Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Satu Mare

Reply
 
Thread Tools
Old 22-02-09, 21:59   #1816
attilaboot

Stage 4
 
attilaboot's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 288
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: discutii Satu Mare

A fost mediatizat cum zice si Szambi la Informatia zilei si alte ziare locale, iar emisiune era si pe Samtel1 si pe Nord Vest TV. Si daca chiar va intereseaza concursurile auto nu o sa patiti nimica daca intrati si pe 365hp, ca sunt sigura ca poti citi data si locatia evenimentul chiar daca nu sti pe ungureste. Pina la urma o sa fim vinovati (noi organizatorii) daca nu a aparut si pe 4tuning? Ore de ce?
Si eu ma uit la saituri pe alte limbi... Apropo, de ajutat nu ma ajuta nimeni sa avem 365hp si in limba romana. Eu asi bucura cel mai mult...
Dece nu a aparut evenimentul si aici pe forum?
Raspunsul poate gasiti in postul nr: #1810 scris de Szambi.
Numai bine.
__________________
http://www.365hp.ro

Last edited by attilaboot; 22-02-09 at 22:06.
attilaboot is offline   Reply With Quote
Old 23-02-09, 18:00   #1817
raul_rebelul2005
No Limits racing team Member

Stage 5
 
raul_rebelul2005's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,286
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[No Limits racing team]
Default Re: discutii Satu Mare

Noah nu mai conteaza acuma ce si cum a fost,important ca vom sti de acum incolo unde sa ne informam,sau daca nu intrebam,important va fi sa ne vedem cati mai multi acolo pe pista si sa-i dam bice....,are careva stiker cu 4tuning,ca imi trebe,sa-l lipesc in loc de rovineta
__________________
raul_rebelul2005 is offline   Reply With Quote
Old 23-02-09, 18:40   #1818
A2racer(Ovi)

Stage 4
 
A2racer(Ovi)'s Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 265
Member of:
[Oltcit]
[Nissan]
[Mitsubishi]
Default Re: discutii Satu Mare

De mediatizat a fost mediatizat, am citit in informatie zilei si inaintea dar si in lunea de dupa(rezultatele) iar de pe forum am aflat de la Spark mercy. As fii mers ca spectator cu cea mai mare placere, masina de bagat pe probe speciale nu am, dar unii lucreaza si sambata din pacate si n-am putut ajunge, poate data viitoare se nimereste sa fiu liber si atunci voi fii acolo. Cred(si asta e doar o parere personala) ca cine nu traieste in pestera si mai deschide cateodata radioul sau mai citeste un ziar, stia despre etapa si daca a fost posibil era acolo, mai multe no comment.
A2racer(Ovi) is offline   Reply With Quote
Old 23-02-09, 20:33   #1819
attilaboot

Stage 4
 
attilaboot's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 288
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: discutii Satu Mare

Quote:
Originally Posted by raul_rebelul2005 View Post
....are careva stiker cu 4tuning,ca imi trebe,sa-l lipesc in loc de rovineta
Am ris in fata calculatorului ca un nebun, ce idee geniala!
attilaboot is offline   Reply With Quote
Old 25-02-09, 13:51   #1820
szambi77

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,628
Wink Re: discutii Satu Mare

Quote:
Originally Posted by A2racer(Ovi) View Post
De mediatizat a fost mediatizat, am citit in informatie zilei si inaintea dar si in lunea de dupa(rezultatele) iar de pe forum am aflat de la Spark mercy. As fii mers ca spectator cu cea mai mare placere, masina de bagat pe probe speciale nu am, dar unii lucreaza si sambata din pacate si n-am putut ajunge, poate data viitoare se nimereste sa fiu liber si atunci voi fii acolo. Cred(si asta e doar o parere personala) ca cine nu traieste in pestera si mai deschide cateodata radioul sau mai citeste un ziar, stia despre etapa si daca a fost posibil era acolo, mai multe no comment.
Bine zis ! La faza cu "pestera" iti dau perfecta dreptate ! Pe de alta parte, nu am scris ce am scris in posturile anterioare ca ma deranjeaza pe mine personal ca nu vine unul sau altul (ca daca cineva are o problema urgenta si nu poate veni nu-i foc iar eu nu am de castigat nimic din prezentze) DAR ma deranjeaza ca atunci cand incercam sa impulsionez lumea sa-si tuningeze masina si sa concureze eram huiduit ca nu sunt bani chiar daca "pasiunea curge prin vene"..., se gaseau multi care sa carcoteasca cu privire la orice actiune demarata de mine si ma refer atat la actiunile caritabile cat si la organizarea evenimentelor si intalnirilor de show etc... Chiar si cand un event, o intalnire sau orice alta actiune era reusita, unii se bateau cu caramida-n piept in mod public pe munca si spinarea altora si niciodata nu au fost apreciate eforturile depuse de toti , eforturi fara de care poate nici ATS 1 si ATS 2 nu ar fi avut succesul pe care l-a avut, nici pe departe iar multe lucruri nu s-au luate in considerare...
Chiar si acuma cand nu am avut nici o legatura cu organizarea Rally Sprint-ului nu unul a fost care a zis ca "nu am stiut de concurs ca Szambi nu a fost in stare sa ma anunte..." (pot sa dau si nume daca e cazul...)
Tocmai pentru motivele de mai sus am scris ce am scris inca in data de 26-05-08 in postul nr. #2 din topicul "AutoTuningShow 2: imagini, video..."

Deci, in mare cam atat am avut de spus..... Toate cele bune si sa ne vedem cu bine …. la linia de start !

Last edited by szambi77; 25-02-09 at 13:54.
szambi77 is offline   Reply With Quote
Old 02-03-09, 22:55   #1821
gergo

Stage 5
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 456
Default Re: discutii Satu Mare

Regulamentul de concurs al etapei urmatoare de RallySprint puteti citi in limba romana pe www.365hp.ro, in forum, pe aceasta adresa:
http://365hp.4umer.net/www365hpro-f4...-t198.htm#5041
Pentru orice intrebare, Attila si David va stau la dispozitie acolo, in lb romana

Last edited by veveve; 06-03-09 at 07:21.
gergo is offline   Reply With Quote
Old 11-03-09, 09:28   #1822
gergo

Stage 5
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 456
Default Re: discutii Satu Mare

In weeekend va avea loc etapa a IIa de RallySprint, regulamentul de concurs în limba română este online, pe www.365hp.ro, in forum, romanian/english topic
gergo is offline   Reply With Quote
Old 11-03-09, 18:00   #1823
raul_rebelul2005
No Limits racing team Member

Stage 5
 
raul_rebelul2005's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,286
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[No Limits racing team]
Default Re: discutii Satu Mare

se poate inscrie si la fata locului?sau numa telefonic....
raul_rebelul2005 is offline   Reply With Quote
Old 11-03-09, 21:08   #1824
gergo

Stage 5
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 456
Default Re: discutii Satu Mare

Da, se poate şi la faţa locului, cel târziu până la ora 11.00, pe pista ACR.
Cască şi purtarea centurii va fi obligatorie pentru intrarea in manşe.
Deoarece sunt multe înscrieri prealabile, îţi recomand să-l contactezi pe Attila 0744-938883, sau David 0744-792297. Te aşteptăm!
gergo is offline   Reply With Quote
Old 11-03-09, 21:42   #1825
Spark
Suzuki Driver

Stage 5
 
Spark's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,139
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Rally]
[Suzuki]
Default Re: discutii Satu Mare

inscrierile facute pe mail sunt si ele valabile nu ?
Spark is offline   Reply With Quote
Old 12-03-09, 18:38   #1826
veveve

Stage 5
 
veveve's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 730
Member of:
[Moderators]
Default Re: discutii Satu Mare

sper sa fie vremea cel putin asa de buna ca data trecuta
veveve is offline   Reply With Quote
Old 14-03-09, 19:03   #1827
raul_rebelul2005
No Limits racing team Member

Stage 5
 
raul_rebelul2005's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,286
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[No Limits racing team]
Default Re: discutii Satu Mare

frumos,mi-a placut,felicitari organizatorilor,lui Gergo,concurentilor szambi,spark,florin(wsp),devi....la toti care ati fost prezenti,bine ca a fost vreme frumoasa.....

Last edited by raul_rebelul2005; 14-03-09 at 19:05.
raul_rebelul2005 is offline   Reply With Quote
Old 14-03-09, 19:41   #1828
attilaboot

Stage 4
 
attilaboot's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 288
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: discutii Satu Mare

poze:http://365hp.4umer.net/autosport-tun...14-t193-60.htm
attilaboot is offline   Reply With Quote
Old 14-03-09, 22:27   #1829
gergo

Stage 5
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 456
Default Re: discutii Satu Mare

Mă bucur că v-aţi simţit bine! multumesc pentru ajutor, Nicu!
gergo is offline   Reply With Quote
Old 15-03-09, 09:31   #1830
veveve

Stage 5
 
veveve's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 730
Member of:
[Moderators]
Default Re: discutii Satu Mare

Quote:
Originally Posted by gergo View Post
Mă bucur că v-aţi simţit bine! multumesc pentru ajutor, Nicu!
Ma bucur ca a tinut vremea cu noi , si ca neam simtit toti bine.Ma bucur ca am fost si eu de ajutor, si ca am fost implicat.La mai mare!!!
P.S : Felicitarile mele lui Sparky,Szamby pt cupa,pt punctu lui Florin si pentru toti ceilalti care au participat
__________________
OO==[][]==OO BMW drivers get laid more than anyone else

Last edited by veveve; 15-03-09 at 09:40.
veveve is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -