Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Buzau

Reply
 
Thread Tools
Old 04-06-07, 11:17   #511
Monica_bz

Stage 1
 
Join Date: May 2007
Posts: 6
Default Re: un loc unde sa ne adunam?

karting-ul e ok... dar din cate stiu singura pista care merita bagata in seama e cea de la centura de la Bucuresti (intre DN1 si E85)... am fost o singura data si e prea pustiu...
Monica_bz is offline   Reply With Quote
Old 04-06-07, 11:41   #512
DragosT
Suzuki Driver

Stage 5
 
DragosT's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,615
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[MACS]
[Suzuki]
Default Re: un loc unde sa ne adunam?

daca nu are rost, pai nu are rost si gata
DragosT is offline   Reply With Quote
Old 04-06-07, 12:25   #513
giubau_v8


Stage 5
 
giubau_v8's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,787
Member of:
[Moderators]
[4Tuning International]
[MACS]
Default Re: un loc unde sa ne adunam?

monica...poate ne plimbi si pe noi cu masina la urmatoarea intalnire..ca noi nu rea avem bani de benzina..nu de alta
giubau_v8 is offline   Reply With Quote
Old 04-06-07, 12:43   #514
Monica_bz

Stage 1
 
Join Date: May 2007
Posts: 6
Default Re: un loc unde sa ne adunam?

cum spui tu las ca vedem ce se poate rezolva direct pe strada cand imi schimb mashine
Monica_bz is offline   Reply With Quote
Old 04-06-07, 12:55   #515
giubau_v8


Stage 5
 
giubau_v8's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,787
Member of:
[Moderators]
[4Tuning International]
[MACS]
Default Re: Diverse Discutii

eu vreau vineri sa ma plimbi cu roveru
giubau_v8 is offline   Reply With Quote
Old 04-06-07, 13:10   #516
FlorynCRG

Stage 2
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 26
Default Re: un loc unde sa ne adunam?

Pai mai sunt la Bacau, Tg.secuiesc si Arad! Urmatoarea cursa Bacau 22.06.-24.06!Ai ce vedea! Nu intilniri haotice pe str.Buzaului cu niste "drivers" incepatori si care nu stiu notiunea de tuning si cursa!
FlorynCRG is offline   Reply With Quote
Old 04-06-07, 13:17   #517
DragosT
Suzuki Driver

Stage 5
 
DragosT's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,615
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[MACS]
[Suzuki]
Default Re: un loc unde sa ne adunam?

Quote:
Originally Posted by FlorynCRG View Post
Pai mai sunt la Bacau, Tg.secuiesc si Arad! Urmatoarea cursa Bacau 22.06.-24.06!Ai ce vedea! Nu intilniri haotice pe str.Buzaului cu niste "drivers" incepatori si care nu stiu notiunea de tuning si cursa!
daca nu ai cumva licenta de pilot te rog sa te rezumi la aspecte ce te caracterizeaza doar pe tine. la fel ca si monicai iti lansez invitatia de a te prezenta. poate voi doi chiar sunteti mai la curent cu anumite aspecte si am avea cu totii ceva de invatat. daca nu, limitati-va la statutul de anonimi frustrati, care apreciaza "Ai ce vedea!". pentru " Ai ce sa faci!", exista in parcul Tineretului o pista asfaltata unde poti incerca un cart pricajit.
DragosT is offline   Reply With Quote
Old 04-06-07, 13:22   #518
FlorynCRG

Stage 2
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 26
Default Re: Diverse Discutii

Sal! Am licenta de pilot, probabil, printre putini din Buzau! suna la FRAK si intreaba, poate asa afli cine sunt! Ciao
FlorynCRG is offline   Reply With Quote
Old 04-06-07, 13:31   #519
DragosT
Suzuki Driver

Stage 5
 
DragosT's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,615
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[MACS]
[Suzuki]
Default Re: Diverse Discutii

Quote:
Originally Posted by FlorynCRG View Post
Sal! Am licenta de pilot, probabil, printre putini din Buzau! suna la FRAK si intreaba, poate asa afli cine sunt! Ciao
iti urez bafta intr-atat pana o sa stim si noi ca avem un buzoian intr-o competitie nationala. pentru hobby-ul tau exista o alta sectiune pe acest forum. daca nu ti-ai dat seama aici sunt discutii intre amatori, care, in ciuda statutului pastreaza o limita de decenta. nici kartingul nu a inceput cu 100 de piloti la start si spectatori mii. dar nu ai de unde sa stii atunci cand intri in fenomen pe parcurs. ce incercam noi, nu te coafeaza pe tine se pare, dar asta nu inseamna ca trebuie sa ne impartasesti atitudinea ta de superioritate. din punctul meu de vedere un enduro sau motocros pe la izvorani este mult mai spectaculos decat o cursa de carturi. dar este parerea mea si ma limitez doar la ea. iti recomand acelasi lucru. mult succes!
DragosT is offline   Reply With Quote
Old 04-06-07, 13:36   #520
Monica_bz

Stage 1
 
Join Date: May 2007
Posts: 6
Default Re: Diverse Discutii

cat de trist e sa iti exprimi o parere si lumea sa te ia la mishto doar pentru ca au gaze la stomac sau aseara "nu au primit"..... nu vreti cand ma prezint sa va dau si numaru tel , poze cu mine dezbracata si eventual si adresa ??????? trist... daca mai citesc ceva de genu asta renunt sa mai postez dupa o sapt de forum...
Monica_bz is offline   Reply With Quote
Old 04-06-07, 13:38   #521
giubau_v8


Stage 5
 
giubau_v8's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,787
Member of:
[Moderators]
[4Tuning International]
[MACS]
Default Re: Diverse Discutii

te ataci asa repede?..e o chestie de respect, sa te prezinti si tu ca toata lumea..daca tot ai avut intentia sa intri in comunitatea asta...care se pare nu e de nasu tau.....
giubau_v8 is offline   Reply With Quote
Old 04-06-07, 13:43   #522
DragosT
Suzuki Driver

Stage 5
 
DragosT's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,615
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[MACS]
[Suzuki]
Default Re: Diverse Discutii

Quote:
Originally Posted by Monica_bz View Post
cat de trist e sa iti exprimi o parere si lumea sa te ia la mishto doar pentru ca au gaze la stomac sau aseara "nu au primit"..... nu vreti cand ma prezint sa va dau si numaru tel , poze cu mine dezbracata si eventual si adresa ??????? trist... daca mai citesc ceva de genu asta renunt sa mai postez dupa o sapt de forum...
corecteaza-ti atitudinea si apoi poti sa revii. aceasta este o sectiune a buzoienilor, obtinuta cu mult chin, si a carei scop este de a forma o comunitate. daca tu esti timida, timorata, suparata sau mai stiu eu ce, e clar ca locul tau nu este aici, motiv pentru care iti faci intrarea cu bocancii plini de namol si ne iei tot pe noi de urechi ca te respingem. si o veste pentru tine: daca vrei sa vezi numai masini tunate mergi la saloane. pe strazi vei vedea si trabanturi sau lastunuri. daca te enerveaza ceva sau cineva, evita aspectul. te tinem noi cu forta aici?
daca ai impresia ca thread-ul unde ne prezentam este cu scop matrimonial, tind sa cred ca ai ramas cu sechele tip simpatie.ro sau mirc - server undernet.
noi suntem un grup restrans, de amici, cu un hobby comun si incercam sa-l intretinem si sa-l dezvoltam prin mijloacele si posibilitatile actuale de care dispunem, asa cum si tu ai... un rover.
DragosT is offline   Reply With Quote
Old 04-06-07, 14:06   #523
giubau_v8


Stage 5
 
giubau_v8's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,787
Member of:
[Moderators]
[4Tuning International]
[MACS]
Default Re: Diverse Discutii

eu zic monica..sa lasi fitele deoparte..si sa vii si tu la o intalnire vineri seara sa faci cunostinta cu noi ca toata lumea.....ca pana la urma zici ca ai aceeasi pasiune ca noi......vii vineri?
giubau_v8 is offline   Reply With Quote
Old 05-06-07, 23:31   #524
Gycone

Stage 5
 
Gycone's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 492
Default Re: Diverse Discutii

Sunt beat...
Gycone is offline   Reply With Quote
Old 06-06-07, 00:12   #525
nu_stiu

Stage 5
 
nu_stiu's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 382
Default Re: Diverse Discutii

=)) date mare ))))))))))))))

ce tare esti :d
nu_stiu is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -