Rudi, am fost la wixu`,calculatoru` n-are nici pe dracu! Mai belea...e injectia.

M-a trimis tacsu` la unu Florin David, pe Transilvaniei(langa un depozit de materiale de constructii). Stiti careva ceva de el? Asta mi-a zis ca le are omu cu injectiile...Asa sper!