@smoker_buzau citeste putin mai sus..
PS: la 8 fix eram in parcare la praktiker ma certam cu paznicii de acolo (tu ai venit pe la 8 si cat? )
PS: pt cei interesati , se fac inscrieri in club..
Locuri nu sunt multe pt anul acesta
Forumul este
aici iar pe 4Tuning
aici..
Cei ce vor sa adere trebe sa si arate acest lucru , activitate forum , prezenta intalniri
Momentan suntem la inceput si incercam sa reparam anumite greseli , cum a fost cea care este mentionata mai sus