Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Buzau

Reply
 
Thread Tools
Old 17-10-09, 14:25   #166
TIGER Cupra/GTC

Stage 5
 
TIGER Cupra/GTC's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 487
Default Re: Provocari

Quote:
Originally Posted by razvanxx View Post
daca cu 2.0tfsi nu vrei hai sa incercam cu 1.9tdi.



dragusu - fiat turbo
bitnet - golf 3 1.9tdi
ryky - 997turbo
alinwrc - opel astra 2.0sfi
avionul - skoda 2.0tdi
speram sa aducem ceva premii la buzau!!!
sal, poate mai adaugam pe lista si seatul MUP ptr sapt viit la Tulcea,dak am noroc,
TIGER Cupra/GTC is offline   Reply With Quote
Old 17-10-09, 14:44   #167
razvanxx

Stage 4
 
razvanxx's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 247
Default Re: Provocari

pai daca termini masina normal ca o sa te adaugam pe lista!
razvanxx is offline   Reply With Quote
Old 18-10-09, 10:48   #168
giubau_v8


Stage 5
 
giubau_v8's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,787
Member of:
[Moderators]
[4Tuning International]
[MACS]
Default Re: Provocari

Quote:
Originally Posted by razvanxx View Post
va rog eu sa nu mai stergeti posturile .nu am scris nik aiurea.am scris niste lucruri f adevarate!nu cred ca ti ar conveni domnule giubau_v8 sa ai o masina de modificat si sa ajungi pe la niste oameni la bucuresti care pur si simplu isi bat joc de masina ta!!!asa ca il mai rog pe alinWRC sa posteze filmuletele aici sa vedeti si voi cum se face treaba la o mare firma de tuning din bucuresti!!!
informatiile care le am dat aici sunt f interesante si pt altii!!!
si cu domnul pompilica am curajul sa pun si pariu ca masina lui nu o sa mearga pe masura asteptarilor.de fapt nu o sa mearga decat o sapt max!!!si are atatea exemple.
asa ca rog inca o data sa nu STERGETI ACEST POST!!!
domnu razvan, cu tot respectul, incerc sa imi fac si eu treaba aici, si sa mentin o oarecare ordine, topicul asta e pentru provocari si atat, mai exista un topic special pentru discutii despre tot ce vreti voi..

acum, ziceam asa, topicul asta e de provocari, nu de caterinca, nu de alte minuni, si daca vrea cineva sa provoace vreo masina, intra aici, vede imediat ''adversarul '', si se intampla faptele , nu sa trebuiasca sa citeasca zece pagini de certuri , despre care e cel mai bun tuner sau alte balarii, ca sa isi gaseasca un candidat

sper ca ati inteles si sa va mutati discutiile care nu au legatura cu topicul acolo unde trebuie
multumesc
giubau_v8 is offline   Reply With Quote
Old 18-10-09, 12:06   #169
TIGER Cupra/GTC

Stage 5
 
TIGER Cupra/GTC's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 487
Default Re: Provocari

Quote:
Originally Posted by giubau_v8 View Post
domnu razvan, cu tot respectul, incerc sa imi fac si eu treaba aici, si sa mentin o oarecare ordine, topicul asta e pentru provocari si atat, mai exista un topic special pentru discutii despre tot ce vreti voi..

acum, ziceam asa, topicul asta e de provocari, nu de caterinca, nu de alte minuni, si daca vrea cineva sa provoace vreo masina, intra aici, vede imediat ''adversarul '', si se intampla faptele , nu sa trebuiasca sa citeasca zece pagini de certuri , despre care e cel mai bun tuner sau alte balarii, ca sa isi gaseasca un candidat

sper ca ati inteles si sa va mutati discutiile care nu au legatura cu topicul acolo unde trebuie
multumesc
stiu k sunt offtopic(dupa voi) dar as vrea sa provoc orice masina a moderatorilor astia din bz care tot sterg posturi cu skoda ptr inceput 1,8t
TIGER Cupra/GTC is offline   Reply With Quote
Old 18-10-09, 14:31   #170
giubau_v8


Stage 5
 
giubau_v8's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,787
Member of:
[Moderators]
[4Tuning International]
[MACS]
Default Re: Provocari

cum sunt doar doi moderatori pe buzau, eu unul iti refuz provocarea ca nu am masina competitiva

numai bine
giubau_v8 is offline   Reply With Quote
Old 18-10-09, 19:46   #171
razvanxx

Stage 4
 
razvanxx's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 247
Default Re: Provocari

foarte urat din partea ta ca nu lasi posturile de la provocari!!!sa stii ca se gaseste masina si pt tine(indiferent cati cp are masina ta)!
am inteles ca ati mutat posturi de la discutii diverse la provocari, dar aici ce mai au? de le stergeti??am vb strict de masini si curse care se fac in buzau.ce dracu vrei sa vb ??de farduri si rujuri??foarte foarte foarte URAT ca nu ne putem exprima liberi decat pt o ora max!!
razvanxx is offline   Reply With Quote
Old 18-10-09, 19:49   #172
crystip84

Stage 5
 
crystip84's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 333
Default Re: Provocari

Quote:
Originally Posted by razvanxx View Post
foarte urat din partea ta ca nu lasi posturile de la provocari!!!sa stii ca se gaseste masina si pt tine(indiferent cati cp are masina ta)!
am inteles ca ati mutat posturi de la discutii diverse la provocari, dar aici ce mai au? de le stergeti??am vb strict de masini si curse care se fac in buzau.ce dracu vrei sa vb ??de farduri si rujuri??foarte foarte foarte URAT ca nu ne putem exprima liberi decat pt o ora max!!
aici iti dau dreptate...
si nu am apucat sa vad ce replica mi-a dat ginel.. ca am fost pe drum spre bucuresti... poate mai pune 1 data msj...ca am vazut ca nu sunt nici la discutii diverse.
crystip84 is offline   Reply With Quote
Old 18-10-09, 19:49   #173
giubau_v8


Stage 5
 
giubau_v8's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,787
Member of:
[Moderators]
[4Tuning International]
[MACS]
Default Re: Provocari

Eu cred ca tu nu ai inteles ideea...aici e un topic de provocari, nu despre calitati, performante, sau ceva gen masina mea...dacia, sa zicem

Aici provoci daca vrei daca nu poti discuta despre orice altceva, la diverse discutii
O sa mut si ce am sters azi la diverse discutii, dar ma astept sa nu mai continuati pe topicul asta
De ce regula asta? am scris si mai sus..daca vrea cineva sa provoace o masina, sa nu trebuiasca sa citeasca 10 pagini de offtopic in cautarea unui adversar, sau sa caute daca i s-a raspuns provocarii
Eu cred ca e o regula de bun simt

Last edited by giubau_v8; 18-10-09 at 19:56.
giubau_v8 is offline   Reply With Quote
Old 18-10-09, 20:02   #174
DragosT
Suzuki Driver

Stage 5
 
DragosT's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,615
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[MACS]
[Suzuki]
Default Re: Provocari

Giubau e mai in masura sa explice cum e cu off-topic-ul ca el tot a participat la adunari de moderatori 4tuning. Ideea este simpla totusi, zic eu: titlul este "provocari", se lanseaza una, se da curs sau nu, se posteaza rezultatul si se discuta pe marginea lui, in mare.
Acum nu cred ca ar trebui sa vedem numai persecutii peste tot unde intoarcem capul. Cat despre sters post-uri, sunt convins ca au primit acest tratament doar acelea care o meritau, respectiv injurii, off-topic excesiv, atacuri la persoana etc.
In plus de asta, cum tot se afirma, cei care se "dau" se stiu, sunt putini, comunica lejer prin multiple alte modalitati si nu vad de ce este nevoie de atata divagatie aici, unde, dupa cum se poate observa, mai intervin sau citesc si alte persoane, fara dreptul dat de jdemii de cai sub capota sau care abia acum invata unde este roata de rezerva.
E un forum public, u unele reguli de "conduita", unde nu toti avem masini functionale, extrem de rapide sau frumoase. Asta-i riscul la 4tuning.
DragosT is offline   Reply With Quote
Old 18-10-09, 21:43   #175
bitnet

Stage 5
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 627
Default Re: Provocari

Gata sefu, ai dreptate, am plecat... Ma duc sa sting lumina!
bitnet is offline   Reply With Quote
Old 20-10-09, 12:12   #176
Avionu

Stage 4
 
Avionu's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 233
Member of:
[SKODA]
Default Re: Provocari

Am uitat cat de fun poate fii acest topic din bz :P

P.S. Scuze pt offtopic
Avionu is offline   Reply With Quote
Old 19-01-10, 04:48   #177
duud40

Stage 3
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 138
Default Re: Provocari

Provocari ??? unde??
Se incumeta cineva cu un rs4?
duud40 is offline   Reply With Quote
Old 19-01-10, 11:52   #178
dragusu

Stage 5
 
dragusu's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 467
Default Re: Provocari

Quote:
Originally Posted by duud40 View Post
Provocari ??? unde??
Se incumeta cineva cu un rs4?
ma bag eu dar la primavara ca sunt tractiune fata...fiat coupe turbo
dragusu is offline   Reply With Quote
Old 09-02-10, 12:55   #179
italyan

Stage 2
 
italyan's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 54
Default

postez eu pe 2010 am vazut un post ..de prin 2010 ..cu bmw ala liv ..o cazatura a anului 2010 ..merge acum pe gaz din cate stiu ---)) daca ala are 200 de cai a mea are ceva mai putini ..

post din 2006 scuze de eroare

Last edited by DragosT; 09-02-10 at 19:33.
italyan is offline   Reply With Quote
Old 09-02-10, 16:23   #180
Gycone

Stage 5
 
Gycone's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 492
Default Re: Provocari

Quote:
Originally Posted by italyan View Post
postez eu pe 2010 am vazut un post ..de prin 2010 ..cu bmw ala liv ..o cazatura a anului 2010 ..merge acum pe gaz din cate stiu ---)) daca ala are 200 de cai a mea are ceva mai putini ..
Nu inteleg ce vrei sa demonstrezi. In sfarsit, ce-ar fi sa va dati voi 2 si apoi sa comentezi?
Gycone is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -