Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Audi A4 2002 (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/58535-audi-a4-2002-a.html)

laurentiu_tim 27-11-07 19:51

Audi A4 2002
 
8 Attachment(s)
cu mare regret pun masina la vanzare,o masina in care am investit mai mult de 2500 de euro si de care ma despart cu o anumita tragere de inima!Motivul este simplu miam gasit un golf 5 gti dincolo si daca nu vand audi repede il pierd din aceasta cauza si pretzul este de 10.800 euro negociabil!!!(putzin)

-Dubluclimatronic
-tempomat
-display color la computeru de bord masina are navi da nu mai are cititoru de cd din portbagaj asa am luato
-85 d mii d km
-motor de 2000 cmc 20 d valve 130 cp
-scaune cu perne de aer
-scaune,volan reglabil
-geamuri el (fatza)
-oglinzi electrice incalzite
-esp
-6 airbaguri
-cotiera fatza spate

tot ce so bagat in masina se poate urmari la thredu din sectiunea audi de la semnatura,singuru lucru ce ar mai trebui facuta la masina ar fi incuietoarea de la torpedou ce so rupt acum cateva sapt si poate in viitoru apropiat ar trebui schimbate toate cele 4 telescoape.

Toate piesele puse pe masina sunt noi!!nu so bagat nimic second,folia este omologata si mai am ink 4 jante(tabla)cu cauciucuri de iarna foarte bune pirelli winter sport

Sasha 27-11-07 20:21

Re: Audi A4 2002
 
Quote:

Originally Posted by laurentiu_tim (Post 1218890)
cu mare regret pun masina la vanzare,o masina in care am investit mai mult de 2500 de euro si de care ma despart cu o anumita tragere de inima!Motivul este simplu miam gasit un golf 5 gti dincolo si daca nu vand audi repede il pierd din aceasta cauza si pretzul este de 10.800 euro negociabil!!!(putzin)

-Dubluclimatronic
-tempomat
-display color la computeru de bord masina are navi da nu mai are cititoru de cd din portbagaj asa am luato
-85 d mii d km
-motor de 2000 cmc 20 d valve 130 cp
-scaune cu perne de aer
-scaune,volan reglabil
-geamuri el (fatza)
-oglinzi electrice incalzite
-esp
-6 airbaguri
-cotiera fatza spate

tot ce so bagat in masina se poate urmari la thredu din sectiunea audi de la semnatura,singuru lucru ce ar mai trebui facuta la masina ar fi incuietoarea de la torpedou ce so rupt acum cateva sapt si poate in viitoru apropiat ar trebui schimbate toate cele 4 telescoape.

Toate piesele puse pe masina sunt noi!!nu so bagat nimic second,folia este omologata si mai am ink 4 jante(tabla)cu cauciucuri de iarna foarte bune pirelli winter sport



masina e super tare.... da faci cam pomana la pretul asta:rolleyes2 :rolleyes2


oricum un mare UUUUUPPPPPP
pt masinuta :-P

HunTer_ctm 28-11-07 08:28

Re: Audi A4 2002
 
e inscrisa masina in ro ? sau ce nr are? motorina ? benzina?

laurentiu_tim 28-11-07 11:11

Re: Audi A4 2002
 
masina este inscrisa are toate taxele la zi nu sunt probleme cu actele!!!motor de 2000 cmc 20 de valve BEnzinar 130 cp ;)

laurentiu_tim 30-11-07 09:19

Re: Audi A4 2002
 
10.800 putzin negociabil castana accept orice test ;)

laurentiu_tim 03-12-07 18:12

Re: Audi A4 2002
 
DOWN !!!!!!!!!!! :D masina nu se mai vinde :-)


All times are GMT +2. The time now is 18:28.

- Copyright 2026 4Tuning