz_sm

Stage 2
 
crz_sm's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 39
Exclamation Re: firme de tuning & stuff din sm

Quote:
Originally Posted by attilaboot View Post
Ai CRX ? Vauuu. Masina mea preferata.... ( la CRX se da reducere ptr vopsit)

PS:
E Inmatriculat?

Multumesc! La cat ajung cu vopsitul cu reducere? Si unde e atelierul?

PS: Voi veni intr-o seara cu Tessa la intalnire
crz_sm is offline   Reply With Quote
Old 09-04-07, 20:29   #154
attilaboot

Stage 4
 
attilaboot's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 288
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: firme de tuning & stuff din sm

In primul rind trebuie sa vad masina numai dupa acea pot sa zic un pret.
Atelieru e pe Drum. Careiului dupa hotel Dana cam 600M stinga. E un atelier mare albastru, Complex Philadelphia. Poti sa faci o vizita si chiar maine.
Re asteptam.
attilaboot is offline   Reply With Quote
Old 12-04-07, 21:27   #155
Byrons13

Stage 4
 
Byrons13's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 190
Default Re: firme de tuning & stuff din sm

@ attila, crz, oare vreti sa va faceti reclama de tot povestiti chestii de pm pe forum?
@ K&A: eu am trecut pe la voi, cam cind ati deschis, mi-ati promis marea cu sarea. cum se face ca inca nu i-ati dat de cap? nu ati deschis atelier pe nici una dintre variante, mai mult, unii dintre oamenii cu care ati colaborat au intervenit schimbari. In speta, vorbesc de Dexter, care toata ziua era la voi, si care lucreaza la Levi de altfel, iar acum va duelati cu Levi pe forum in cuvinte grele. nu e cam ciudat artificiul asta de marketing? nu mai bine luati voi frumos o pagina de ziar, costa cam 5 mil o aparitie, si va faceti reclama acolo, decit sa fi investit in computer 250 ron in net 20 ron si sa tot urlati si sa faceti scandal?
am vazut ca ai facut link cu tine, pune poze realizari de ale tale bafta si la mai mare.
dar lasa thread-ul asta in pace cu remarci " ca ti le bat de cap" ca incercam sa scapam de "Flintstone". In cazul in care nu intelegi, iti consider manifestarile stupide si de prost gust.
Byrons13 is offline   Reply With Quote
Old 12-04-07, 21:58   #156
k&aTng

Stage 4
 
k&aTng's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 186
Default Re: firme de tuning & stuff din sm

Quote:
Originally Posted by Byrons13 View Post
@ attila, crz, oare vreti sa va faceti reclama de tot povestiti chestii de pm pe forum?
@ K&A: eu am trecut pe la voi, cam cind ati deschis, mi-ati promis marea cu sarea. cum se face ca inca nu i-ati dat de cap? nu ati deschis atelier pe nici una dintre variante, mai mult, unii dintre oamenii cu care ati colaborat au intervenit schimbari. In speta, vorbesc de Dexter, care toata ziua era la voi, si care lucreaza la Levi de altfel, iar acum va duelati cu Levi pe forum in cuvinte grele. nu e cam ciudat artificiul asta de marketing? nu mai bine luati voi frumos o pagina de ziar, costa cam 5 mil o aparitie, si va faceti reclama acolo, decit sa fi investit in computer 250 ron in net 20 ron si sa tot urlati si sa faceti scandal?
am vazut ca ai facut link cu tine, pune poze realizari de ale tale bafta si la mai mare.
dar lasa thread-ul asta in pace cu remarci " ca ti le bat de cap" ca incercam sa scapam de "Flintstone". In cazul in care nu intelegi, iti consider manifestarile stupide si de prost gust.

sal .. am sa fiu scurt si la subiect nu incerc sa imi fac marketing pe forum stai linistit...iar nu mah duelez eu cu nimeni ca nu am de ce...iar cu duma cu ti le dau de cap a sunat ptr cineva anume care a inteles de gluma si e un amic de al nostru....iar cu reclkama in ziar nu stiu daca ai urmarit in ultimul timp ziarul informatia zile ....ptr ca am reclama de saptamana trecuta am aparitie in tot a doua zi...iar am realizari am poze dar nu am timp sa stau sa fac poza la tot ce execut.. in rest numai de bine iti doresc si bafta...a si nu in ultimul rand atelierul e aproape finalizat in proportie de 75%.. pb e ca sar putea sa vand ...si fac in alta parte atelierul oricum anul asta sper din tot sufletul sa rausim sa ne mutam in atelierul promis.....bafta
k&aTng is offline   Reply With Quote
Old 13-04-07, 21:14   #157
Byrons13

Stage 4
 
Byrons13's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 190
Default Re: firme de tuning & stuff din sm

@ K&A: felicitari cu reclama din ziar. sunt binevenite pozele.... pe thread-ul cu numele tau. a trecut un an de cind ati deschis, nu? 75% realizare fata de atelierul promis in 30 de zile.... e cam mult, si va trebui sa il deschizi ca sa te cred. bafta si tie
Byrons13 is offline   Reply With Quote
Old 13-04-07, 23:31   #158
k&aTng

Stage 4
 
k&aTng's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 186
Default Re: firme de tuning & stuff din sm

Quote:
Originally Posted by Byrons13 View Post
@ K&A: felicitari cu reclama din ziar. sunt binevenite pozele.... pe thread-ul cu numele tau. a trecut un an de cind ati deschis, nu? 75% realizare fata de atelierul promis in 30 de zile.... e cam mult, si va trebui sa il deschizi ca sa te cred. bafta si tie
sal ... atelierul e in starea asta de 75% de aproximativ un juma de an.. nu sa continuat din lipsa de fonduri iar acum nu mai continui deoarece sar putea sa vand...dar fac in alta p[arte...pina in august septembrie cel tarziu voi fi in atelier...in rest bafta iti dorim..
k&aTng is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -