Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Satu Mare

Reply
 
Thread Tools
Old 14-11-06, 07:55   #1
Byrons13

Stage 4
 
Byrons13's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 190
Exclamation firme de tuning & stuff din sm

Buna dimineata, voi pirati ai soselelor!
in aceasta zi doresc sa va spun celor care va doriti folii pe geamuri: NU mergeti, repet, NU mergeti la atelierul de pe str Dacia, de linga Closca. E aiurea, nu lucreaza bine, lasa bule de aer, nu taie liniile drepte, si te tine in frig si un miros infiorator pentru o caruta de bani. Asta e, am muscat-o, dar nu e motiv sa o mai muste si altii cu treaba asta. daca stiti careva pe cineva care pune folii cum trebuie, spuneti-mi. Va rog sa nu imi prezentati pe vreun profesionist in 1000 de munci, cu atelierul profesionist in curtea plina la *** de ciine.
Revin: NU MERGETI LA ATELIERUL DE FOLII DE PE DACIA. NU MERGETI LA ACEL ATELIER AUTO. IMI PARE RAU CA TREBUIE SA II FAC RECLAMA, DAR FACE O MUNCA DE HOTI.
Byrons13 is offline   Reply With Quote
Old 14-11-06, 19:07   #2
raul_rebelul2005
No Limits racing team Member

Stage 5
 
raul_rebelul2005's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,286
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[No Limits racing team]
Default Re: discutii Satu Mare

byrons13 acolo pe str.Dacia unde zici tu schimba parbrize pt.orice tip de masina,autobuz,camion...etc.si lucreaza bine baietii.Nu stiu cum de ai ajuns acolo sa-ti pui folii,sau mai bine zis cine ti le-a pus foliile,este un baiat acolo care pune folii dar nu lucreaza acolo la atelier,el mi le-a pus si mie pe masina si am fost aproape multumit,se putea si mai bine dar noah ce te astepti de la unu care nu are ce face toata ziua si sa gandit sa puna si el folii pe masini,oricum ii mai iefitn decat la aia care ti le autorizeaza RAR.....acuma fiecare merge unde vrea....macar ti le-a pus cumva?asa de doamne ajuta?
raul_rebelul2005 is offline   Reply With Quote
Old 15-11-06, 07:18   #3
Byrons13

Stage 4
 
Byrons13's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 190
Default Re: discutii Satu Mare

Raul, daca eram cit de cit multumit nu faceam git asa, aiurea. vom avea ocazia sa ne intilnim inainte sa ajung sa mi le schimb probabil, sa iti arat traba de mintuiala. si mie mi-a fost recomandat baiatul, ca lucreaza bine, ca bla bla. Ei, uite ca nu a reusit sa faca o treaba buna. a facut o treaba mai aiurea decit as fi facut-o eu la a doua incercare. La prima nu am stiut si nu am gindit pina la capat. Dar daca asa se pun foliile, poftiti la mine la atelier, nr tel 0123456789 pentru rezervari, si pun si eu folie. Noaptea, fara lumina si cu ochii inchisi. Serios, daca e cineva in Satu Mare care face o treaba buna, pentru care e in stare careva sa garanteze cu obrazul, va rog sa imi spuneti.
P.S. apropos, copilul atita de priceput a dorit sa imi scoata geamurile din spate, care sunt presate acolo, cu o surubelnita. Cam atita e de priceput "profesorul". Eu am dorit sa impart cu voi o experienta neplacuta, sa nu mai fiti nevoiti sa o mai muscati si voi. Dar, e decizia voastra. O zi placuta..
Byrons13 is offline   Reply With Quote
Old 20-11-06, 07:22   #4
Byrons13

Stage 4
 
Byrons13's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 190
Default Re: discutii Satu Mare

O saptamina buna va doresc domnilor!
La inceputul acestei saptamini, am o noua tema pentru cei care doresc si pot sa ma ajute:
Caut magazine de tuning si spalatorii valabile in Satu Mare.
De ce spun acet lucru: am intrat la Leno Auto vineri dupa masa. Remarcabil, erau la munca la ora 18.00 vineri. pina aici totul frumos. Acolo este magazin de piese auto pentru tuning. Ghinion pentru cei care nu au passat sau Golf. nu are sens sa intram, pentru ca ceea ce gasim acolo (repet, pentru cei care nu au passat sau golf) gasim si la magazinele de pe linga piata mare. in rest, e totul ok.
Spalatorii: la spalatorii am avut o bafta ciudata in acet week-end. e ceva anormal sa cer sa mi se spele masina fara sa vina orice ciudat sa puna peria pe ea? este normal ca dupa spalarea cu spuma activa sa ramina noroi pe geamuri? eu zic ca nu. de aceea spun ca e o problema nu la mine, ci la spalatoria de pe Blaga, de mai incolo putin de Tei. Apropos, la Estoril la spalatorie va schimba piesa de la CD sa asculte ce vrea el in timp ce lucreaza la masina. voua vi se pare normal?
Cam atit pentru astazi.
Byrons13 is offline   Reply With Quote
Old 20-11-06, 19:37   #5
demian

Stage 4
 
demian's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 269
Default Re: discutii Satu Mare

Eu stiu o firma de tuning in 17 cum intri o iei prima la stanga si mergi tot drept cam 200-300m si acolo ii nu stiu cum se cheama dar fratelel meu a fost si mea zis ca au multe lucruri
ps. ce se mai intampla prin sm?
demian is offline   Reply With Quote
Old 21-11-06, 20:22   #6
raul_rebelul2005
No Limits racing team Member

Stage 5
 
raul_rebelul2005's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,286
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[No Limits racing team]
Default Re: discutii Satu Mare

demian si firma aia de tuning din 17 de care zici tu ii de kakat.....am fost in vara sa-mi comand niste spoilere si praguri si nu au fost in stare sa-mi aduca,cica nu garantau daca nu se potriveau si numa din care aveau ei din alea sa-mi cumpar si din astea.....da-o in pwla de treaba...le-am zis ca trebuiau sa puna un panou mare cu APROZAR nu numele firmei.....
raul_rebelul2005 is offline   Reply With Quote
Old 22-11-06, 07:59   #7
juana_man
No Limits racing team Member

Stage 5
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[No Limits racing team]
[VW]
Default Re: discutii Satu Mare

Quote:
Originally Posted by raul_rebelul2005 View Post
demian si firma aia de tuning din 17 de care zici tu ii de kakat.....am fost in vara sa-mi comand niste spoilere si praguri si nu au fost in stare sa-mi aduca,cica nu garantau daca nu se potriveau si numa din care aveau ei din alea sa-mi cumpar si din astea.....da-o in pwla de treaba...le-am zis ca trebuiau sa puna un panou mare cu APROZAR nu numele firmei.....
raul nu e frumos sa-ti bagi powla in munca altora ! lasama p mine!!! rebelu are dreptate!magazinu ala ii de ***.eu am vrut sa-mi comand buze de GTI kre costa in cel mai scump loc in sm 1.200.000 lei siii ei au vrut sa-mi aduca la 2.300.000 ! + k iau tras teapa la un prieten kre si-a bagat imitatie de muzik (MNC) in val de peste 25 mil lei si JL meu de 300W suna mai tare ieri copilu abia de nu o plans de nervi cand iam aratat cum suna un jl la 6 mil cu cutie cu tot
juana_man is offline   Reply With Quote
Old 22-11-06, 22:49   #8
raul_rebelul2005
No Limits racing team Member

Stage 5
 
raul_rebelul2005's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,286
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[No Limits racing team]
Default Re: discutii Satu Mare

Quote:
Originally Posted by juana_man View Post
raul nu e frumos sa-ti bagi powla in munca altora ! lasama p mine!!! rebelu are dreptate!magazinu ala ii de ***.eu am vrut sa-mi comand buze de GTI kre costa in cel mai scump loc in sm 1.200.000 lei siii ei au vrut sa-mi aduca la 2.300.000 ! + k iau tras teapa la un prieten kre si-a bagat imitatie de muzik (MNC) in val de peste 25 mil lei si JL meu de 300W suna mai tare ieri copilu abia de nu o plans de nervi cand iam aratat cum suna un jl la 6 mil cu cutie cu tot
Juana baietii mi-au zis ca in SM is cei mai tari in privinta muzicii pe care o vand si ca pana acuma au bagat in nu stiu cate masini muzica.....ok,o bagat dar cum suna....
raul_rebelul2005 is offline   Reply With Quote
Old 24-11-06, 15:32   #9
juana_man
No Limits racing team Member

Stage 5
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[No Limits racing team]
[VW]
Default firme de tuning din sm

astept idei si pareri despre firmele de tuning din satu mare.tot aici puteti posta adrese utile din sm(ateliere pentru masini si tot ce apartine de masini)
juana_man is offline   Reply With Quote
Old 24-11-06, 15:41   #10
juana_man
No Limits racing team Member

Stage 5
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[No Limits racing team]
[VW]
Default Re: discutii Satu Mare

Quote:
Originally Posted by raul_rebelul2005 View Post
Juana baietii mi-au zis ca in SM is cei mai tari in privinta muzicii pe care o vand si ca pana acuma au bagat in nu stiu cate masini muzica.....ok,o bagat dar cum suna....
adik tari in ce sens?? poate tari k tepari!!!!
juana_man is offline   Reply With Quote
Old 24-11-06, 15:43   #11
juana_man
No Limits racing team Member

Stage 5
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[No Limits racing team]
[VW]
Default Re: firme de tuning din sm

cine vrea sa isi retapiteze panouri de usi scaune banchete etc puteti suna la

0744829949 Gyurika, e un baiat de milioane si lucreaza profesional si de calitate
juana_man is offline   Reply With Quote
Old 24-11-06, 15:45   #12
juana_man
No Limits racing team Member

Stage 5
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[No Limits racing team]
[VW]
Default Re: firme de tuning din sm

pt folii autorizate RAR si foli typ carbon pt capota si interioare

0742035804 jolt
miron costin nr 8
au preturi reduse si calitate superioara.... fara concurenta!!!!
juana_man is offline   Reply With Quote
Old 24-11-06, 15:50   #13
juana_man
No Limits racing team Member

Stage 5
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[No Limits racing team]
[VW]
Default Re: firme de tuning & stuff din sm

sper k nu veti fi nevoit dar dak aveti nevoie de tractari...
ovipet - 0744565741
acr(lemak)0744822311
juana_man is offline   Reply With Quote
Old 24-11-06, 15:53   #14
juana_man
No Limits racing team Member

Stage 5
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[No Limits racing team]
[VW]
Default Re: firme de tuning & stuff din sm

lucrari de tinichigerie 0740977951 (csabi)


astep si idei si locuri preferate de voi
juana_man is offline   Reply With Quote
Old 24-11-06, 19:21   #15
raul_rebelul2005
No Limits racing team Member

Stage 5
 
raul_rebelul2005's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,286
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[No Limits racing team]
Default Re: firme de tuning & stuff din sm

juana ala tapiteaza si plafonu la masina?....m-ar interesa,ca tapiteria de pe plafon ii murdara la mine si as vrea sa o fac rosu cu negru....
raul_rebelul2005 is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -