cu mare regret pun masina la vanzare,o masina in care am investit mai mult de 2500 de euro si de care ma despart cu o anumita tragere de inima!Motivul este simplu miam gasit un golf 5 gti dincolo si daca nu vand audi repede il pierd din aceasta cauza si pretzul este de
10.800 euro negociabil!!!(putzin)
-Dubluclimatronic
-tempomat
-display color la computeru de bord masina are navi da nu mai are cititoru de cd din portbagaj asa am luato
-85 d mii d km
-motor de 2000 cmc 20 d valve 130 cp
-scaune cu perne de aer
-scaune,volan reglabil
-geamuri el (fatza)
-oglinzi electrice incalzite
-esp
-6 airbaguri
-cotiera fatza spate
tot ce so bagat in masina se poate urmari la thredu din sectiunea audi de la semnatura,singuru lucru ce ar mai trebui facuta la masina ar fi incuietoarea de la torpedou ce so rupt acum cateva sapt si poate in viitoru apropiat ar trebui schimbate toate cele 4 telescoape.
Toate piesele puse pe masina sunt noi!!nu so bagat nimic second,folia este omologata si mai am ink 4 jante(tabla)cu cauciucuri de iarna foarte bune pirelli winter sport