![]() |
No Speed Limit Buzau
Pentru cei care nu au aflat inca s`a deschis oficial o filiala a clubului No Speed Limit in Buzau.
"Negocierile" au inceput pe 14 dec iar prima intalnire oficiala va avea loc in data de 2 ianuarie in parcare la Praktiker la orele 20:00 unde probabil vom sta ceva timp apoi ne vom retrage la un cico.. Cine vrea sa vina este binevenit :D |
Re: No Speed Limit Buzau
hai ca ne vedem atunci
|
Re: No Speed Limit Buzau
am venit ...am ajuns akolo la 20:27 si nu era nmn :sad::???::???: am consumat si benzina degeaba panaa akolo....:rolleyes2
|
Re: No Speed Limit Buzau
Am fost dar "bodyguarzii" de la praktiker ne`au zis ca nu avem voie in parcarea lor (regulament interior) asa ca am stat in parcate la rompetrol..
Ne cerem scuze dar nu aveam de unde sa stim ca se va intampla asta :( |
Re: No Speed Limit Buzau
data viitoare sa fie ceva sigur ..nu de alta sa numai puneti lumea pe drum degeaba.numai bine
|
Re: No Speed Limit Buzau
A fost ceva sigur dar nu s`a stiut ca nu avem voie acolo in afara programului..
De acum inainte se va schimba locatia intalnirilor |
Re: No Speed Limit Buzau
eu am venit pe la 8 si batea vantu la praktiker in parcare
|
Re: No Speed Limit Buzau
@smoker_buzau citeste putin mai sus..
PS: la 8 fix eram in parcare la praktiker ma certam cu paznicii de acolo (tu ai venit pe la 8 si cat? ) PS: pt cei interesati , se fac inscrieri in club.. Locuri nu sunt multe pt anul acesta Forumul este aici iar pe 4Tuning aici.. Cei ce vor sa adere trebe sa si arate acest lucru , activitate forum , prezenta intalniri Momentan suntem la inceput si incercam sa reparam anumite greseli , cum a fost cea care este mentionata mai sus |
Re: No Speed Limit Buzau
era 7.55
|
Re: No Speed Limit Buzau
Analizand toate posibilitatile , am ajuns la concluzia ca nu prea avem parcari pt intalniri..
Sper sa nu se supere colegii de la MACS , dar cred ca o sa avem aceeasi locatie pt intalniri.. Deci intalnirile NSL Buzau vor avea loc in fiecare zi de sambata incepand cu orele 20:00 in parcarea de la Palatul Copiilor; eventualele modificari si alte detalii despre acestea vor fi discutate pe forum |
Re: No Speed Limit Buzau
Atentie doar la cei care-s cu capul! Am schimbat mai multe locuri din cauza lor. O sa trecem si noi sambetele sa va salutam.
|
Re: No Speed Limit Buzau
Mult succes cu filiala baieti!!! Sa faceti lucruri mari :)
|
Re: No Speed Limit Buzau
@DragosT oricum oameni care sa bage bete in roate sau sa faca rau se gasesc pe toate drumurile.. Chiar daca stai langa masina si vb cu colegii tot se gaseste un mos disperat sa sune la politie ca ai deranjat linistea; tocmai din acest motiv am incercat sa cautam o parcare mai retrasa dar asta`i buzaul..
Ca varianta ar mai fi si cea din zona vis a vis reprezentanta hyundai , si seara chiar nu prea se circula f mult @morpheusmaster multumim mult pt urari , o sa ne ridicam cel putin pe masura asteptarilor :evil_laug |
Re: No Speed Limit Buzau
Toata lumea prezenta obligatorie diseara
|
Re: No Speed Limit Buzau
vreau si eu sa stiu detaliile inscrierii in NSL Buzau, si daca mai sunt locuri libere.:lol::lol:;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:50. |
- Copyright 2026 4Tuning