Quote:
Originally Posted by holdo
am incercat un passat  am vrut sa fie asa mai simplu nu prea incarcat....spuneti-mi voi cum a iesit! 
|
super tare a iesit ,nici nu iti dai seama
Quote:
Originally Posted by 2 fast 4 U
my latest......asa-i k seamana cu un trabant? 
|
nu seamana ,a iesit super ,kiar daca mie nu imi plac loganurile.
nu te supara ,dar cu ce programe lucrezi u ,k sa faci Virtual Tuning,k eu numa k Paint fac ,k alte program k picasa,photoshop nu merg asa cum vreau eu.