Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Satu Mare

Reply
 
Thread Tools
Old 30-03-07, 23:25   #136
toyoman

Stage 5
 
toyoman's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 359
Member of:
[No Limits racing team]
Default Re: firme de tuning & stuff din sm

ok ! .
toyoman is offline   Reply With Quote
Old 01-04-07, 00:38   #137
wasted
Honda Driver

Stage 5
 
wasted's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 661
Member of:
[Honda]
Default Re: firme de tuning & stuff din sm

Salut baieti , is cam nou pe forum , de mult citesc vorbele voastre , sper ca scrii la topicu care trebe.
Am o masina Opel Astra G Caravan , am inceput sa-l tunez , partea de audio aproape gata inca 2 boxe si am terminat , m-ar interesa daca stiti cumva o firma sau pe cineva care poate sa-mi faca rost de leduri pentru bord , sau cineva care imi poate si schimba , am gasit deja o firma din bchuresti , dar ii tare dedeparte ii sa ma duc pana acolo , ei vind si leduri , deci normal pe leduri o pot cumpara , cine imi poate monta ledurile? Ca vreu sa fac sa fie bordu ca la Golf , alb cu rosu Mersi
wasted is offline   Reply With Quote
Old 01-04-07, 01:41   #138
Criwar

Stage 5
 
Criwar's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 449
Default Re: firme de tuning & stuff din sm

salut...nu ai tare nimerit threadul dar nu conteaza...esti binevenit si te asteptam la intalniri...bafta in toate si numai bine...
Criwar is offline   Reply With Quote
Old 01-04-07, 10:56   #139
toyoman

Stage 5
 
toyoman's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 359
Member of:
[No Limits racing team]
Default Re: Auto Hifi Studio Satu Mare + Xenon Center

Quote:
Originally Posted by k&aTng View Post
de poze cu lucrari facute sunt curios si eu sa vad customs la sm .. da vb de customs nu de cuti si tuburi standard ala jbl....
Sa va arat ceva, ce am facut ieri.
iar in legatura cu ''customs la sm''... abia acum incepe... update soon!
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	suport dif.JPG
Views:	51
Size:	338.7 KB
ID:	240279   Click image for larger version

Name:	S2020403.JPG
Views:	44
Size:	419.8 KB
ID:	240280   Click image for larger version

Name:	S2020406.JPG
Views:	47
Size:	325.8 KB
ID:	240282  

Click image for larger version

Name:	S2020411.JPG
Views:	48
Size:	220.3 KB
ID:	240283  
toyoman is offline   Reply With Quote
Old 01-04-07, 20:26   #140
lewy_82

Stage 3
 
lewy_82's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 93
Default Re: firme de tuning & stuff din sm

Quote:
Originally Posted by wasted View Post
Salut baieti , is cam nou pe forum , de mult citesc vorbele voastre , sper ca scrii la topicu care trebe.
Am o masina Opel Astra G Caravan , am inceput sa-l tunez , partea de audio aproape gata inca 2 boxe si am terminat , m-ar interesa daca stiti cumva o firma sau pe cineva care poate sa-mi faca rost de leduri pentru bord , sau cineva care imi poate si schimba , am gasit deja o firma din bchuresti , dar ii tare dedeparte ii sa ma duc pana acolo , ei vind si leduri , deci normal pe leduri o pot cumpara , cine imi poate monta ledurile? Ca vreu sa fac sa fie bordu ca la Golf , alb cu rosu Mersi
Dupa cum imi aduc aminte opel astra g nu are leduri sau becuri colorate ci bec simplu alb, deci daca pui leduri colorate cine stie ce culoare o sa-ti iasa.
Trebuie desfacuta bordu si sa vedem ce ii da culoare bordului, folie sau poate plasticul care conduce lumina este colorata.
Daca treci pe la noi o desfacem si dezvaluim secretul, si incercam sa gasim solutia cu care poti schimba culoarea luminii de la bord.

lewy.
lewy_82 is offline   Reply With Quote
Old 01-04-07, 22:16   #141
wasted
Honda Driver

Stage 5
 
wasted's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 661
Member of:
[Honda]
Default Re: firme de tuning & stuff din sm

Oricum ma duc pe la tine ca vreau sa-mi scimb boxele din usile din fata
Se poate pune si leduri , are becuri colorate , se poate monta si leduri sau scimbat becurila pe culoarea pe care imi place mie
Sunt membru unui forum opel si am vorbit cu baieti de acolo , am vazut multe care deja sunt facute cu leduri sau numai cu becuri colorate si is foarte misto
Pot sa si comand ledurile din buchurest pentru bord cu culori misto , dar eu nu ma pricep la bord sa-l demontez , de aia caut pe cineva sa ma ajute

http://www.************/Zexstar-Tunin...f922b3ab09ad96
Aici puteti sa va uitati ca pana amu firma din buchuresti ce o facut , ii tare misto , daca nu era asa departa as mere pana acolo sa-mi faca dar asa n-are rost
Dar din fericire le vind si ledurile pentru bord
http://www.************/index.php?cat=3
wasted is offline   Reply With Quote
Old 03-04-07, 09:04   #142
crz_sm

Stage 2
 
crz_sm's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 39
Exclamation Cel mai bun vopsitor

Cunosc multi vopsitori, am numere de telefon de la inca o gramada, dar inca nu am gasit ce vreau.

Car tuning (cultura modificarii masinii aftermarket) se refera si la vopsea. As vrea sa vad ceva interesant. Nu aerograf si desene. Doar o masina vopsita foarte bine.

Deci? Ma poate ajuta careva?
crz_sm is offline   Reply With Quote
Old 03-04-07, 09:15   #143
juana_man
No Limits racing team Member

Stage 5
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[No Limits racing team]
[VW]
Default Re: Cel mai bun vopsitor

Quote:
Originally Posted by crz_sm View Post
Cunosc multi vopsitori, am numere de telefon de la inca o gramada, dar inca nu am gasit ce vreau.

Car tuning (cultura modificarii masinii aftermarket) se refera si la vopsea. As vrea sa vad ceva interesant. Nu aerograf si desene. Doar o masina vopsita foarte bine.

Deci? Ma poate ajuta careva?
pai....eu iti recomand pe edy,are un R19 cabrio mustariu,lucreaza foarte bine,el a vopsit si masina lui mihai d la VI... taxi, audiu ala a6 gri sau ce p..de culoare e.dak vrei nr lui d tel dami un pm sau sunama.el nu numai k se pricepe la vopsit dar si finisarile le face k la carte
cand ne prezinti masina?vezi k dupa pasti primesc ceva tobe de carbon la pret promo,asta in cazu in kre ink nu tiai pus toba
juana_man is offline   Reply With Quote
Old 03-04-07, 09:36   #144
crz_sm

Stage 2
 
crz_sm's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 39
Exclamation Masina mea

Quote:
Originally Posted by juana_man View Post
pai....eu iti recomand pe edy,are un R19 cabrio mustariu,lucreaza foarte bine,el a vopsit si masina lui mihai d la VI... taxi, audiu ala a6 gri sau ce p..de culoare e.dak vrei nr lui d tel dami un pm sau sunama.el nu numai k se pricepe la vopsit dar si finisarile le face k la carte
cand ne prezinti masina?vezi k dupa pasti primesc ceva tobe de carbon la pret promo,asta in cazu in kre ink nu tiai pus toba
O cheama Tessa. Si e o draguta Honda CRX...
crz_sm is offline   Reply With Quote
Old 03-04-07, 10:15   #145
juana_man
No Limits racing team Member

Stage 5
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[No Limits racing team]
[VW]
Default Re: Masina mea

Quote:
Originally Posted by crz_sm View Post
O cheama Tessa. Si e o draguta Honda CRX...
vrem pozeeeeeeee,desigur nu aici ci la masinile si userii nostrii
juana_man is offline   Reply With Quote
Old 03-04-07, 10:49   #146
lewy_82

Stage 3
 
lewy_82's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 93
Default Re: Cel mai bun vopsitor

Quote:
Originally Posted by crz_sm View Post
Cunosc multi vopsitori, am numere de telefon de la inca o gramada, dar inca nu am gasit ce vreau.

Car tuning (cultura modificarii masinii aftermarket) se refera si la vopsea. As vrea sa vad ceva interesant. Nu aerograf si desene. Doar o masina vopsita foarte bine.

Deci? Ma poate ajuta careva?
Cunosc niste baieti care lucreaza brici, iese masina ca oglinda, garantat, si nu lucreaza scump.
lewy_82 is offline   Reply With Quote
Old 03-04-07, 10:49   #147
k&aTng

Stage 4
 
k&aTng's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 186
Default Re: Cel mai bun vopsitor

Quote:
Originally Posted by crz_sm View Post
Cunosc multi vopsitori, am numere de telefon de la inca o gramada, dar inca nu am gasit ce vreau.

Car tuning (cultura modificarii masinii aftermarket) se refera si la vopsea. As vrea sa vad ceva interesant. Nu aerograf si desene. Doar o masina vopsita foarte bine.

Deci? Ma poate ajuta careva?
Noi te putem ajuta! Hai pe la noi la magazin sa-mi explici despre ce-i vorba si vopsitorii nostri se pun pe treaba
k&aTng is offline   Reply With Quote
Old 03-04-07, 10:52   #148
k&aTng

Stage 4
 
k&aTng's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 186
Default Re: Auto Hifi Studio Satu Mare + Xenon Center

Quote:
Originally Posted by toyoman View Post
Sa va arat ceva, ce am facut ieri.
iar in legatura cu ''customs la sm''... abia acum incepe... update soon!
Faina treaba! Succes in continuare,spor la treaba si sa "fete" bine gaina!
k&aTng is offline   Reply With Quote
Old 03-04-07, 11:27   #149
crz_sm

Stage 2
 
crz_sm's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 39
Talking Re: Cel mai bun vopsitor

Quote:
Originally Posted by k&aTng View Post
Noi te putem ajuta! Hai pe la noi la magazin sa-mi explici despre ce-i vorba si vopsitorii nostri se pun pe treaba

Numai sa nu sara toti odata ca-si pierd capul ... si mobilu`
crz_sm is offline   Reply With Quote
Old 03-04-07, 12:10   #150
k&aTng

Stage 4
 
k&aTng's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 186
Default Re: Cel mai bun vopsitor

Quote:
Originally Posted by crz_sm View Post

Numai sa nu sara toti odata ca-si pierd capul ... si mobilu`
Era vorba de vopsitori! Numa Florin ii blestemat cu mobilu lui si masina ta Mai hai sa vezi ceasurile ca is super,pana si io is uimit de ele 10 imi bag in dacie !!! si gura sa nu ti-o aud!
k&aTng is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -